Ktorý z týchto kočíkov vybrať?

janocka77
6. dec 2008

Ahojte babulky / mamulky...prosim pomozte mi vo vybere kocika. Hladam lahky sportak vhodny uz od narodenia babatka. Taky aby na mna babo mohlo pozerat aj v sportovej verzii - bud s prehadzovacou ruckou alebo sedadlom - co je vo vseobecnosti tazko zohnat. Po dlhom hladani som objavila Chicco for Me, PP Uno, PP Skate.
Na PP som uz citala rozne nazory a aj ked sa mi Uno viacej pozdava koli kompaktnosti hovori sa, ze kolesa nie su bohvie co a Skate sa mi zda dost mohutny - 14, 5kg.

Prosim, ak niekto mate skusenosti s Chicco for Me sem s nimi!!
Alebo viete mi ponuknut nieco ine? Hlavne aby bol kocik odlahceny, lahko skladatelny - podla moznosti skladanie do dazdnika a aby mohlo byt babo v oboch smeroch jazdy. Budem ho vacsinou vyuzivat v meste na roznych povrchoch - aj nerovna kamenna dlazba, rozbite chodniky. S dietatom budem dost cestovat tak preto je pre mna dolezite aby kocik nebol velmi mohutny.

Dakujem za kazdy napad a pomoc!!

lauraa
15. dec 2008

Typicky vianocne zlavy na kociky asi nebyvaju(-50%)ale vzdy su pocas roka nejake zlavy alebo su to uz kociky minulorocne modely ,alebo vystavene modely alebo novinky...A zda sa mi zo vobec kociky v Rakusku su lacnejsie ako na sk.....Hned v SCS mas tri obchody s kocikmi a cez cestu mas Lutz aj ten ma kociky....Len vsade maju ine ceny takze najskor prejst a potom kupit.

ajlinka
17. dec 2008

ja mam tiez skusenost s chiccom,moj je tiez trio ale starsi model z 2003 model elegant,kupila som ho re prvu dcerku,a musim uznat ze po 5 rokoch este existuje,je uz sice trocha rozkyvany,ale funkcny....musim ale uznat,ze som ho moc moc nepouzivala...hlavne hlboky kocik...teraz som si to vsat vynahradila....a za 4 mesiace som to dobehla...no a celkovo chicco nie su moc stabilne...ich konstrukcia sa po case zacne cela kyvat,tiez rucky...na mojom zostali dobre snad len kolesa...ale moje su dvojite a dost mohutne...tak to asi preto...hlboky kocik je dobre ztepleny...ma termicku vlozku...aj autosedacka je fajn...len zakladna konstrukcia nie jje bohvie co...aj tu v taliansku sa skor predava napr.peg-perego...vraj je lepsi...ale ak ho nebudes moc pouzivat,tak ti snad vydrzi...moja kamaradka ho kupila ale teraz olutovala....drzim palce!

gabkazabka
18. dec 2008

Ahojte,
tak aj ja sa pridavam so skusenostou s kocikom Chicco.Mame verziu Trio S3 a ja nedam na tento kocik dopustit.Vela ludi ma odradzalo pre malu vanicku,ale malá ma uz 6 mesiacov,cez 8 kg a stale je vo vanicke.Kolieska su perfektne,pouzivam ho aj v meste (nerovna dlazba) a chodime aj na prechadzky do Slov.Raja.Je pravda,ze konstrukcia sa trosku rozvrzgala,ale to sa rozvrzga asi na kazdom kociku,o Polskych ani nehovorim.Naolejovali sme spoje a uz nevrzga 😀.Ale samozrejme kazdemu vyhovuje iny typ kocika,taky,ktory by bol bez chyby nekupite.Sama som pred porodom travila hodiny na nete a hladala naj...kocik.Ked bol pekny,nevyhovovsli kolieska,ked vyhovovali kolieska,nevyhovovala velkost,ked vyhovovala velkost,nedala sa preklapat rucka,ked sa dala preklapat,nevyhovovala farba....bla bla bla...ale to asi vsetky poznate... 😅

Moja skusenost s Chiccom-keby som si mala vybrat znovu,tak je to Chicco

helenapce
21. dec 2008

Ahoj, i já mám chicco S3 MODEL 2007 MISTRAL a neměnila bych, je to ovšem kočárek do města. Zvládnul, ale i dovolenou na horách v létě.....
Myslím, že for me je jen s malými obměnami to samé.....Já abych neměla chicca málo, koupila jsem na rychlé přejíždění na cesty do supermarketů golfky multiway
Je dobré vědět co od kočárku očekáváš, ale na každém něco najdeš, myslím, že dokonalý kočárek neexistuje.....
Chicco byl moje láska na první pohled, prostě lahodil mému oku... 😀 😀

marion
23. mar 2009

Ahojte mamičky a mamičky čakateľky. Píšete tu o chicco. My sme tiež mai CHICCO S3. Model 2006.A boli sme veľmi spokojní. Kvalita materiálu bola úžasná, ja som ho častejšie prala, farba nevybledla. Stále vyzeral ako nový. A čo sa týka vŕzgania. Aj mne vŕzgal po zime. Ale manžel rozobral kolieska našiel vo vnútri malinlé kamienky, keď ich vybral, a nafúkal tak išiel sám, ako na baterky. Ináč v teréne je úžasný, vanička bola tiež fajn. My sme sa narodili v januári 55cm, a do pol roka bol v nej akurát. Po roku sme neopustili značku a máme Chicco multiway. Je síce ťažší ako iné golfáče, ale má pevnú konštrukciu, má viac miesta a dieťa nie je umačkané a hlavne tie väčšie kolieska. Aj vo veľkom snehu sme na ňom jazdili. Jediný kto jazdil s kočíkom v snehu na golfáči sme boli myy. Lebo sme si to s našiini kolesami mohli dovoliť.HAHA.Prosím Vás o radu. Spomínate tu SCS obchod. Kde je to v Rakúsku. Ďakujem. Marika

ivetka5
23. mar 2009

Ahooj Marion, SCS by malo byť vo Viedni, ak je to to isté, kde sme boli my🙂

zadda1
1. aug 2009

ahojte,
prosím Vás, neviete kde by som mohla Chicco for me vidieť naživo? Väčšinou ho majú len na objednávku. Vďaka

petapi
1. aug 2009

ahoj, tak my máme chicco for me, ale poprvé jsem ho použila, když byl ještě asi poslední týden sníh a nedalo se, na suchu je v pohodě, potom mi trochu vadí horší přístupnost ke spodnímu košíku,jinak spokojenost 🙂