Liečiteľ Pavel Bielik. Skúsenosti?

apple15
19. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate miektora skusenosti s RNDr. Bielikom. Vraj je to velmi dobry liecitel. Moja 3,5M dcera ma ekzem a chystame sa k nemu, len neviem co mam ocakavat.
Moc dakujem za skusenosti.

martinag1983
17. jún 2021

Zdravik dnes som bola u pána Bielika na Sancovej ulici 76. Dostala som dobru referenciu od svojej sestry. Pan Bielik vyšetruje kryštálovým kyvadlom a zameriava sa na cakry isla som k nemu s dobrým a čistým úmyslom a úprimným očakávaním. Pri "diagnostike" sa ma chytal sa prsia a aj letmo intímnych partii dokonca mi povedal ze mam rozkrocit nohy. Toto je moja skúsenosť s tými liečiteľom. Dostala som kvapky na štítnu žľazu a Ignatia bylinky. Chodia k nemu male deti. S pozdravom Martina Granakova

jantt
8. okt 2021

Zdravím. Dnes som pochoval synovca. Chodil k tomuto zázračnému liečiteľovi. Mal pracovný úraz a prišiel o pravú nohu a na ľavej mal 12 operácií. Táto operovaná noha ho veľmi bolievala. Ako vozíčkar mal veľkú nadváhu a tá bola jednou z hlavných príčin bolesti ľavej operovanej nohy. Občas bol schopný s pomocou protézy na ľavej nohe a palíc chodiť aj sám. Niekedy aj bez palíc. Synovec k nemu chodil viackrát, ale so mnou bol u tohto zázračného liečiteľa ren raz. Potom už k nemu prestal chodiť. Liečiteľ synovca privítal a nezabudol ho ubezpečiť, že on ho vylieči. Že on už vyliečil kopu ľudí z rakoviny, leukémie a neviem čoho všetkého. Čo tam jedna obyčajná 12x operovaná noha a trochu bolesti. Liečiteľ vykonal vyšetrenie cez oblečenie vrátane intímnych partií ako píše martinag1983. Potom pomocou kyvadla či virgule alebo ako to takýto šarlatáni tiež zvyknú nazývať vykonal odborné zázračné vyšetrenie. Zistil, že v pravej nohe má vysoko premnoženého streptokoka. Keď som ho upozornil, že pravá noha je zo železa a z laminátu, tak sa zarazil a po chvíľke povedal: "To nevadí, lebo má ho aj tam!" Potom mu dal asi dvadsať malých fľaštičiek ktoré obsahovali nejakú zázračnú priehľadnú tekutinu, ktorú mal užívať v presne stanovených časoch a presne stanovených množstvách. Nedal som urobiť rozbor hoci som mohol, lebo synovec to nechcel. Odhadujem, že to bola obyčajná voda z vodovodu a možno s pár kvapkami nejakého alkoholu. Ale to je len moja domnienka. Synovec mu zaplatil 100€ za vyšetrenie a 150€ za zázračnú medicínu. Dobrý kšeft, veď čakáreň mal plnú. Samozrejme všetko bez papiera a bez zápisu do nejakej zdravotnej karty.Synovec mi navrhol pred liečiteľom, že aby som sa aj ja nechal vyšetriť, že mi vyšetrenie zaplatí. Na to som liečiteľovi povedal, že keď dokáže vyliečiť rakovinu a leukémiu tak musí byť fakt macher. Požiadal som ho o jednoduchšiu liečbu. Aby mi vyliečil zubný kaz. Zostal ako obarený. V ďaka takýmto darebákom môj synovec odmietal klasickú liečbu u lekárov s diplomom. Dva dni po tomto vyšetrení u liečiteľa som ho presvedčil aby navštívil skutočného doktora. Celé vyšetrenie bolo odborné. Robili mu aj laboratórne vyšetrenia z výteru hnisu z rany na ľavej operovanej nohe a z krvi. Žiadny premnožený streptokok sa nenašiel. K tomuto "liečiteľovi" už viackrát nešiel. Našiel si iných podvodníkov - jedného s magnetickým zázračným zariadením a druhého so zázračnou plazmou...... Záverom chcem povedať toľko. Už mi jedného príbuzného istý liečiteľ zabil. Ich smrť nebola zapríčinená "liečbou liečiteľov" ale falošnou nádejou, ktorú im liečitelia dávali. Že nie skutočný lekári a súčasná medicína im pomože, ale pomocť im dokážu len oni svojimi zázrakmi. V stredoveku takýchto šarlatánov upalovali za živa na hranici. Je načase obnoviť túto stredovekú tradíciu, než nám takýto "liečitelia" zabijú ďalších príbuzných.

hana32
3. okt 2022

@cicka22312 ahoj. Je to uz nejaky rok, ale prosim ta, pomohol ti od tetanie? Dakujem.

hana32
3. okt 2022

@brunettegirl1989 Ahoj. Prosim ta, tie uzkosti si mala uz vo vaznejsom stave a pocas uzivania kvapiek sa nedostavili? Ani po liecbe? Ja mam predpisane uz antidepresiva, ale nechcem ich uzivat, tak dufam, ze by mi p.Bielik mohol pomoct. Dakujem za odpoved.

aneta1975
21. feb 2023

dobrý deň, chcela by som sa spítať, či pán doktor ,liečitel ešte ordinuje, či funguje ako kedysi dávno. dakujem za odpoved

danka123
4. apr 2023

@aneta1975 ano stale na tom istom mieste