Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

brusinka.pusinka
22. júl 2011

@engiii Já s ním jezdila a šlo to pokud byli upravené chodníky a nevbylo 20 cm sněhu nebo závěje 😉 a letos budeme také už nemáme jiný kočárek, ale zase máme sáňky s rukojetí jako kočárek tak budeme střídat 😉

engiii
22. júl 2011

dakujem🙂,ale myslim si ,ze so ziadnym kocikom sa v zime dobre nejazdi.🙂aj my vyuzijeme sanky.kupili sme ten kocik dnes bol za super cenu 109 eur.snad nebudem lutovat vy ako ste s nim spokojna?miesto na sedenie mohlo byt dlhsie zda sa mi kratke:/

dupik
22. júl 2011

mám tento kočár asi 4 měsíce..na krátkou procházku je dobrý, na výlet autem taky..ale kdo má dvě děti nebo dvě plánuje, ať si raději koupí kočár, který bude schopný řídit jednou rukou ( a v druhé držet starší sviště) jednou rukou se takřka řídit nedá...já koupělituji a budeme kupovat další kočár (3.) asi walkera 2011...

brusinka.pusinka
22. júl 2011

@engiii my jsme spokojené na 100% jen jsem dokoupila jinou pláštěnku ale nemám přímo Multwey ale mám jeho předchůdce ct04 a malá má 90 cm a 12 kilo a je ok a fusák se tam v pohodlí vleze máme od Emitexu ten 3v1 a pláštěnku takovou jako je na foto

denne73
17. okt 2011

Dievčata kde kupim zumny fusak do chica multiway?????

miuliq
17. okt 2011

@monfeb Ahoj, možem sa opytať ako sa daju dať dole tie predne kolieska? som na to nejak neprišla a do kamošovej fabie sme ho davali iba tak že sme dali dole z kufra plato či ako sa to vola 🙂

monfeb
17. okt 2011

ahoj pod šedou brzdou a ještě pod černým plastem ve vnitřní straně je černá malá páčka,která když se zmáčkne dolů a tahem od sebe jakoby směrem ke kočárku se pak uvolní kolečka a tahem dolů se sundají.Ségra má fábii a bez předních koleček v poho vleze.Pokud by ti to nešlo písni a já tě budu navigovat.S pozdravem Monika

janovkov
2. nov 2011

ahoj, praskla mi ta pěna na madlech na držadlech u Chicco Multiway. Máte některá zkušenosti s takovouto reklamací? Goldky máme od března 2011, takže cca 1/2 orku. 😒

miuliq
10. jan 2012

@monfeb dakujem ti kraasne panecku sme studovali tie kolieska ako blbí tri hodiny a sme na to nevedeli príst :D takmer sme vzali srubovak co sme nevedelli ale podla tvojho navodu som skusila a je to :D uplne lahucko pol sekundova zalezitost :D daaakujeeem ti straasne

luciina
19. jan 2012

Tak to tady oživíme 🙂 Tak jak se s nimi jezdí po delší době? Myslíte, že je rozdíl mezi 2011 a 2012. Kokala jsem, že v některých shopech ho tak prodávají, ale nejsem si jistá, že to je opravdu 2012

dijefcatko
21. feb 2012

Ahojte, máte niektorá tento kočík a Toyotu Yaris? Zmestí sa zložený do kufra? Ďakujem 🙂

mandragora22
21. feb 2012

@dijefcatko ahoj, my mame "len" ford fiesta, malinkaty kufor, ale ak dame dolu aj predne aj zadne kolieska, tak vojde v pohode 😉 teda vosiel... uz ho predavam, mala mi v nom nesedi takmer rok 😀 😀

dijefcatko
21. feb 2012

@mandragora22 áno? predávaš? a môžem vedieť podrobnosti? 😉

mandragora22
21. feb 2012

@dijefcatko ahoj, pozri

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/dj4t/chi...

ak by ti to neotvorilo, tak chod cez moj profil na moje inzeraty a tam ho najdes 😉 😉

sorela
1. mar 2012

Ahojky, neporadil mi někdo přebalovací tašku na chicco multiway? Díky moc

alexis617
2. mar 2012

@sofik ja ho mám a som spokojná pevní ,stabilní,má vedšie kolieska,v pohode prejdeš aj po snehu má návlek na nohy perfektne nahradí fusák lahko sa skladá do auta,je lahký je to môj tretí kočík a zatial som s ním najlepšie spokojná mala som predtým ESPIRO ATLANTIK,BEDE DESING

katarina6
27. mar 2012

Ahojte dievcata, chcem len povedat svoju skusenost s tymto kocikom... mam ho sice len pozicany na 2 tyzdne kym mi dorazi iny co som si z bazaru kupila.... Ale je to katastrofa! Mam velky kocik Baby Jogger City Select, a to je nieco ako bmw, dobre sedi na vozovke, ide lahucko, po tichucky, trosku mierny briezok a jednoducho ide, nestoji... da sa tlacit jednym prstom..... Teraz som si pozicala kvoli cestovaniu Chicco multiway, je sice uz stary, myslim ze povodni majitelia ho maju uz min. 3 roky, ale je to uplne otrasne... vsetko rozheglane, 8 kolies nechapem doteraz naco ma? len tam zavadzaju a zbytocne rozsiruju kocik, takisto je tam potom viac kolies co vrze.... ale co je najhorsie ze jednoducho tolko sily zaberie aby som ho tlacila, a pohol sa, ze po hodinovej prechadzke - po rovine, ma bolia ruky.... a to sa mi teda este ani raz nestalo pri mojom velkom kociku Baby Jogger..... takze aj ked je to malicka buginka a lahucka, to tlacenie mi zaberie omnoho viac energie nez keby som tlacila svoj tazky kocik ten ma 11,8kg (nie uplne najtazsi su aj 15kg), ale teda teraz som skutocne pochopila ze investovat do draheho a dobreho kocika sa oplati.....
Ja som si kupila z bazaru Britax B Mobile ako druhy kocik - na cestovanie a rychle presuny.... este ku mne nedorazil, ale uz teraz sa nan tesim lebo s tymto chiccom asi pridem o nervy za chvilu.....
Tie co ste zvyknute na lacne kociky a tlacia sa vam rovnako tazko ako toto chicco, tak v tom urcite nepocitite rozdiel.... ale tie co mali uz alebo maju nejaky kvalitny kocik co sa lahucko tlaci.... tak mi urcite date za pravdu....

Alebo mam skutocne uz velmi stare chicco ze to tam je velmi citit, mozno keby bol novy tak sa lahko tlaci.....

Tak dufam ze aj moj nazor niekomu pomoze pri vybere......

anabella235
27. mar 2012

mam chicco for me, ma gumenné kolieska. po mesiaci mi začali vrždať, tak tam šikovný mužík urobil výpln medzi gumou a kolesom.vznikal tam malý vzduchopriestor, už je to super a aj kočík je super. bolo radosť s ním chodiť

cvikla969
4. máj 2012

@cvikla969 ale neprezije vo vakuovom vreci,uz sa nenapucal 😒

lentilka29
4. máj 2012

no ja mam chicco..neviem sice ci ten co sa pytas,ale s kocikom tejto znacky som spokojna.a mam ho od narodenia malej doteraz a to ma 15 mesiacov a neplanujem zmenit..

sunny83
6. máj 2012

Ahoj, nevíte jestli je nějaký rozdíl mezi kolekcí 2012 a 2011?

tanula84
24. máj 2012

ahojte.ja by som mala otázku na tie ktoré tento kočík máte.aj my ho máme a sme spokojní 🙂 len by ma zaujímalo,či sa na tomto kočíku dá preklopiť strieška trochu viac dopredu,lebo na liteway sa to vraj dá a aj som to videla na ulici na týchto kočíkoch,tak chcem vedieť či sa to naozaj nedá,alebo to iba ja neviem 🙂

sunny83
25. máj 2012

@tanula84 to by mě taky zajímalo. Mám ho asi dva týdny, taky spokojenost. Včera jsem tady viděla taky multiway a měl tu stříšku nějak dopředu sklopenou, ale než jsem si to uvědomila, abych se zeptala, tak mamina byla pryč. Poradí nám někdo?

meri
25. máj 2012

Ahoj, stříška jde sklopit, ale musíš odzipovat zadní díl. 🙂 Já jsem s kočárkem moc spokojená.

tanula84
26. máj 2012

@sunny83 už som na to prišla 😀 dopredu sa stiahnuť nedá,aspoň ja ked som to poriadne popozerala a ťahala to nasilu,bolo mi jasné,že by som to isto zlomila.ale dá sa celkom ľahko celá stiahnuť nižšie po tej kovovej tyči na ktorej je upevnená,ide z nej ľahko aj dolu a tak ju vlastne môžeš posúvať.inak neviem ako by sa to dalo 😒
@meri mne to nejde,ani ked to mám odzipsované

meri
28. máj 2012

Ahoj, nevím, jak je to u nových, já jsem ho kupovala v r.2010 a jde mi to lehce.

sunny83
29. máj 2012

@meri aha tak možná to u nového modelu sklopit - překlopit dopředu nejde. Nebo má tu někdo takovou zkušenost?
@tanula84 jo už jsme to taky zkusila posunout po té konstrukci a šlo to. Ale stejně by se mi víc asi líbilo kdyby to šlo nějak sklopit. Mám letošní model.

tanula84
29. máj 2012

@sunny83 my sme ho kupovali tento rok vo februári,ale fakt neviem aký je to model 🙂 aspoň o niečo sa to dá posunúť,aj to je lepšie ako nič 🙂

veselatka
29. máj 2012

Kupovala jsem golfky Multiway nové na1,5 ročního a děsný, nešlo s ním vůbec jezdit, těžkej, blbě se s ním manipulovalo, no v podstatě netknutý jsem ho po roce prodala , te´d jsem koupila kvůli dovolený Zapíka a nesrovnatelný -sice prý v terénu rachtá (asi jo,ale to mi nevadí), ale na větší dítě-malej už má 2 a 9měsíců je fakt super, krásně se s ním manipuluje,najíždí na chodníky atd

lubina2
30. máj 2012

ahojte, nema niektora maminka, ktora uz kocik nepouziva na predaj madlo na multiway? alebo nejaku stranku kde by som ho zohnala za rozumnu cenu? dakujem