Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

pikusa
7. únor 2010

Už jsem to četla na E- miminu.....
to je strašný podle mě 😲

jasmia
7. únor 2010

Panebože to je hrůza, to snad nikdo se zdravým rozumem nemůže dělat svojemu vlastnímu dítěti. Označila bych to za týrání, vždyť těm dětem můžou ublížit.

kulimka
7. únor 2010

Ja jsem to videla a jímala mě hrůza. Nechápu jak tohle nekdo muze provadet s detma!

pikusa
7. únor 2010

Mě je z toho úplně špatně.....

kocule
7. únor 2010

Nemají ty mamky o kolečko míň? 😠 😠 😠 Nechápu. 😠 😠 😠

lucieee
7. únor 2010

Já když to viděla tak se mi udělalo úplně špatně ☹ Toto fakt hraničí s týráním 😠

shaula
7. únor 2010

Šílenost!!! Proboha, nikdo tohle se svými dětmi nedělejte!!! Jednak tam hrozí syndrom třeseného dítěte, ale hlavně přetěžují klouby!!! Takhle malé děti se V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nesmí zvedat a chytat za kotníky, zápěstí apod!!! Omlouvám se za tolik vykřičníků, ale jsme v šoku... 😲 😲 😲
V úterý jdu na přednášku fyzioterapeutky přesně na toto téma (co se s dětmi smí a co nesmí dělat při manipulaci), schválně se jí na to zeptám... Kristepane, ještě teď mi jde mráz po zádech. Tu ženskou by měli zavřít...

shaula
7. únor 2010

Oprava: "jsem" v šoku 😅 Ani z toho psát nemůžu 😀

poletucha
7. únor 2010

☹ to je hrozny!!!

iluss
7. únor 2010

proboha!!! no to je hrozný!!! 😲 v životě bych tohle se svojí dcerou nedělala. Takovéhle maminky, co tohle svým dětem provádějí, by ani neměli mít děti!!! Vždyť je to týrání a může jim do dost fyzicky, ale i psychicky ublížit.

paulla
7. únor 2010

ježiši chuďátka malušenký děťátka, co je to za krávu ta instruktorka a ty matky co tam dají své děti??????????

kefin
7. únor 2010

fuj, hnus, ty matky snad nejsou svéprávný. tohle je podle mně týrání dětí 😠 😝
instruktorku zavřít. 😀

misule82
7. únor 2010

Ty děti jsou chudáci.... ☹ ☹ úplně mě z toho mrazí... 😒

aponchie
7. únor 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

allen1
7. únor 2010

Když jsem viděla tu instruktorku, tak mě napadlo že je to jak nějaký setkání sektářů 😅 😀 Né, tohle fakt né, proboha, jak toto někdo může vymyslet a prezentovat se s tím na veřejnosti 🙄

aponchie
7. únor 2010

ty matky nemaji mozek,ze tupe jdou jak ovce do vseho??vzdyt to nikdo nemusi rikat v tv jak to vypada nebezpecne to snad svepravny rozumny clovek vidi a musi mit vlasy hruzou na hlave idioti uz nevi co by roupama delali za chvilku budou ucit decka tancit u tyce kravy vypatlane de videt,ze maji prd na praci 🙄 🙄 🙄 🙄 ble to je nechutne fuj sem si musel aulevit je mi jich taaaaak lito tech deti 😠

uyvona
7. únor 2010

Holky, dovolím se přidat, a zároveň si dovolím přidat zdejší okdaz na diskuzi na www.emimino.cz

http://www.emimino.cz/diskuse/kurz-letani-mimin...

uyvona
7. únor 2010

Na emiminu dám odkaz na zdejší diskuzi, abychom se vzájemně propojily 😉

uyvona
7. únor 2010

allen1 - co se týče sektářů, napadlo mě to také. V Rusku jsou hodně na náboženství a jiné vyznávání.

ivika18
7. únor 2010

to je neuvěřitelný, není to už týrání?

berenika39
7. únor 2010

ted je na ct1 reportáž, nevěřím....

prochi
7. únor 2010

teď to jde na jedničce, musela jsem to vypnout, jak ty miminka zoufale brečí, řvu taky, měli by tu ženskou zavřít!

aponchie
7. únor 2010

nejhorsi je ,ze se najde mnoho maminek co to poleti zkusit pac je to trendy nove drahe urcite a IN 😝 😝 😝 😝

berenika39
7. únor 2010

normálně mi je z toho špatně...všechny pláčou....ježiš kdyby jim to dítě vypadlo...i mě napadlo vymývání mozků,sekta,něco do mamin nahučej, a ty pak jak stádo bez vlastního úsudku takhle riskujou....

jasmia
7. únor 2010

proboha když jsem to viděla a brečela jsem. Ty matky neslyšely svoje děti brečet, jsou šílený nebo co.

ivika18
7. únor 2010

já bych tu ženskou nechala tak lítat

prochi
7. únor 2010

Jasmina, přesně, já se taky rozbrečela...

jasmia
7. únor 2010

Čtu, že jsem to špatně napsala, ale já fakt z toho byla v šoku a ubulená, vůbec to nechápu.

aponchie
7. únor 2010

hlavne ta co rikala,ze se nikde neradila s nikym jak hrde a s usmevem to rikala a dite ji drzelo nohy a kricelo u toho a celkem uz velke..

allen1
7. únor 2010

ten pohled starší holčičky jak ji drží v náruči mluví za vše, tohle je fakt už týrání... kdoví jak dlouho tohle praktikují. Taky mi je do breku 😢 Ty dětičky jak drželi za jednu nožičku, tak to je jak když drží spařenou drůbež... chjooo 😖 😢