Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

sjuze
5. nov 2007

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa niektora z Vas uz riadila knihou o spani babatiek "Kazde dieta sa vie naucit spat".
My sme od zaciatku trvali na tom, aby mala zaspavala sama a to sa nam aj podarilo... Ale... ked uz som proste v noci nevladala vstat a kojit ju posediacky, zacala som si ju brat k sebe do postele a obe sme pri tom zaspali... stalo sa vsak, ze sa zacala budit coraz skor a plakala a plakala, az kym sme si ju nevzali k sebe do postele... chcem to zmenit, zatial som vzdy zlyhala, moja potreba spat a jej neuveritelny plac ma vzdy "zlomil"...
Chcela by som vediet, ake su Vase skusenosti a ci sa Vam podarilo nad tymito "neprijemnostami" zvitazit...

mariijas
29. apr 2020

@susannaa ...asi neporadim, ale mala som podobný problém, že pred dovŕšením jedného roka sa malý budil na papanie už každú pol hodinu, mne sa tak rýchlo už mlieko netvorilo a tak len cucol, porozculoval sa a zaspal pri nás v posteli, lebo som ho už ani nevládala prekladať stále. Tak som ho odstavila a začal normálne spávať (budil sa už len 2x). Viem že ak máte mlieko, tak kojit je dobré, my sme boli obaja spokojnejší po odstavení 🙂

susannaa
29. apr 2020

@mariijas rozmýšľala som ale on niekedy sa zobudí 3x niekedy aj 8x ale on ťahá celkom fest dokonca mu niekedy skvrci v brušku takže viem ze je hladny

petlak
21. jún 2020

Môžem aj ja poprosiť knihu. Link mi nefunguje. Vďaka. petralakatosova@gmail.com

liduska12
22. jún 2020

@petlak poslala som ti 🙂

martinka0944
4. okt 2020

Mozem poprosit o knihu na martina.sochov@gmail.com dakujem❤️

iwannka86
5. okt 2020

@liduska12 Ahoj prosim pekne o knihu do mailu. Ja som ju mala stiahnutu ale uz ju neviem najst. Myslim ze uz pri druhom mi ju nebude treba ale mam kamosky ktore su hladaju. Dakujem Ti velmi pekne 😘 ivanahudakova11@gmail.com

skybkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edina87
17. jan 2021

@krepes môžem aj ja poprosiť popis?🙏🤗

iveta2692
4. máj 2021

@krepes pekný deň prajem 😊 prosím vedeli by ste pdf formát tejto knihy zaslať aj mne? Ďakujem pekne 😊

krepes
4. máj 2021

@iveta2692 už to nemám v mobile ale dá sa stiahnuť na ulozto 🙂