Hodnoty HCG v rôznych časových obdobiach

lalupa
28. máj 2007

Ahojte, vela otazok tu smeruje k tomu, ake maju byt hodnoty hCG v urcitych casovych obdobiach, tak som chcela trosku prispiet...snád vám to pomôže 😉
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

pipka
28. máj 2007

lalupa, super. aspon to nemusime pracne hladat. dakujeme 😉

lia
28. máj 2007

ja kam patrim lalupka??

lalupa
autor
28. máj 2007

do noriem, zlaticko 😀

tucniacik
28. máj 2007

LALUPA super...
ja som dnes 13-14dpo a hcg bolo 187,bala som sa ze je to malo, ale podla tych tabuliek som v priemernej norme...
ozaj, nerozumiem tej vrchnej tabulke, teho tyzdne maju predsa 7dni, preco je tam desiatkova sustava?? co znamena 5.7 alebo 5.9? 6.9? to je akoze kolkaty tyzdne? rozumiete tomu niekto?

lia
28. máj 2007

co to je dpo??

tucniacik
28. máj 2007

DPO je den po ovulacii

maahuliena
28. máj 2007

tučniačik gratulujem k tehu 😵

lia
28. máj 2007

ale ja som pod hranicou lalupik ☹ ,iba od odberu mi to sedi,v inych nie

lia
28. máj 2007

ale ja neviem kedy bola ovu,ked sme boli na UO

tucniacik
28. máj 2007

maahulien dakujem..ale este som moc nevytesujem som po dvoch mised.ab., tak uvidiem ci do tretice vsetko dobre...
lia a ake mas hcg? ved v tych tabulkach je aj KET, 3-5 dnove kultivacie, tam ti to nesedi?

lia
28. máj 2007

ja som nemala ket,et,odber som mala v sobotu a v pondelok et.dnes ,po 14 dnoch od ET mam hladinu 78
to mas super tucniacik,drzimm palceky 🙂

lalupa
autor
28. máj 2007

tucniacik gratulujem
lia-preto tam je viac tabuliek, leba ma kazdy rozne moznosti overenia si hodnot. My nevieme ovulku, len odhadom, aj to bol pregnyl, tak preto je tam moznost et, po pk a pod. Staci, ze ti sedi aspon jeden udaj ...

lia
28. máj 2007

no dobre
o kolkej budes vediet vysledok zajtra??

lalupa
autor
28. máj 2007

sama netusim a som moc zvedava a mam obavy...

lia
28. máj 2007

lalupi,ip 😉

dusicka1
8. jún 2007

😅 Zdravím všetky babenky.
V tejto diskusii som 1.X a tak tajne dúfam, že aspoň tu ma neodignorujú. Mám 2,5 ročnú žabku a spolovičkou sa už 11 mesiacov snažíme o druhé. Ukazovali sa nejaké problémiky s prolaktínom a tak som šla na odber v 22 deň cyklu. Na ďalších odberoch sme sa dohodli v 9. a 14 deň cyklu, ktorý mám 24 dní. V živote som sa na mrchu tak netešila. Chcela som mať po odberoch a konečne vedieť na čom som. Tá potvora mrcha neprichádza. Dnes je to už 29 deň. Mám už kúpený test a ráno ho plánujem použiť. Počula som však, že ten ktorý som kúpila je veľmi nepresný. Rapi clear. Tak som zvedavá ako to dopadne ráno. Mama sa zo mňa smeje, že ma trebalo postrašiť a vraj som tehu. Síce sa tak naozaj cítim, ale je tam to ale. Keď sa mi podarí dostať sa zajtra na net, a hlavne keby to niekoho zaujímalo, dám vedieť, ako test dopadol. 😉

altea
8. jún 2007

dusicka,Rapi clear je dosť citlivý test. 😉
ozvi sa zajtra ako to dopadlo...
držíme pästičky 🙂 🙂

ika_ba
8. jún 2007

ahojte,
neviem, preco niekto nadava na rapi clear, ale podla mna patri k tym lepsim. ja som ho tiez pouzivala, a chcem si ho kupit zase

lalupa
autor
8. jún 2007

aj ja som mali rapik, jeden z nich bol dokonca s citlivostou uz od 10IU/ml hCG, celkovo som testovala az tri krat 😀
ja som pred stimulkou cakala na mrchu 10 dni, vsetko som mala vyratane uplne inac a ta mrska mi vsetko posunula... 😀

luly3
16. dec 2008

babulky tehulky bola som včera na krvi a HCG mam 50
možte mi napisat ake ste mali hodnoty HCG dakujem 😀

ja som mala PK a zda sa mi to malo

luly3
16. dec 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
to tu niesu žiadne tehule ktore by poradili????

luly3
16. dec 2008

☹ ☹ ☹ babulky neporadite????

given
16. dec 2008

Luly, a ktory den po ET si bola na krv? Ja som mala takisto PK a 10. den po ET som mala HCG 230 a 14. den okolo 1050.

luly3
16. dec 2008

given ahoj 😉
ja som mala 11 den po ET 50
to je malo

given
16. dec 2008

Drzim silno palce, aby to stupalo. Ved podla tych tabuliek je to sice na spodnej hranici, ale v norme. Drz sa!!

luly3
16. dec 2008

given podla tych tabuliek je HCG od 9 do 50 v norme.
a bbule ktore tak mali tak každa mala zamlknuty potrat

mici11
16. dec 2008

Luly, zlatko nebojkaj sa, kedy mas dalsiu krvicku?

luly3
16. dec 2008

mici dalšia krvička je vo štvrtok 😉 jááááj a tak sa nanu bojím ist
no neviem ale citim to zle 😕

petko2013
9. jan 2014

ahojte baby chcem sa opytat mam hodnotu hcg 41,8 je mozne e som v tom?? 😲

petko2013
9. jan 2014

@luly3 ahoj prosim ta ked nerastie vyssie hodnota ako je 41,8 tak moze byt potrat?? diky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre