Maca - zázračný prášok, ktorý nám pomôže k tehotenstvu

lea1333
10. jan 2012

ahojte kocky pridajte sa k nam tie ktore uzivaju MACU dufame ze nam pomoze k tehotenstvu a tie ktore MACU brali a otehotneli nech nam napisu svoje pribehy 🙂

sarafortuna
14. jún 2012

@martinaesp , nič sa nestane, ked´to budeš brať v prvých dnoch tehotenstva...

lenosko
24. jún 2012

@dvojbottka kde sa ti podarilo tak dobre kupit? mna vyjde 90ks kapsli na 18e a zatial som nikde lepsiu cenu nenasla. ja kupujem cez DocSimon bodka sk

lenosko
24. jún 2012

opravujem... je tam 100ks

dvojbottka
27. jún 2012

@lenosko ja kupujem v Cardio lekárni v BB a to si vždy ráno objednám a poobede ich mám... 😉

26lenka6
4. júl 2012

@lea1333 ahoj, vidím že si už 7tt. gratulujem. myslíš že ti dopomohla maca?

lea1333
autor
4. júl 2012

@26lenka6 maca urcite nie na kolko som ju uz nebrala preto ze mi robila zle na zaludok pomohlo mi to ze som vypla od snazenia mali sme istbna IUI a na koniec sme nemuseli 😀 dakujem 😉

malabiba
4. júl 2012

ach jo, to som teda ešte nepočula 😕 ale topiaci sa aj slamky chytá

26lenka6
5. júl 2012

@lea1333 ja ju pijem a zatial nemám žiadne bolesti brucha, kedy sa ti to začalo prejavovať?hned alebo až po nejakom čase?aby som sa netešila predčasne a potom mi bude z toho zle 😖

lea1333
autor
5. júl 2012

@26lenka6 cca na 2mes pouzivania aj mm 😒

26lenka6
6. júl 2012

@lea1333 no tak to si ma nepotešila, ale hádam to 2 mesiace nebudem musieť užívať 😉

lea1333
autor
6. júl 2012

@26lenka6 prajem aby zabral hned 😉

snehulienka321
16. júl 2012

Ahojte baby, manzel uzival maca - prasok a velmi mu to pomohlo. Uspesne som otehotnela 🙂 Zvysilo sa nam 200g. Ak ma niekto zaujem, velmi rada poslem 🙂 Piste prosim IP.

gelinka75
20. júl 2012

kupila som macu muzovi a hned na prvy krat ho z toho naplo, neviem ako dlho to bude jest 😅

alena16
24. júl 2012

Preco sa tyrate s tym praskom a nekupite radsej tabletky? 😕

zdraviezprirody
24. júl 2012

@alena16 presne tak 😉 Ja som to tiež radila niekde na predošlých stranách. Možno tie tabletky sú o niečo drahšie, ale načo trápiť práškom zlej chuti naše polovičky a potom chcieť od nich "výkon" 😀

tiumen
26. júl 2012

ale prašok aj tablety budu mat rovnaky ucinok,nie?

zdraviezprirody
26. júl 2012

@tiumen samozrejme...treba si pozrieť množstvo účinných látok v tabletke alebo v dávke a to porovnávať.
Ja napríklad mám v ponuke macu v kombinácii s inými látkami. Ale na trhu je množstvo iných produktov ( v prášku, v tabletke...), stačí sa popozerať a vybrať podľa "chuti" a to doslovne 😀

tiumen
26. júl 2012

@zdraviezprirody je to len čisty 100% prášok maca.

zdraviezprirody
26. júl 2012

@tiumen neviem aké je tam dávkovanie , ale bežne sa doporučuje okolo 1 g ....ak máš 100% , tak jedna lyžička obsahuje 1 až 3 g . Ak tabletka obsahuje 500 mg, tak ich treba užívať 2 na deň.

tiumen
26. júl 2012

@zdraviezprirody ano prášok, je tam denne davkovanie 1-3g. http://www.zdravá-výživa.eu/index.php?main_page...

zdraviezprirody
26. júl 2012

@tiumen a to som si len tipla .... viem, že jedna lyžička kakaa je cca 3g 😀
Maca je dobrá vec. Ženám upraví hormonálnu rovnováhu, mužom pomôže na životaschopnosť spermii. Ale tá chuť.... Do čoho miešaš?

tiumen
27. júl 2012

@zdraviezprirody ešte to neberiem, preto som sa včera pýtala či tablety alebo prášok..ale dnes idem objednat prášok čo je v tom linku.. Miešat to budem bud v džúse alebo mineralke so sirupom, môze sa to aj do kavy pridavat? Ale si myslim že 1čajova zarovnana lyzicka bude ten 1gram 😉

ivva
2. aug 2012

Čaute, no aj my ju berieme asi 2 týždne. Manžel ju v pohode vypije a ja si ju miešam do smotanového jogurtu a vôbec ju tam necitiť. Cyklus mi posunula o dva týždne, teda to ma prekvapilo za ten krátky čas užívania. A manžel tiež pociťuje rôzne zmeny 🙂 🙂 🙂

peteva85
10. aug 2012

Baby precitala som vsetky prispevky a rozhodla som sa aj vyskusat ju.. Vela z Vas co ju uzivalo pozeram ze vo vizitke uz maju x tt.. Verim ze sa coskoro pridam aj ja 😉
A blahozelam vsetkym kt sa podarilo uspesne otehotniet 🙂

zuzik1983
11. aug 2012

baby nam sa nedarilo otehotniet asi 2 mesiace,tak neviem, ci je to zrovna macou ale po mesiaci, co som zacala uzivat macu(tabletky) tak som zostala tehotna. 🙂

peteva85
11. aug 2012

@zuzik1983 mozem sa Ta spytat- nasadila si macu, jeden cyklus ci ju uzivala a na druhy cyklus si ostala tehotna a mrchu uz nedostala? Spravne chapem? Alebo hned v cykle kedy si ju brala si otehotnela?
Inac blahozelam k meninkam 🙂

olo
11. aug 2012

baby po 3 potratoch som mesiac uzivala aj s manzelom macu a som v 20 tyzdni takze skuste mozno fakt pomaha

zuzik1983
12. aug 2012

@peteva85 dakujem pekne, ked ja ani neviem presne, brala som ju tak, ako dom si spomenula 😀 ale isto to nebolo viac ako mesiac, este v tom cykle, ked som ju brala sa podarilo .ale tak niekolko cyklov predtym som pila caj z alchemilky od zaciatku menstruacie do ovulky.tak ktovie, cim to bolo, mozno len nahoda, ci stastie 😉

figurka1985
13. aug 2012

zacala som citat tuto temu, hned od zaciatku- takmer vsetky prispievatelky, vratane zakladatelky temy maju pri mene xx.tt!!! 🙂))) Takze predpokladam, ze pravdepodobnost, ze istou mierou pomohla aj macca je dost vysoka...🙂 Takze tento mesiac doberiem femigrad, a od buduceho cyklu zacnem maccovat, aj manzelikovi naordinujem. Snad do neho aspon tbl. formu dostanem...:/ Drzme si palce babulky! 🙂

lenosko
13. aug 2012

@figurka1985 skusit to treba, date si obaja a hura na to. Inac ma to aj take " povzbudzujuce" ucinky, asi to zlepsuje prekrvenie 😉
Ja som kupila kapsle, je to len priesvitny obal a vnutri prasok. Stalo to o dost viac ako praskove balenie, 100ks za 18e. Ale to pohodlie za to stoji.
Teraz to neberiem, neviem ci sa moze. Peruanci to do seba tlacia cely zivot, od detstva... ale my nezvyknuti radsej nie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre