Cvičenie pre tehotné v Trnave

adka89
3. jan 2013

Ahojte baby. Tie co ste z Trnavy a okolia, chodite aj niekam cvicit alebo na niejaky predporodny kurz?

sjuzi
3. jan 2013

Ja som pri oboch chodila do Nukleonu k Janke Stefanikovej, kazdu stredu o 16.30 do 18.00. Je to tak uz roky rokuce 😉. Cvicenia su zamerane na posilnenie svalov chrbtice, ruk a dychove cvicenia na fitloptach + psycho priprava na porod. 😵

sjuzi
3. jan 2013

Ale nieco je aj nove vo fitness beauty pri vuje, kde teraz chodievam cvicit, videla som to v programe 😉

ivani
3. jan 2013

ja som chodila plavat do Kvapky na Slnecnej ulici a este aj do materskeho centra na Okruznej ul. na predporodny kurz a cvicenia, a plus aj to fitness beauty. co viem ja nic viac pre tehotne v TT nie je

ajka30
3. jan 2013

ahoj, neviete, to v tom nukleone este funguje? pozerala som program fitness beauty a cvicenie pre tehotne zrejme zrusili, v programe uz nie je 😒

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macaaa
14. feb 2013

v Nukleone stále funguje cvicenie -to je jedniné čo tu máme. Katastrofa na Trnavu 🙂

mahulenka87
26. apr 2013

@sjuzi ahoj. koľko sa platilo za cvičenie v Nukleone? Nemáš kontakt na tú pani?

sjuzi
26. apr 2013

@mahulenka87 tusim 2,5€ a je to 1,5h

mahulenka87
26. apr 2013

@sjuzi už som si to našla na nete 🙂 3,5€ za 1,5hod

ell23
26. máj 2013

Caute baby chcela by som chodit plavat ak o niecom viete tak dajte info dakujem

adrianai
26. máj 2013

@ell23 V Kvapke robia aj plávanie pre tehotné 😉 http://www.klubkvapka.sk/tehotne

ell23
26. máj 2013

dakujem velmi pekne

ell23
26. máj 2013

@adrianai dakujem

zuzanask
11. sep 2013

Cvicenia pre tehotne v NUKLEONE (kusok od stanice, pri Maxe) pod vedenim Janky Stefanikovej zmenili termin: byvaju kazdy UTOROK o 16.30 do 18.00. Netreba sa dopredu nikomu hlasit, staci prist nacas, doniest si prezuvky a oblecenie na cvicenie. Cena celkom prijatelna 3,50€/1,5h cvicenia. Chodievam viac menej pravidelne od tretieho mesiaca, uz som v deviatom a planujem chodit az do porodu, kedze cvicenie mi pomaha. Zo zaciatku som ocenila najmä posilnenie svalstva a pripravu po psychickej stranke - super priprava na porod (dychanie, o priebehu pôrodu som ako prvorodicka netusila takmer nic), teraz v tretom trimestri s velkym bruchom ocenujem najmä celkove rozpohybovanie a uvolnovacie cvicenia na krize a klby. Vzdy odtial idem plna energie. Odporucam.

ajka30
11. sep 2013

este sa cvici v centre harmonie, maju sidlo vedla billy na hospodarskej a cvici sa tusim na lincianskej v nejakej skole

kali010
17. sep 2013

Ahojte, nejaké odporúčania a rozvrh nájdeš aj na mojej stránke www.mamavtrnave.estranky.sk.

kali010
17. sep 2013

Ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke v TT a blízkom okolí a robíte doma (manikúru, pedikúru, pečiete na objednávku, atď.), tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-....

zuazuamimco
29. sep 2013

ahojte baby, chcela by som sa opytat, ako prebieha to cvicenie v nukleone. ja chodim do prace a robim do 17-tej, utorky dokonca az do 18-tej, preto nie je mozne aby som niekam chodila. Da sa na tieto cvicenia zacat chodit az posledny mesic pred porodom, alebo to uz nema vyznam? predsa len ked tam chodi niekto od zaciatku je to ine ako ja, co by som prisla tesne pred porodom. ma to podla vas este zmysel?

maaaaria
1. okt 2013

@zuzanask ahoj, naozaj sa stale netreba prihlasovat, iba prist? ja by som to tam chcela vyskusat, bola som tento tyzden prvy krat v trnavskom materskom centre, chcem na porovnanie. Tam to bolo fajn, trvalo to cca 45 min a bola to taka kalanetika bez brusakov. ale co som citala v tom nukleone je to sirsie a dlhsie, tak chcem ist pozriet aj tam. dakujem za info

zuzanask
3. okt 2013

@maaaaria do Nukleonu sa netreba sa prihlasovat, Janka (cvicitelka) ta hned privita, len si zober prezlečenie na cvičenie, 3,50Eura, uterák a prípadne nejaké pitie, cvici sa hodinu a pol (od 16:30 do 18:00) a z toho cca v druhej tretine je taka relaxacno-dýchacia prestavka, kde sa rozprava o priebehu porodu (zvycajne cez 15minút), chodia dievcata aj s terminmi v aprili, aj my co rodime v oktobri a cvičenie zvládame všetky.

zuzanask
3. okt 2013

@zuazuamimco Ja som tiež chodievala rovnako z prace, ale koli cviceniu som si vybavila že ten jeden den do tyzdna budem chodiť do prace o hodinu skor a teda vlakom som sa potom stihala z BA prist do TT o 16:25. Prezliekareň som kôli času využila vždy v rýchliku, poklusom cez staničný park (bolo to júl, august v tých štyridsiatkach) a prichádzala som pár minút neskoro, ale po cvičení som bola vždy plná energie a ešte menej unavená ako ostatné dni. Ak sa ti koli práci nedá chodiť cvičiť, myslím si, že sa oplatí sa prísť aspoň pred pôrodom, kondičku ti to asi už nezlepší, ale aspoň sa dozvieš, v akej polohe si napr. uvoľníš kríže, ako môžeš bez ohrozenia bábatka posilňovať ruky a nohy a dozvieš sa nejaké info o správnom dýchaní počas pôrodu a o jeho priebehu. Poznám dievčatá, čo prišli cvičiť prvýkrát až v 7-8 mesiaci, nemyslím si, že by to bol pre ne aj keď na prvýkrát taký zaberák, osobne sa mi horšie cvičilo v prvom trimestri ako teraz v poslednom a nieco podobne som odpozorovala aj u ostatných dievčat čo sa objavili prvy krat.

zuazuamimco
3. okt 2013

@zuzanask dakujem za info, urcite sa v novembri zastavim, ked si budem konecne uzivat matersku 🙂

maaaaria
4. okt 2013

@zuzanask dakujem, myslim, ze v utorok sa vidime teda 🙂

barbishkamiracle
8. okt 2013

Vsetky buduce maminky pozyvam uz tuto sobotu 12.10.2013 na Prvy tehotensky kongres - Maternitycare Saturday 2013
Mame volne posledne miesta, tak ked mate zaujem, dozvediet sa, ako si ulahcit porod, vsetko o nom,o dojceni a dalsich vela zaujimavych veci, nevahajte sa prihlasit 🙂.

p.s.budeme tam cvicit aj Gravid Jogu a Aquaprenatal cvicenie, ktore je skvele pre ulahcenie porodu 🙂

delina
23. nov 2013

a gravid joga sa cvici niekde v TT? na nete som nenasla nic...

slnieckob
19. jan 2014

Ahojte, ak chcete chodiť cvičiť tak odporúčam aquaprenatal v Klube Kvapka, cvičí sa pondelok na Slnečnej ulici o 19.30h je to super mne sa to veľmi páči, prihlasiť sa dá cez ich stránku www.klubkvapka.sk/plavaniepretehotne.

slnieckob
19. jan 2014

@maaaaria Ahojte, ak chcete chodiť cvičiť tak odporúčam aquaprenatal v Klube Kvapka, cvičí sa pondelok na Slnečnej ulici o 19.30h je to super mne sa to veľmi páči, prihlasiť sa dá cez ich stránku www.klubkvapka.sk/plavaniepretehotne

miska021
10. júl 2017

V tom nukleone to ešte býva ? 😉

fefe123
10. júl 2017

@miska021 ja som videla dnes letáčik na nejaké cvičenie pre tehotné v potravinách LUMO na Spacinskej ceste.... nechodím tam denne, tak Ti to neviem pozrieť a nie som tehotná, tak som tomu nevenovala detailnú pozornosť... ak budeš mat cestu okolo zastav sa tam, je to na sklenených vchodových dverách...

sofinka156
25. jan 2018

ahojte dievcata nejako sa neviem dopatrat k nejakym cviceniam pre tehotne najlepsie by bola Gravid joga...neviete mi prosim pomoct?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre