Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

fadama
11. júl 2022

@ervenka fu. Utrecht a Amsterdam ak som dobre pochopila. To je dosť ďaleko. No pekne ďakujem za radu. 😊

ervenka
11. júl 2022

@fadama ona ma napisane, ze ma skusenosti s GGZ in Utrecht en Amsterdam. Inak je to polka. Ked si trochu tu stranku rozklikas, vysok sa ti zobrazi po polsky. Dava aj online konzultacie, alebo mozno pride ku tebe domov za 70e

fadama
11. júl 2022

@ervenka tak som to zle pochopila. A píše tam v ktorom meste robí?

ervenka
11. júl 2022

@fadama to som si veru nevsimla

ervenka
11. júl 2022

@fadama nasla som- Zorgregio's: Jeugd Zeeland

fadama
11. júl 2022

@ervenka ďakujem pekne, pozriem sa. 😊😘

ervenka
31. júl 2022

Tak moje drahe holandanky, lucim sa s vami. Od zajtra na mk uz nebudem...
@fadama speci pre teba- neviem co som ti spravila, ale vsimla som si,ze zakazdym, ked sa do mna niekto pustil a osocoval ma aj v inych diskusiach/na mojom blogu, vzdy si dala like. Pokial som ti nieco spravila, mala si mi to napisat, nereagovala a nominale by som svoj cas na teba. Odteraz sa musiet bavit na ucet niekoho ineho...

bessie12
31. júl 2022

@ervenka to kvoli nejakym ufrflanym zenam chces zrusit ucet na MK ? Az tak velmi ta tu urazali a osocovali ? 😕

ervenka
31. júl 2022

@bessie12 tak co je vela, to je moc. Beriem to tak,ze ked admin nezmazal, suhlasi s tym.

mentalita tipu "svoje si nedame a cudzie nechceme". Ja som bola kedysi velmi aktivna a radila som na temu stitna zlaza. Lebo si stale myslim,ze mate velmi maly pristup k informaciam up-today. Lenze ako sa do mna pustili uzivatelky- a ty si lekarka???? /Nie nie som. Aj ked som sa pripracovala v praci na first responder, mam kurzy atd.../ chodi mi odborny casopis. Fakt su tam dobre rady. Z toho cerpam. Nikdy som nikomu zle neradila. Tu sa stale omiela len jod ako spasitel. Ja trubka som bola schopna sediet o 3hod rano a prekladat. Na miesto jednoducheho "dik za info" mi bolo vynadane, zosmiesnena som bola. V skupine stitna zlaza sa riesilo v tej dobe 90% prispevkov len ako schudnut a to za kazdu cenu. Aby som nezabudla pravidelne sa objavuje vyhadzovanie nas zahranicnych v style "toto je svk stranka chod na nl fora". Okidoki. Vymazala som si blog, chvilu som tu nebola uplne a na chvilu som sa vratila ale uz odidem uplne. Nestoji mi to za to. Tolerancii by sa mohli naucit svk mamicky. Lebo najnovsie som sa dozvedela, ze stitna je len vyhovorka a blud, citujem "ja som mala tsh 100 a narodilo sa mi zdrave dieta" ,ze aj tucni ludia patria na okraj spolocnosti, su odsusedenia hodni... navyse plagiatorstvo sa mi hnusi. Vytvoris nieco, a niekto si to bez opytania, udania zdroja, jednoducho skopiruje. CtrlA, ctrlC, CtrlV. Ved to je najjednoduchsie. Ked upozornis, tak sa este do teba opuju. Niektore blogy su cele plagiat. Ziadna vlastna myslienka, ale idu za kralovne.
Ako sa hovori,za dobrotu na zebrotu.

fadama
31. júl 2022

@ervenka fuha, neviem co som komu dala like , nič si mi samozrejme neurobila 😱😕
Ak som sa ta nejako dotkla, ci urazila tak sa ospravedlňujem 🙏

bessie12
31. júl 2022

@ervenka fuha to mi je luto, ze sa k tebe takto zachovali. A ze tucni ludia patria na okraj spolocnosti a podobne hovadiny, tak to je tak prizemne a odsudenia hodne. Mozno ti ludia, ktori su "pri sebe", tak maju nejaku chorobu a nemusi to byt samozrejme, len ta stitna zlaza alebo ako nacastejsiu pricinu sa uvadza "obzerstvo". Kazdy by chcel byt stihly, krasny, mudry a mat miliony na ucte, ale takto to v zivote nechodi bohuzial. A slovo "dakujem" sa dnes uz akosi nenosi. Podakovat sa za nieco je zaklad slusnosti a ta vela ludom chyba ako si vsimam. Pisem vseobecne.

ervenka
31. júl 2022

Este detail, takto pred mesiacom som.bola urgentne prevezena na kardiologiu. Fibrilovalo mi srdce. Zacalo o 2 a ukludnilo sa az o 3 hodiny. Zajtra ma caka pokec s kardiologom, 10.8. tez a pripadne v septembri operacia. Ked sa cloveku taketo stane, prehodnoti... ale je pravda,de uroven na mk Je cim dalej, tym horsia... aj preto hovorim dag, doei hoedoe

majulcek
8. nov 2022

Ahojte, neviem ci je este "ziva" tato skupina, ale neviete mi poradit kto pecie vianocne pecivo v okoli Haarlemu? Dakujem

sundew
8. nov 2022

@majulcek si na FB? Pozri https://www.facebook.com/kolacevNL. Byva blizko Harlemu

majulcek
8. nov 2022

@sundew si uzasna, dakujem krasne

zuzanamiskuf
19. nov 2022

@ekira ahoj, môžem Ti napísať súkromnú správu ohľadom sťahovania do Holandska? Dakujem