Ktorá škôlka v Petržalke je najlepšia?

winona24
2. nov 2010

no pomaličky sa už začínam obzerať po škôlke....niečo už vyhliadnuté mám...ale veľmi rada by som mala čo najviac recenzií....viem,že téma tu už je,ale nič moc som sa nedozvedela....takže dúfam,že mi ju admin nezamkne
takže ,ak by som Vás mohla poprosiť,keby ste napísali do ktorej škôlky chodia detičky a aké sú Vaše dojmy a skúsenosti....viac menej sa mi jedná o Lúky....🙂 ďakujem

kondi33
2. nov 2010

Podľa mňa naj škôlka je na Iľjušinovej, my tam chodíme a sme maximálne spokojní. Malý chodil predtým do škôlky na Macharovu, strašne plakal nechcel tam chodiť a po prázdninách nastúpil na Iľjušinovu a ani raz neplakal, učitelky sú tam hrozne zlaté,deťom sa maximálne venujú, no proste super. Velmi som sa bála, že zase bude plač a krik ako nastúpi do škôlky, ale jedna báseň, proste ani slzička. Ešte mi povie poobede, že prečo som tak skoro pre neho došla 😉 takže absolútne odporúčam túto škôlku!

lulu73
8. sep 2014

Ševčenkova

monihany
17. mar 2015

@lulu73 ahoj. pred casom si v tejto teme odporucala ms sevcenkova. my rozmyslame, ze tam od spetembra dame nasu dcerku. preto by som sa rada opytala na blizsi nazor, pripadne skusenosti s touto ms. dakujeeem.