Máte skúsenosť s mliekom Babylove z DM drogérie?

lienka05
27. jan 2012

Ahjte na trhu je aj toto mlieko BABYLOVE, ktore je vsak oproti inym mlieckam omnoho lacnejsie. zaujmalo by ma, ci ho davate svojim detickam, a ake mate s nim skusenosti? Pediatricka mi povedala, ze ked sa predava, tak musi byt schvalene a prisposobene detom. ale ta cena?

jerryjanka
27. jan 2012

kamaratka použivala od 4 mesiacov, ja od 11 mesiacov, ked si pozrieš zloženie je to veľmi velmi podobne nutrilonu sunaru a inym mliečkam. akurat sa mi zda že menej smrdí 😀
ja som spokojná.

valaska82
1. feb 2012

Ahoj lienka05, aj my dávame krpcovi Babylove asi od 4-teho mesiaca, dovtedy sme ho prikrmovali Nutrilonom, ale toto mu chutí viac. Teraz má 11 mesiacov, prestala som ho dojčiť a fičíme už len na tomto a je spokojnučký 😎

sebsam
1. feb 2012

musim sa pripojit aj ja - BABYLOVE - odporucam - malo kto ho pozna a pouziva prave koli cene - lacne tak zle? nie?..aspon pri mojich detoch......zaciatok nutrilon - potom ze dame sunar, bebu , vsetko zapekalo, boli koliky, skusili sme teda babylove a chuti, nesmrdi, ziadne koliky nic, ja zo svojej strany odporucam

megynkakn
1. feb 2012

tiež možem len odporučat..... 🙂

brisilda
1. feb 2012

ja ho tiez obcas kupujem a odporucam 😉 nasmu malemu velmi chuti ...... 😉

lucia20
1. feb 2012

aj ja ho kupujem malej. a pritom bola na specialnom mlieku, kvoli diagnoze a robilo jej zle, presli sme na toto a je jej ovela, ovela lepsie. odporucam.

duracelko
1. feb 2012

tiez som vyskušala bolo mi odporúčané od kamošky, je lahko strávitelné a dobrá cena. zle nám nerobil 🙂

lalia2
2. feb 2012

a je to mlieko lacnejšie ako sunar?

mimijato
2. feb 2012

odporucam, 🙂

cherryl
2. feb 2012

my ho davame tiez od 2mes. a sme spokojni 😀

len_henus
2. feb 2012

Tiež odporúčam 🙂

adikad
3. feb 2012

my sme boli na Nutrilone a skusila som to mliecko, lebo ho kazdy chvali, no moja skusenost je taka, ze dnes som dala opät Nutrilon, kedze maly bol po nom stale hladny a ani mu nechutilo, jednu flasu pil na 5x cumel prezuzlaval v puse a tvaril sa pri tom hrozne. 😖 No treba vyskusat, kazde dieta reaguje inac

ginger_fox
3. feb 2012

syn ho pil asi od 8mesiaca do roka, ked prešiel na kravské mlieko. Mozem ho len odporúčať 😉

zuzanockamt
3. feb 2012

ja som skusila, kym bol syn este mladsi, myslim, ze nemal ani pol roka vtedy este, pil to bez problemov, ale postupne si kazdym dnom zacal znizovat davku,tak som presla na nasu overenu Bebu a s nou nema problem, pije ju od 2.tyzdna ... babylove pil mozno tyzden

lucka33
3. feb 2012

Staršej dcérke dávam babylove 3 a vypije ho bez problémov a uvažujem, že ho začnem dávať aj malému, keďže pijeme bebu sensitive a tiež malému prestáva chutiť, vypije málo a normálnu dávku vypije len vtedy, keď je hladný (po 5-7 hodinách!) alebo v noci, keď je rozospatý. Len dúfam, že sa mu nevrátia zas koliky... Ale neviem, aký je rozdiel medzi babylove PRE a babylove 1.... PRE je len na dokrmovanie? Je menej sýtiace?

1982zuzka
10. júl 2012

Ahojte, ja som bola dnes u detského lekára a odporučil mi ho tiež - vraj s ním majú jeho mamičky veľmi dobré skúsenosti a je za lepšiu cenu ako keby mi dal na predpis nutrilon - a to máme len 6 týždnov. Takže ideme skúsiť. Celkovo s Babylove značkou máme dobré skúsenosti - dokonca aj toaletný sa mi zdá byť od tejto značky najlepší 🙂

kika1111
10. júl 2012

Ja milujem DM výrobky.. náš malý tiež papá toto mliečko, má aj lepšiu chuť a v porovnaní s Nutrilonom je výživnejšie, obsahuje vačšie množstvo vitamínov a je trošku hustejšie, takže ak bábätko trošku grcká, tak z tohto mliečka len výnimočne. Vôbec ho nezapeká, čo nám Nutrilon robil - kaká pekne pravidelne, čo pri Nutrilone bolo len každý druhý deň a s veľkým plačom..
Taktiež nakupujem pre seba fajnové sprcháče Balea - super voňajú, nevysušujú mi kožu a tiež deo spreje Balea.. pleťové masky Balea sú úplne super - tie tiež nakupujem.. Toaletný papier je kvalitný a kotúče sú väčšie v porovnaní napr. so Zewou.. tiež som spokojná s čistiacimi prostriedkami DenkMit - to je tiež ich značka.. proste ja všetko čo sa dá kupujem v DM.. a ešte keď zbieram body, tak sú nákupy fakt výhodné 😉

koralinka
10. júl 2012

ja som do 8 mes kojila potom mala štrajkovala nechcela mlieka, dávala som jej nutrilon asi 3 mesiace poviem pravdu myslela som že ked je najdrahší je najkvalitnejší a teraz jej dávam babylove, avšak ona nepije flašu - jej musim dávat do toho kašu alebo krupicu, ale nesmrdí a je lacné

zuzub
10. júl 2012

dávam synovi ráno aj večer babylove3 ,vyskúšali sme všetky mlieka a toto je najlepšie aj mu najviac chutí🙂
dcérku som tiež pár krát dokrmila a tiež jej dávam babylove.

tehulka2011
10. júl 2012

takisto odporucam 🙂

maji9
10. júl 2012

Nam z toho bolelo brucho ale potom sme vyskusali z DM Humanu a to fungovalo perfektne.

lianka2
10. júl 2012

my papápe toto mlieko od troch týždňov, nikdy sme nemali žiadne problémy, chutí dobre, malá má pravidelnú stolicu a žiadne bolesti bruška nepoznáme. my sme spokojní 🙂

monikkak
13. júl 2012

Ahojte 🙂 chcela by som sa vas opytat malej nestaci moje mliecko tak by som ju chcela dokrmovat mlieckom babylove...ked spapa 90ml tak este kolko ml jej mam dat mliecka babylove na dokrmenie ?

pastelka74
13. júl 2012

.....môžem ti ho iba vrelo odporučiť...ja mám na ňom odchované obe dcéry...hned od narodenia som im ho dávala,lebo som nekojila..je výborné 🙂 🙂 🙂 🙂 ...používame aj plienky,vlhké utierky,kozmetiku z DM,zn.BABYLOVE je síce lacná,ale výborná....a nie vždy čo je drahé,musí byť zaručene aj dobré.....nám napr.Nutrilon len uškodil..... 😖

evina57
13. júl 2012

Od 2. mesiaca som dávala babylove ale prestala som s tým asi po mesiaci, mliečko bolo síce v pohode ale je tam lepok. Takže ja odporúčam až od cca 6.mesiaca, keď už dieťa lepok môže. Malý má 13. mesiacov ale stále dávam Sunar. Vypije dve krabičky mesačne, takže to do peňazí až tak nejde ako na začiatku, keď vypil šesť krabíc 😀 Zloženie je u všetkých mliečok podobné, treba sa rozhodovať podľa dieťatka, čo mu pasuje 🙂
Ale odporúčam aj ja 😉

ginepra
13. júl 2012

mne maly z neho vela grcal

hanzi
13. júl 2012

Ahoj, moji chlapci -dvojicky, pili od narodenia Bebu HA -vraj to bolo pre deti s nizsou porodnou hmotnostou popri mojom mlieku to naj....Cena dost vysoka - 12-13 eur za plechovicu, a cca kazdy 2. alebo 2.den sme otvarali nove balenie 😒 Potom sme dostali tip na Babylove, co ma takmer identicke ak nie lepsie zlozenie,dobru cenu a deti si ho oblubili a nic ine uz takmer treti rok nechcu pit. Nechutili ani ochutene Nutrilony, Sunare....nic. Takze, ja mozem odporucit !

78lenka
13. júl 2012

papame od narodenia a som spokojna

julinkaaa11
13. júl 2012

ja mozem tiez iba odporucat. Mam presne tie iste skusenosti ako hanzi. Moja mala tiez nic ine nevypije len babylove, popripade tomu podobne- sunarku a hame...ale bebu, nutrilon a sunar nechcela.

mama.wolfka
13. júl 2012

používame, bez problémov ...
a k cene len toľko, neplatíš za značku a kvalitu mlieka tipujem za úplne v norme, porovnateľnú s každým iným mliekom ...