Leviroo 3in1 - máte zkušenosti

feather
4. led 2009

Zdravím 😉

narazila jsem náhodou na kočárek Leviroo 3in1 a moc se mi líbí.
Bohužel jsem ho nikdy neviděla v reálu a tak se chci zeptat zda s ní některá nemáte nějaké zkušenosti. Zde ani na jiném webu jsem o něm nenašla žádnou diskuzi (možná jen špatně hledám....)...

Pro jistotu přidávám odkaz: http://www.mimikramek.cz/?459,korek-leviroo-3in1.

Díky za Vaše zkušenosti a názory.

sasrnka
4. led 2009

Na obrazkoch vyzera kocik pekne. Len co som si hned vsimla boli kolesa, tie nie su nafukovacie, tak mozno bude kocik viacej "hrkat". Nasej malej to ako babatku velmi vadilo, hned sa mi na kazdom hrbolceku zobudila. Ale horsie sa mi zdalo to, ze pri hlbokej korbicke mas hned zboku rukovet. Bude to podla mna dost vadit pri vkladani babatka do kocika. Apson na obrazkoch to tak vyzera, ze sa budes musiet cez to dost naklanat.
Inak, ak budes mat moznost, tak si pozri, ako je riesene polohovanie chrbatika u sportovej casti. Ak je to riesene iba takymi pasmi a umelohmotnou poistkou, mozem ti povedat, ze sa to dost tazko polohuje, ak ti lezi na tom este aj malicke. Mame Tako Jumper a tam je to tak. Je to super tym, ze nemas len 3-4 polohy, ale ta manipulacia chce skusenu ruku a obcas aj svaly 😉

krista
22. led 2009

kacatko03 • 2d • Dnes ve 12:34
Ahoj, sháním nějaké informace o tomto kočárku pro segru, pokud někdo z PRahy ví kde je možnost ho vidět naživo prosím o informaci kde. děkuju

zilkojc
2. únor 2009

Ahoj holky,
já si byla prohlédnout tenhle kočárek Leviroo 3v1 (Praha 4, Budějovická - stanice metra, AB Centrum), je tam ale pouze k nahlédnutí. Nikdo u něj není, aby Vám podal jakékoliv informace. S manželem jsme kočárek prozkoumali sami a musím říct, že na mě v reálu až takový dojem neudělal. Je lehký, dobře ovladatelný, ale sporťák tam má několik velkých ALE, kterým ani nerozumím. Nemám z něj dobrý dojem. Ale záleží na každém...

wansday
4. únor 2009

ahoj, taky bych ráda věděla víc o tomhle kočárku.. mam vybraného Denny Sporta, ale na tomhle se mi líbí velikost korbičky, je pěkně prostorná.. tak jestli někdo o tomhle kočiku víte víc, tak please písněte 😉

kunananuk
5. únor 2009

Ahoj,
kocarek Leviroo me take zaujal a byli jsme se na nej s pritelem podivat v Lounech (ecipisek.cz). Kocarek je moc hezky, jen jedina věc co mi vadí jsou kolecka. Bohuzel nejsou nafukovaci, ale plastovy :((( Komu nevadi plastaky mohu doporucit.

achalteke
5. únor 2009

wansday koukám, že máme stejný vkus, já také přemýšlela o Danny Sport, ale teď u mě vítězí Leviroo, akorát bych ho chtěla někde vidět na živo, nebo dovědět se více zkušeností.
Nevíte někdo jestli není někde k vidění v Č. Budějovicích nebi Č. Krumlově?

wansday
6. únor 2009

kunananuk: jéééé taky jsem ho viděla v cipísku 😀 taky jsi z Loun???

achalteke: jj Danny Sport u mě dlouho ved, ale nakonec mi přišel hodně malý, korbička by ani nevadila, ale hlavně ten sporťák ☹ miminko čekam v dubnu a tak bych chtěla prostornou káru na zimu, aby se tam prcek nemačkal a ta mi přijde u Dannyho strašně úzká, u toho Levira mi přišla širší, jenom škoda, že nevím jaký je v praxi ☹

blavka
4. bře 2009

Ták....já mám kočárek Leviroo 3 v 1 a je fakt, že na živo vypadá trošičku jinak.Tak nějak masivněji.Je lehoučký a skladný.Kola nejsou plastové, ale jakoby gumové.Něco ve stylu kaučuku nebo pěny nebo nevím, jak to popsat.Překvapila mě korbička - je fakt dost velká.Třeba s X-landerem je velikost korby nesrovnatelná - mnohem větší.V terénu ho vyzkoušený nemám, ale snad bude O.K. 🙂Sporťák jsem taky rozložila jenom na chviličku, takže taky nedokážu zhodnotit.Snad až ho začnu používat.Mějte se .N.

jana.jaro
5. bře 2009

měla jsem dlouho vybraný tento kočárek.A dnes jsem se vydala do obchodu,kde jsem ho chtěla vidět naživo.Ale prodavačka mě zdělila,že kočárek raději stáhli z prodeje.Popis neodpovídá skutečnosti,korbička není tak velká jak se píše,ani sportovní verze nejde dát do lehu a konstrukce je prej rozviklaná.Tak mě to dnes pěkně naštvalo.Prej je vzhledově podobný moon ocean,který je kvalitní.

jajkag
6. bře 2009

Ahoj blavka, prosim Ta mohla by si skusit, ci sa sportova cast naozaj neda dat az do lahu? Dakujem

hanybany
8. bře 2009

Ahoj, tak my ho máme, ale zatím u tchýně 😵

Takže zkušenosti sdělím od května 😀 Každý kočárek má něco,co se mi líbilo i nelíbilo.Když jsem tento kočárek viděla na obrázku, tak se mi nelíbil....ale jak jsem si ho ošahala, už jsem ho nechtěla dát z ruky 😀 Určitě bude v provozu něco, na co si budu stěžovat, ale to by nebylo asi normální, kdyby ne 😉 Každý má jiné požadavky a asi nejdou splnit všechny.Přeji ať máte při výběru kočárku správnou ruku 😵

florule
8. bře 2009

Ahoj, nevíte, kde by se dalo podívat na tento kočárek v Ostravě nebo jejím okolí?

luciterka
10. bře 2009

Ahoj, přídávám zkušenosti s tímto kočárkem.
Sportovní verze opravdu nejde až do lehu, je to tam polohovatelné v jakékoliv poloze pomocí takového skřipečku-drží 🙂

lucie88
17. bře 2009

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde koupit kočárek někde v Brně a okolí, nebo jde koupit pouze přes internet. Děkuji

hanybany
18. bře 2009

Lucie....
http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/ko...

http://www.leviroo.cz/
Je fakt, že my jsme si pro něj zajeli, máme to kousek 🙂

hanybany
18. bře 2009

Jinak na živo bohužel nevím 😒

lucie88
19. bře 2009

Na internetu jsem ho taky k prodeji našla. Já ho ale chtěla vidět na živo. Nechci kupovat kočárek na slepo. Na fotografiích vypadá moc pěkně i prakticky, ale ráda bych ho viděla ve skutečnosti.

lucie88
19. bře 2009

Tak jsem ho už konečně našla. Prodávají ho v Brně na této adrese.

Kalimero
Palackého náměstí 2
Brno - Řečkovice

Otevírací doba
po-pá: 9:00 - 12:00 -14:00 - 17:00
so: zavřeno
ne: zavřeno

tel: 774 577 884
info@kocarky-brno

blavka
23. bře 2009

Já jsem ho koupila na aukru a neplatí se tam poštovné + je tam možnost kočárek bez udání důvodů do 14 dnů vrátit, tak dopuručuju mrknout se tam.Jinak jsem četla plno diskuzí a většina kočárků se nedá ve sportovní verzi dát do úplného lehu (pokud nestojí 20 000 kč třeba 😉 ), takže to nějak neřeším.Každý kočrek má nějáké to mínus.Mně se líbí a myslím, že bude v pohodě.Paaaaaaaa

marzim
15. dub 2009

Ahoj děvčata, také mám velký zájem o tento kočárek. Jsem z Plzně a mám problém, protože není nikde v mém okolí. Budu si muset zajet do Prahy. Kdybyste některá tento kočárek měla a jste z okolí Plzně, prosím písněte a jestli by vám to nevadilo zajela bych se podívat. Moc děkuji

ikke
20. dub 2009

inngus • 20tt • Dnes o 09:18
Nevie mi niekto poradiť, objednala som si kočík z Čiech zn.Leviroo 3in1, nenašla som však nikde žiadnu recenziu na tento kočík. Cez víkend som bola po obchodných domoch v BB a keď som tam túto značku spomenula mávli rukou a poveali, že by si to nekupovali. Kočík ma aj s pošťovným bude stáť cca 360€. Normálne začínam rozmýšľať či som urobila dobre. Bol niekto teraz v Poľsku tam sú aké kočíky? Chcela by som niečo také vybrať vaničku, nakliknúť autosedačku, športovaý. Poraďte mi ešte viem ten kočík z Čiech zrušiť, bojím sa totiž, keď sa niečo pokazí ako s reklamáciou. Ďakujem

inngus
20. dub 2009

Tak našla som niečo o tomto kočíku, koliesak nie sú z umelej hmoty, sú potiahnuté tvrdou gumou , nie je to plast , ktorý bo mohol prasknutnúť alebo poskakovať po ceste. Tieto kolieska sa používajú i u kočíkov za 15-20 tisíc korún /Herqules/, a reklamácie na kolieska ako také nemali. Môj Leviroo 3in1 je uý na ceste ku mne a v keby sa mi nepáčil tak ho môžem vrátiť do 14 dní

mausy21
20. dub 2009

inngus ja som bola kupit kočik v polsku a odporučam my mame od babysmile Vmax aje super.velka vanička ktora sa da polohovat takže ti tam babo nemusi len ležat.trojkombinácia ma višla na 270 eur ale to mi už stiahol cenu.aj vajičko s adaptermi.parada a má nafukovcie kolesa takže parada, umele su otrasne

marzim
22. dub 2009

ikke- tady jsou recenze na tento kočárek - http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=366&i=286...

marzim
5. kvě 2009

Ahoj děvčata, tak nám ve čtvrtek kočárek dorazil 🙂 , takže pokud chcete vidět fotky v reálu, tak se mrkněte na moje fotoalbum. 😉 Kočárek jsme si objednali naslepo. Bohužel v Plzeňském kraji není nikde k sehnání. Objednali jsme si ho po internetu, s tím, že do 14 dnů ho vrátíme, pokud by se nám nelíbil, ale nevrátíme ho! Je naprosto úžasný. Záleží na vkusu, ale u nás se líbil celé rodině. Kolečka jsou gumová, nebo pogumovaná a sportovní verze nejde do lehu úplně ale do pololehu. Ale do lehu nejde u spousty kočárků. Korba u hlubokého kočárku je obrovská. Nemám ho vyzkoušený v reálu, to až v srpnu, ale myslím že splňuje moje představy. 😀

soanpe
5. kvě 2009

hele a nezdá se ti,že ta rukjet bude překážet při tom,když budeš dávat miminko do korby?
ségře se moooc líbil a tohle ji odradilo. ta rukojeť je moc jakoby kolmá. u jiných kočárků vede jakoby souběžne s korbou a pak se zvedá
nebo je mín kolmá

porovnejte to 😉

http://www.elinka.eu/foto_detail.php?id=254508

http://www.zlobitko.cz/img.php?file=http://www....

http://www.zlobitko.cz/img.php?file=http://www....

marzim
6. kvě 2009

soanpe: nebojím se toho, protože ta rukojeť se dá polohovat a při mojí výšce nebude úplně kolmá. A mezi rukojetí a korbičkou je místa dost 🙂

marzim
6. kvě 2009

Měla jsem třeba i strach abych nekopala při chůzi do toho kočárku, ale je tam místa dost.

soanpe
6. kvě 2009

to polohování ruk. ti ale nezmění úhel rukojetě v místech,kde je to křížení konstrukce.
u tý boudičky podle mě ta rukojeť bude překážet,hlavně ne příliš vysokým postavám 😉

marzim
12. kvě 2009

sopanpe: jo jo uvž vím co myslíš. No to uvidíme. To vyzkoušené nemám. Snad to nebude vadit. Docela snadno se dá sklopit boudička, takže pak to místo vznikne a kočárek je opravdu hodně veliký, myslím tu korbičku.