MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

z.junasova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
z.junasova
15. mar 2020

Ahojte, bola niektorá v posledných týždňoch na poradni alebo vyšetrení u doktora?

clori
15. mar 2020

@z.junasova ja som bola v januari

z.junasova
15. mar 2020

@clori ďakujem, to už je dávno, chcela dom len vedieť ako teraz ordinuje, vzhľadom na situáciu s karantenami

ginuska23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ginuska23
16. mar 2020

@z.junasova ja som mala poradňu minuly pondelok a nič nespomínal. Dokonca mám termíny na každý další týždeň...

z.junasova
16. mar 2020

@ginuska23 Ďakujem za info

patulka1504
17. mar 2020

Ordinačné hodiny , dnes fotene 😉

z.junasova
17. mar 2020

@patulka1504 Ďakujem, ja som objednaná budúcu stredu na 10:00 na glukozovy test. Inak aký je tam teraz režim? Majú sestrička aj doktor rúška? Bolo veľa ľudí v čakárni? Ja sa chystám určite aj s rúškom. Je to trošku blbé , ale trochu sa obávam aj toho, že je verejne známe, že doktor chodieva do Talianska a vôbec netuším či tam bol aj v tomto kritickom období. Je to samozrejme jeho súkromné, ale predsa len ... dúfam že je v tomto takisto zodpovedný.

patulka1504
17. mar 2020

@z.junasova ahoj, ja som išla len okolo ,zbadala som toto ,tak som to aspoň cvakla ,že sa to niekomu určite zíde ... Ja som sa tiež obávala že či nebol v IT ,ale snáď ako dr bol zodpovedný , keďže to tam je už dlhšie ako i nás . Ale určite pracujú s ruskami , to si už teraz nedovolí nikto , aj my pacientky určite musíme prísť s rúškom ,možno aj nejaku dezinfekciu na ruky dajú , určite častejšie dezinfikujú a pod ... Ja idem 1.4. na poradňu ,tak som zvedavá čo bude ... Čo viem ešte tak veľa doktorov robí len poradne a súrne prípady , dokonca niektorí zrušili aj to , ja sa len modlím aby nerusil ordináciu 🙏🙏🙏

veronykacs
20. mar 2020

@z.junasova ahoj, ja som bola predvčerom, sestrička, doktor aj všetky pacientky mali rúška ( (iba jedna pani nie - sestrička sa hned zhrozila "hiii a ruško mate kde", ale ta si prišla len pre nejaký papier, ak som správne pochopila) - v čakárni som bola sama (hádam prvýkrát za roky, čo tam chodím) vo vnútri bola jedna pacientka u doktora, jedna u sestričky.. sestrička mi hned pri vstupe ponúkla, či si nechcem streknúť na ruky dezinfekciu, mala taký rozprašovač a tiež pri odchode mi ponúkla, že ak chcem mi strekne.. inak všetko super, obaja milí a zlatí ako vždy, žiadny stres a nervozita 🙂

z.junasova
20. mar 2020

@veronykacs super, ďakujem 🙂

kikuska21
27. okt 2020

Ahojte, neviete ci ordinuju?druhy den sa tam neviem dovolat. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre