Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat v júni 2012

juliagregor
3. jan 2012

Ahojte maminky v dnoch 2-3. juna 2012 planujeme stretnutie dvojčiat a viacerčiat vo Valčianskej Doline...Dufame, že nás bude čo najviac a spravíme si pekný víkend. Bližšie informácie týkajuce sa ubytovania, programu a pod...budeme davať nižšie...Tešíme sa na Vás

juvimail
26. máj 2012

@juliagregor prehovaram manzela na maly rodinny vylet do valcianskej doliny🙂

juliagregor
autor
26. máj 2012

@juvimail len prehovaraj ja sa velmi tesim, mz tam ideme na 3 dni 😀

juvimail
26. máj 2012

@juliagregor to by som najradsej aj ja ale akurat ten vikend bude mat manzel malu a na noc ju vzdy musi vratit k jej mamine,tak hadam o rok🙂len este musime vybavit vacsie auto lebo do fabie 3sedacky nenapraceme:(

juliagregor
autor
4. jún 2012

mame to za sebou...
akcia neskutocna, trosku sa nam kazilo pocasie, ale nakoniec to dopadlo na 1...

zucastnilo sa 173 parov dvojiciek, 9 rodin s trojickami...

dakujeme a o rok sa stretneme 🙂

kvietky
11. jún 2012

my sa tam planujeme vratit este tento rok - koncom juna sa nam vrati tatik z Anglicka a dievcata maju taky silny zazitok zo stretka, ze sa pojdeme previezt este spolu s nim na 1dnovy vylet a ukazeme mu, kde nam bolo tak super. Este doposial nic tak dlho nespominali ako stretnutie v Martine - (valcianska dolina je dlhe, Valca ich nebere, ale Martin sa im paci 🙂 🙂 🙂 ) este raz vsetkym organizatorkam velka vdaka

jennys
19. júl 2012

@kvietky potom mi daj vedieť ak pôjdete, možno by sme sa k vám pridali a stretli by sme sa, keďže na stretku som nemala príležitosť sa s nikým dlhšie rozprávať. Budem sa tešiť.

juliagregor
autor
27. máj 2013

2. celoslovenske stretnutie dvojičiek sa uskutoční 8.6. v Snowlande... 🙂