Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

dominika7990
4. máj 2021

@lenkavuduy na morfologickom či kedy to keď už bol väčší bolo vidieť že tá panvicka je trosku rozšírená ale vtedy mi dr povedal že to neni nič hrozne a deťom sa to poprode upraví samé väčšinou. Malému sa neupravilo ale zhoršilo. Narodil sa s 1. Stupňom a v 1r už mal 2. Stupeň Dilatácie. No nastastie mu to nerobí žiadne problémy len raz mal v 8m zápal obličiek a od vtedy klop klop nič. Vajíčko si nevšimli ani na pôrodnici že nemá v miesku. a má zníženú imunitu. Ako keď si to tak vezmeme žiadne že závažne postihnutie alebo chorobu nejakú vážnu nemá. Všetko sú to veci čo sa dajú riešiť a s tým žiť. Mám aj starsiu dcérku a tej klop klop nič jej neni.

jull3
28. jan 2022

Vzala som si escapele na 7. deň cyklu (mávam ho 23-24 dni). Semeno nešlo do mna, aspoň tak tvrdil, že to stihol. Pre istotu dom si vzala tabletku, na 6 deň som začala krvácať, asi 5 dni trvalo krvácanie. Začali ma bolieť prsia, naliali sa mi, sú citlivé na dotyk. Myslite, že to môže byt nežiadúci účinok? Bojím sa, že nezabral, sj keď som prv myslela, že ju ani nemusím brat, teraz dom z toho na prášky. Máte podobnú skúsenosť?

jull3
28. jan 2022

@gigigigi12345 ako si dopadla? Bolo to tehotenstvo?

katrinas
26. feb 2022

@martinka1001 s meškaním jedného dňa myslíš tu ktorú si mala dostať po tabletke ?

eli012
7. júl 2022

Tiez mam skúsenosť s touto tabletkou dala som si ju po 12 hodinách od styku keďže nám praskol kondóm co sa nam este nestalo no a výsledok je ze som tehotna v 5tt 🤦‍♀️ co som vobec necakala ....

eva119
14. aug 2022

Ahojte dievcata som zufala.prosim zobrala som tabletu najneskor do 2h.nehoda sa mi stala v 16 den jeden den po ovulacii.mala som velmi zvlastnu ovulaciu v den co sa mi nehoda stala hnedy vytok trosku tahavy.nebol krvavy ale hnedy.prosim zabrala vam tabletka?citam z roku 2007 kopec negativnych reakcii.som na pokraji zrutenia.na druhy den ma bola hlava dnes na piaty den ma slabo prehnalo.prosim poradte dakujem krasne za odpovede💜

kika2737
12. nov 2022

Dobrý, deň ked som si 8.11 dala tabletku escapelle a 11.11 priateľovi ,,ušlo,, tak bude ešte ta stara účinkovať? Alebo si mam kúpiť druhu? :(

positivvibe
12. nov 2022

@kika2737 na tvoju otázku neviem odpovedať ale behom 3 dni dať do seba 2x niečo takéto je určite veľké riziko... Ja som ju za život zobrala 2x v rozmedzí rokov a 2x tumor dnes mám už len štvrťku jedného vaječníka... Až po druhej mi došlo, že to ma súvis nikdy viac by som si ju nedala.

eli012
30. mar 2023

@eva119 ako si nakoniec dopadla????

eli012
30. mar 2023

Ja som mala potrvrdene tehotenstvo aj z krvi aj z utz no nakoniec som potratila ....ako chvala bohu ze to odišlo samo ....