Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla25
4. sep 2012

Ok chapem ale ked das sedacku uplne do sedu tak potom ma v tom ako nozicky?ten fusak je taky vacsi?

finda
4. sep 2012

@25nikolla25 tak okolo tej tyce je to potom viac naskrcane. On je dost velky, takze zatial jej to nevadilo

25nikolla25
5. sep 2012

@finda aha,tak diky moc za radu,pojdem to asi vyskusat... 🙂 ozaj dnes mi ma prist uz WK ty ho uz mas?

finda
5. sep 2012

@25nikolla25 este zatial nie. Objednavala si ho z babymarketu?

25nikolla25
5. sep 2012

Tak uz ho mam doma...ano z babymarketu

jsemnejkrassnejsi
5. sep 2012

stokke navy a black...nevidím rozdíl🙂

sabrinka26
5. sep 2012

Baby, prosim vas neviete mi povedat,ci je v tejto cene len vanicka alebo aj sportova cast?? Ja uz som z toho debil 🙂 http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202...

Dakujeeeeem 🙂

kilian
5. sep 2012

@sabrinka26 aj s vanickou.

sabrinka26
5. sep 2012

@kilian cize aj sportova cast aj vanicka? lebo uz to studujem odvcera a nejak sa to neviem docitat 🙂

kilian
5. sep 2012

@sabrinka26 ano sportovy plus vanicka.

sabrinka26
5. sep 2012

@kilian straaasne ti dakujem za pomoc 🙂

mrenka
5. sep 2012

@sasikas sasi,dala som si usit na sashe,obojstrannu podlozku za 20e,ukazem ti,ked sa nahodou stretnemr v meste 😉

milankovazuzana
5. sep 2012

@sabrinka26 keď je tam napísané Complette, tak je to aj s vaničkou 🙂

ikarkulka
5. sep 2012

tak přeci jen mám ještě další dotazy 🙂

první se týká toho wind cover na korbičku http://www.stokke.com/en-cz/stroller/xplory-bas... - to není součástí vaničky nebo kompletu? musí se dokupovat zvlášť? a budu ho na něco potřebovat, když budu mít winter kit?

druhý dotaz je ohledně sheepskin - kdy ji využíváte? říkám si, že pokud budu dávat fusak, tak je ta kožešinka asi zbytečná a jestli by spíš nepřekážela (kožešinka, fusak, kombinéza), a v létě vím, že chladí, ale to se mi dávat nechce.

bubba1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daikas
6. sep 2012

baby neviete ci sa neda zvlast kupit len ten kozusinovy rukavnik?

kalista
6. sep 2012

@daikas neda 😉

boska79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikolajova.zuzana
6. sep 2012

@daikas ahoj, mozes si kupit univerzalny ako mam ja, da sa pekne tam pripnut :D

duplicka
6. sep 2012

@kalista ze je originalny rukavnik teplejsi ako obyc

pallacinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duplicka
6. sep 2012

@jsemnejkrassnejsi asi fakt jedine zipsy aspon na pohlad 😀

ustrachana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novamaminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novamaminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moulinkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
6. sep 2012

Kde su dnesne prispevky? Co je vela to je moc....

daikas
6. sep 2012

@mikolajova.zuzana jasne ja viem, taky aj mam, ale mne ide hlavne o to ze ja nemam stokac cize cely paket by mi bol nanic.... a strasne sa mi paci ten ich rukavnik, kvoli tej kozusine🙂