Jaky darek k narozeninam pro 12ti letou slečnu?

irriss
17. okt 2011

🙂 Poradte mi prosim cokoliv Vas napadne nebo co jste Vy pri takove prilezitosti darovali 🙂 ...
Narozeniny se blizi a mne se jeste nikdy nestalo, ze bych si nevedela rady... ☹
Je to vek, kdy uz devce prestava byt ditetem, ale "zena" to jeste neni... 😉
Rada se paradi, cte, uci ale nevynecha ani "hrani"...
Docela zoufala situace a den "D" se blizi...
Dekuju Vam vsem za odpovedi

irriss
autor
20. okt 2011

@bodka70 😀 😀 😀 😀 to je k tomu filmu
k realite:☹
masaker na etapy....tehotenstvi, porod, kanibalismus... 😖 oni se totiz mnozili v "rodine" a navzajem se sezrali- hlavne tedy jejich matka se o ne postarala..nechaval jsem je vzdy porodit samotne..ale i tak..doslova bylo na nich videt, ze jsou postizeni tim rozmnozovanim "v rodine" - nekdo byl slepy, nekdo sotva chodil..fakt mi jich bylo lito..spousty jsme jich rozdali..ale po case doslo k tomu u vsech... ☹ 😢

filipal
20. okt 2011

@irriss samicku nemozes nechat spolu so samcekom. chuderu, ved ste ju utrapili. doporucujem prestudovat literaturu o chove.
najprv treba dietatu kupit knizku o zvieratku, ktore planuje chovat. hlodavce sa nemaju chovat jednotlivo, ale v pripade rozlicneho pohlavia, treba dat samceka vykastrovat. samicka by nemala mat mladatka casto, lebo ju to vysiluje. a samozrejme samicka s mladatami musi byt oddelena od samceka.

irriss
autor
20. okt 2011

@filipal
no toto se stalo pred x lety..

prodali nam k samicce samicku....a my o tom nevedeli..neumim zkoumat pohlavi...skoro zapominam i jak je to u "cloveka" 😀 😀 😀 ale to sem nepatri...to by bylo horke tema..a asi ihned smazano 😉
Takze se vratim k tomu, ze nam prodali samicku k samicce, ale ve skutecnosti to byl samecek..narodili se male...nez jsme je oddelili, zacli se mnozoit mezi sebou..proptoze jejich obdobi mnozeni nastava velmi kratce po narozeni, jde o nekolik tydnu...(snad 2 mesice)..ja to osobne nerozpoznam, zvlast kdyz jsou tak male, je to tezke...ze dvou jich mas doslova "pres noc" 13...
tak a dalsi davka je za par tydnu pote..nestacis je ani odloucit, snazis se je rozdavat..misti zverimexi je neprijimaji a doma tezkou udelas vice jak 5 kleci...no a tak to slo dal..
Nenechali jjsme mnozoit a premnozit tu samou samicku!!!! 😉 jej to neeeeee...mnozili se dalsi samicky - sestry s bratry..no a my je proste v noci neuhlidali... 😉
krecek vydrzi max 2 roky, neni cas na kastraci a kastrace stoji jako u kocicky - 220Eur... ☹

p.s. knizky mame, to je zaklad..ale pproste nerozpoznali jsme to...stalo se nam to jednou a skoncili jsme..😉 toto je totiz otazka par mesicu..to nejsou leta..

filipal
20. okt 2011

@irriss ja len pre istotu. ano, skreckovia sa chovaju tazko, lebo pohlavne dozrievanie nastava rychlo...
mne zase predali dvoch morcacich samcov, namiesto samiciek. zacali sa bit, tak byvaju ako susedia v dvoch susednych klietkach. tuzovne sa na seba pozeraju, nufaciky vystrcene z mriezok, ale ked ich dame spolu, pohryzu sa do krvi...tiez som ich nedala vykastrovat, lebo v tomto pripade to nemusi pomoct.
sestra ma 2 zajace - parik. samcek vykastrovany a vsetko v poriadku, lubia sa, cistia si navzajom kozusky, len samcek "osprostel" chudak, sprava sa ako trubiroch. 😀
u nas je kastracia lacnejsia, robi sa nejako mikrochirurgicky cca 50-70 €. najdrahsia je na tom asi narkoza...

irriss
autor
20. okt 2011

@filipal
my mame kralicka-samicku..na sve "sex.potreby" jak rikaji chovatele 😉 jsme ji koupili balonek podle jejich navodu..zrejme "na to" moc nebude, balonek neni vyhledavan v zadnem dni v mesici😉 😀 😀 😀 😀

Mame ji uz 5 let a je jako nase miminko..neco jako reinkarnce.. 😉
urcite si vzpominas -- spolecne jsme uz narazily na toto tema.. 😉 🙂

- chova se jako miminko v postylkove ohradce...a necha se nosit v naruci i cele hodiny, lezi "s nama v postel"(samozrejme na svem dobre udelanem mistecku s dekou a vse co k tomu patri - nema rada zvirata v posteli)vydrzi i celou noc se nehyyyyybat...kouzelne zvire..na propchazku take chodi, bud na obojku nebo v kabelce...ze sve klicky vyndava nozicky jako miminko, ktere chce jit ven..jakmile vidi svoji "maminku" - dcerku, tak okamzite vykukuje a natahuje tlapky, jako kdyby rikal "vezmi si me"..no a ona mu povida, ze ted musi do skoly, pocka si na pusinku, on ji vystrci cumacek a hned si zase lehne a ceka..jakmile slysi jeji hlas, tak se vyzaduje naruce..tak to je nase miminko..."reinkarnovane.." 😉

irriss
autor
29. okt 2011

@bodka70
@lenka3007
@filipal
@dazdovka
@traktor
@sisaha
@hoota
@janca13
@salma22
@titkovamiriam
@oskorusa
@montinka
@katuscakzms

Jak jsem slibila, pisu, co jsme nakonec dcerce k narozninam vybrali...(timto i dekuji vam vsem za inspiraci)-neco pouzijeme i jako Vanocni darek, vsechny nase deti zatim jeste veri na Jeziska...(az na "prerostleho" syna s botou c.47;-) 😀 )

1. prstynek znacky Thun - motiv oranzova rybicka (oranzova je barva, kterou dcera preferuje)
Kdo ma "problem" s darkem pro nactilete slecny ci zeny, ktere chteji neco, ale uz maji "vse"...velmi vhodny darek pro jakoukoliv kategorii zeny - Thun ma sirokou kolekci se zajimavym nevsednim motivem😉...

2. Mikina s kapuci s motivem nejoblibenejsiho zviratka - t.j. Kralici samicka Disney LOLA

3. Dekoracni masinka na zdobeni nehtu...ale prislo mi vse rozlite - nekolikrat jsem tento balicek urgovala, zrejme jsem si tim sama rekla o pruser..strasne mne to mrzi, barvy-laky jsou rozlite..opravdu jsem happy☹ 😠 ☹ 😢

http://www.ebay.it/itm/MACCHINA-DECORA-UNGHIE-7...

4. Sekovy poukaz na vyber Knihy podle sveho prani do Knihkupectvi

5. Zahradni oslava ( u nas doma) pro sve kamaradky - zhruba 20 slecen ...
kluci se citi urazeni, vyhrozuji, ze prijdou take zazpivat pod okna a kdyz je pry devcata nepusti dovnitr, pouziji cerstva vejce na otevreni"hradby"..
nechame se prekvapit od chlapcu ....a to mozna bude 6.tym darkem 😀 🤐Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

filipal
29. okt 2011

@irriss nech sa vam oslava vydari! 🙂
a dcerke - vsetko najlepsie. 😵

irriss
autor
29. okt 2011

@danu @martinjasen

prosim prosim, mrknete na moje prispevky, uz nekolik dni mam problem, ze pisu jako SAXANA
Ja vim, ze bude Halloween a budou litat carodejky, ale ja takto "litam" uz nekolik dni a jakmile to vygumuju, je to tam zas a hned..jako ted..v prispevku v 9:36h

Dekuju Saxana
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub