Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
14. apr 2010

majka, dakujeme, raz je lepšie, inokedy ,menej.
inn, hoj

ja chodím teraz po menej, malá štvornožkuje po celom byte, tak naháňam. 😀

inneska
14. apr 2010

a šufle aj u nás bodujú...v izbe vyhadzuje mm spoďáre a ponožky odtial 😀 v kuchyni mám len 2 šuflíky, na tie nedočiahne, ale je pod nimi malá skrinka,tak s tou radostne strieska...a už si tam Xráz privrel prsty a chodí k nej stále 😅

a u nás tiež na 5 min. oskar vykukol a už zase prší 🙄

lucim
14. apr 2010

😀 😀 😀
ozvem sa vam z domu, tu uz balim, len som vas chcela kusok pocitkat. cmuky. 😵 😵 😵

monr
14. apr 2010

naša šufle neobjavila, naj hračka na zemi je Platn, penové kocky a fit lopta 😀

luci ahoj

monr
14. apr 2010

Platon

samayka
14. apr 2010

ja už som dnes nevedela ako ju zabaviť... tak sme si spravili doma kánoe 🙂

majkas
14. apr 2010

inn, luci ahojte

monr
14. apr 2010

Samy, super 🙂

majkas
14. apr 2010

samy 😉
mame podobne v bazene 🙂

samayka
14. apr 2010

monr - michalova rodina žije v pruskom. a na rovniach mu žije babka a v dubnici ešte ďalšia rodina...
in - ideme na predĺžený víkend.. tak háááádam aj na dlhšie 🙂 vydupkám si to a aspoň odfukneme od návštev a od skorosvokry

samayka
14. apr 2010

my ich máme pôvodne v stane.. ale zmena je život 🙂

samayka
14. apr 2010

kočky - topánočky budete kupovať s drobcami - že odskúšanie alebo na blind, podla zmeranej labky???

majkas
14. apr 2010

jej jak sme sa tu zisli "stara parta" 🙂

monr
14. apr 2010

Samy, svet je ale malý 😀

traktor
14. apr 2010

pol kg polohruba muka, drozdie pol /na 1 kg muky cele/stipka soli, krystal cukor, vajco, olej , teple mliecko.....muku dame do misky v strede urobime priehlbinku a do nej rozmrvime drozdie, na drozdie dame asi 3 kavove lyzicky cukru zvysok cukru....8 kav lyz po bokoch, , .jamku z drozdim zalejeme mlieckom...ostatne mliecko si odlozime na bok...do muky / nie do dierky s drozdim...pridame stipku soli a dookola olej , vajicko...ked vidime,ze uz nam to drozdie naboptnava cize sa dviha dolejeme mliecko a miesime, miesime, miesime a mliecko prilievame podla potreby , kym sa nam cesto neodlepuje od nadoby...nechame nakysnut a potom robime buchty....ked robime kolac tak do cesta pridam este polku palmarinu..alebo iny tuk...buchty budu mekke ako oblacik... 😉

monr
14. apr 2010

traky, poznačené, vdaka. 😉

traktor
14. apr 2010

no viem ze neviem 😀 velmi vysvetlovat ale ja ked som sa vydala tak som nevedela varit ani f...a niekto mudry raz povedal, ze ked sa naucis robit kysnute tak az vtedy si gazdina...tak som sa naucila...tento sposob je mozno iny ako robite...ale buchty su uzasne...zrobim aj na stretko a poviete...lebo matko ma buchty rad...tak nas musim nabalit 😀 😀

majkas
14. apr 2010

samy my sme kupili a skusali sme na nozku, lebo Tami ju ma taku baculatu a nie vsetko zapla, a zmerali sme rovno tam tak ze sme vybrali stielku z topanocky von a prilozili na chodidlo, lebo podrazka je furt trosku vacsia a aj ked sme jej obuli tak ona ti nepovie ci ju tlaci alebo nie a stali si tie prsteky tak krcila
a niektore topanocky mali aj take zuzene do vysky pri prstekoch tak trebalo o cislo vacsie
a kupovali sme z tejto znacky wwww.slovobuv.sk ale nemaju ich uz na stanke asi to bola minulorocna kolekcie

traktor
14. apr 2010

samozrejme ze ked sa robi z 1 kg muky ide raz tolko cukru....ale vajco staci furt len 1 😉 ...ked sa da menej cukru a viacej soli a da sa aj ten tuk....plech pomastite olejom a vykysnute cesto date na plech....na jeden plech vecsi staci robit z menej ako pol kg muky, lebo bude cesto velmi vysoke....mozte urobit pizzu...navrch co chcete...je to fakt super

monr
14. apr 2010

topánočky, my máme zatiaľ liliputi, riešiť začnem, až ked bude sama chodiť.

majkas
14. apr 2010

traky to bude dost tazke ked miesi robot 😅 ale vyskusam, hadam to ten robot zvladne 😀

traktor
14. apr 2010

😀 😀 😀 ...ja som stara skola...ja rada miesim ...nikto ma nepresvedci inak...potom aj tie kolaciky, buchticky tak inak chutia 😀 😀

monr
14. apr 2010

majka, u nás mieša pekárnička. 😉

monr
14. apr 2010

trak, ja som kysnuté nevedela robiť, ale v pekárničke robím pravidelne, dokonca aj stará mama pochválila.

traktor
14. apr 2010

mon 😉 ...ako sa naucis, aky mas sposob..jedno...hlavne, ze chuti...ja neexperimentujem....zatial ma to bavi...poviem o 10rokov...ci este bude 😀 😀

traktor
14. apr 2010

topanocy..no platenky objednam cez net...klasicke topanocky a sandalky len v obchode...budemeskusat, skusat..matko ma hrubsiu nozku, tak ine nam neostava

monr
14. apr 2010

ved jasne, kazdemu vyhovuje niečo iné. 😉

len tie buchty mi nikdy nevyšli, cesto ok, ale naparovanie sa nedarí. 😢 ale už sľúbila svokra, že dojde ukázať, ako robievala ona.

inneska
14. apr 2010

ja som sa bola najesť 😝

receptoš idem poznačiť...

samy...a čo si tu spomínala o tom čo dieťa prvé povie, tak to bude dalšie bábo..aj ja to poznám, tak u nás bolo prvé baba...tak uvidíme..a to vaše bebu nemalo chybu 😀 možno najbližie bude rodiť beka 😀

inneska
14. apr 2010

tie topánočky je najlepšie odkúšať v obchode...aj my budeme zrejme tak...na teraz chcem tiež plátenky cez net kúpiť a potom riadne batinky 🙂

majkas
14. apr 2010

sak to naparovanie je aj u nas problem, ale chcem skusit v tom parnom hrnci ked uz ho mame

uz pocujem nejaky sramot a monolog tak sme sa asi prave zobudili
idem radsej za nou lebo spi na posteli tak nech sa mi nezgula
papa zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre