Funguje včelia materská kašička na podporu plodnosti?

pikha
7. jún 2007

ahoj kočky,
z viacerých strán počúvam, že včelia materská kašička je veľmi dobrý a účinný prostriedok na podporu plodnosti a liečbu vecí okolo toho. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

deina
7. jún 2007

Skuk pozriet do tejto temy, tam sa to rozoberalo:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... (Sarapis obsahuje vceliu kasicku)

Niekolko bab ma dobre skusenosti s kasickou. 😉

pikha
autor
7. jún 2007

uu 😎 dakujem deina,super 😵 Mne to velmi odporucal okrem inych aj moj gynekolog.. vraj materska kasicka dava do poriadku vela veci ohladom plodnosti... a idealne ak je v povodnom stave. Takze si ju rovno idem objednat 😵

nathalinocka
16. jún 2007

ja beriem prvy mesiac kasicku +berry nektar aloe vera, ale mala som ovulku na21den a mrcha dosla na 35den takze sa mi to upravuje a urcite vdaka tomu co beriem

tucniacik
17. jún 2007

ja mam s kasickou velmi dobre skusenosti, je vyborna na plodnost aj hormony...ja rozhodne odporucam... 🙂

pikha
autor
18. jún 2007

kocky a v akej podobe ju beriete? v tabletkach alebo origos kasicku? Ja mam doma original kasicku, objednala som si od vcelarov.. akurat mi bolo povedane, ze sa to v cistej podobe ma brat iba jeden mesiac do roka 🙄 Tak teraz neviem..

deina
18. jún 2007

Ja mam taku v tobolkach, tabletky to nie su a to, co je vnutri, je este zmiesane so zensenom.

pikha
autor
18. jún 2007

deina, a ako sa to vola?Inak, mas super uces na fotke 😎

deina
20. jún 2007

Dakujem, to bolo fotene cerstvo po prichode od kadernicky. 😀

Ja pouzivam toto --> http://www.drchenpatika.com/en/3-ginsengroyalje...
Velmi dobra samotna kasicka je od FLP, smiledra sa tym zaobera, skus sa jej opytat (najdes ju v teme Aloe Vera) a aj Sarapis obsahuje kasicku, ale tam jej je malicko.

scarlet
6. aug 2007

Dievčatká, pre Vašu informáciu, včera som náhodou objavila v obchode BILLA (konktrátne v BA-Dúbravka) nový prírodný výrobok s názvom "Materská kašička v mede", takže kto zháňa materskú kašičku je aj táto možnosť 😉 😉😉.

majuska81
6. aug 2007

Baby, mne odporucili pripravok Sarapis. Podla vás má to zmysel brat, ked mi nic nie je, manzel má problémy? Chystáme sa na IVF. Alebo je to zbytocné??? ....uz to mám sice kúpené..Dakujem... 😉

scarlet
6. aug 2007

Majuska81, samozrejme, ze to ma vyznam brat, vsak vdaka Sarapisu mozes mat krasnu vystelku maternice a babatka sa ovela lepsie zavrtaju a uchytia 🙂 a okrem toho pred IVF dat do seba tolko potrebnych vitaminkov je len pozitivum 😉.

revitha
20. aug 2009

ja mam vynikajuce skusenosti s materskou kasickou, ktora sa zaraba z praskoveho pripravku na cerstvy dzus.pri problemoch s otehotnenim mam osobnu skusenost.v tom case som mala z nej aj vynikajucu plet.kazdy mi ho-
voril ze som omladla a mala som vela energie. necitila som unavu ani pocas tehotenstva a ani potom.a este je
to super na mozgovu aktivitu.s mensimi prestavkami ju pijem v dzusovej forme doteraz.

ivana899
13. júl 2010

ahojte snazilky, tiez mozem kasicku odporucit. mam zdravotne problemy a kratku poovolacnu fazu. snazili sme sa s priatelom 7 mesiacov. potom sme obidvaja uzivali kasicku od firmy medpharma a obcas aj kasicku v mede a po dvoch mesiacoch sa nam to podarilo🙂 vela stastia vsetkym🙂

aloacik19
29. aug 2010

ahojte,
tak ako napísala nathalinocka...pracujem s aloe už nejaký čas a veľmi sa osvedčila kombinácia berry nectar + včelia materská kašička pri problémoch s otehotnením,ženské veci,ale aj s inými problémami... 😎

rebecca16
15. nov 2010

@aloacik19 Ahoj..odporucila mi Ta jedna kocka z MK. U Teba sa daju objednat aloe produkty? Gel + materska kasicka. Pises, ze s tym mas uz skusenosti..viesmi pls. povedat aj ake su negativa alebo vedlajsie ucinky. Pocula som nieco o tom, ze aloe moze vyvlat aj potrat...to ale neviem ci je pravda alebo vymysel. Vdaza za odpoved. 🙂

aloacik19
16. nov 2010

@rebecca16 poslala som ti IP... 😉

zuzulienka1
7. dec 2010

Ahojte, mam skvelu skusenost s materskou kasickou v ampulkach - obsahuju 200 mg cistej materskej kasicky, ktora je zamrazena. Uziva sa tak, ze sa rozmiesa s troskou vody a necha sa posobit pod jazykom asi minutku. Je skvela aj pri zacinajucich prechladnutiach, doteraz mi vzdy perfektne zabrala. Ja ju kupujem z tadeto: http://www.obchod.apiterapia.sk/index.php?page=...

mamartinka
24. máj 2011

Ahojte baby.Dnes som pocula o produkte vcelej materskej kasicky ze je dobra na plodnost.Nemate s tym niektora skusenost?V akej forme je to dobre brat a kde by sa to dalo objednat?Mohlo by sa to aj s kyselinou listovou uzivat?Pomohlo to niektorej k tehu?My sa snazime cez 4 rok aj po laparke a hysteroskopii som 3 mesiace a stale nic.Prosim poradte.Vdaka za kazdu radu.

sisi08
5. júl 2011

@mamartinka, ahoj, ja som užívala kapsuly včelej materskej kašičky zhruba dva cykly a podarilo sa mi otehotnieť. Je to BIO materská kašička v kapsulkách(krajina pôvodu Francúzko), objednávala som cez internet Bio obchod Trenčín. Myslím, že to bolo to pravé, čo mi pomohlo dať sa dokopy hormonálne po tom, čo so dva roky kojila. Som nadšená, vrelo odporúčam

mamartinka
5. júl 2011

@sisi08 Vdaka.Ja teraz uzivam len kyselinu listovu a az to douzivam som si kupila centrum materna.Tak uvidim.A inak nas caka asistovana reprodukcia.Cakame ci schvalia ziadost.Snad schvalia.

kakarot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uzovicka
29. jan 2012

Ahoj zienky, mate skusenosti s vcelou materskou kasickou na podporu plodnosti? Mne ide najma o upravu hormonov po dlhodobom dojceni a este chcem podporit dozrievanie vajicka vo folikule. Ma to ucinky?@lauritka, ty uzivas Sarapis? Lebo som pisala p. Sarkozyovej na elep.sk a tiez mi radi Sarapis. Co si o nom myslis? Citala som, ze je najma na obdobie klimakteria. Moze pomoct aj snazilkam?? Alebo mi odporucte ine produkta s vcelou kasickou. Dakujem Vam za cas a cenne rady 🙂

uzovicka
29. jan 2012

@lauritka, pomaha ti Sarapis?

lauritka
29. jan 2012

@uzovicka to som brala uz davno, a zatial nie som tehu.. takze neviem posudit 🙂

stastnevydatam
29. jan 2012

maminky a neviete ako je to s materskou kasickou, ked som tehu? moze sa uzivat? mne poradili ze tabletku mam zajedat medikom, ale pocas tehu mi med nechuti ☹ dokonca napina 😨 .. tak davala by som si ich bez neho, ale moze sa?

uzovicka
29. jan 2012

@lauritka uz to neberies?

lauritka
29. jan 2012

@uzovicka niee, uz davno.

26lenka6
17. apr 2012

Baby, ja som začala užívať Sarapis ale ja mám problémy s tým že sú tie tabletky strašne velké a neviem ich nijako prehltnuť tak som si ich musela prepoliť. Neviete mi poradiť účinnú materskú kašičku v inej forme?možu byť ked tak aj tabletky ale menšie ako tie Sarapis lebo to je katastrofa.kedže sú gelové nedajú sa ani rozdrviť alebo rozpustiť vo vode. Ak o niečom viete potešila by som sa aj nejakému linku na tieto produkty. a akú sú vaše skúsenosti? my sa snažíme už 2 roky a stále nič ☹

ivana899
15. máj 2012

@26lenka6 trosku dlhsie som tu nebola, ano bol to on 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre