Može byť dieťa po očkovaní chorľavé?

nonika
23. nov 2011

Baby poradte, som zvedava na kazdy nazor...mam 7 rocnu dceru, ktora posledne 3 roky nebola vobec chora to znamena ze nepotrebovala ziadne antibiotika....v maji bola povinne ockovana a odvtedy ako keby sa s chorobami rozrthlo vrece...pomaly kazdy mesiac nieco...teraz za posledny mesiac uz druhy krat...moze to mat suvis s ockovanim?

annaopialova
23. nov 2011

ahoj moze to byt mozno hej naburali tym ockovanim imunitu

mirka007
23. nov 2011

Myslim ze ano ,ze to je reakcia na ockovanie

kocko
23. nov 2011

🙂 Ano, pravdaže... 🙂, pretože je to zásah do organizmu.

lubiku
23. nov 2011

ano ☹

aduskatt
23. nov 2011

bohuzial, je dost pravdepodobne, ze to suvis ma☹

katka3012
23. nov 2011

bohuzial taktiez pridavam odpoved ano ☹ ,je to zasah do organizmu

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dida38
23. nov 2011

zial s najvacsou pravdepodobnostou ano...pretoze ockovanie "pomyli" imunitny system a ten takto reaguje....

hoogy
23. nov 2011

moze a nemusi. preco nanevstivis s nou imunologicku a alergologiu ?

hajanka
23. nov 2011

Samozrejme, ze ano!
My sme rovnaky pripad (7 rocny syn) a nasla som tu este jednu maminu co ma 7r dcerku (teraz ju ani za nic nemozem najst..., ale ak ju najdem ozvem sa ti), ockovanie v 6.roku to vsetko spustilo, my sme skoncili na imunologickej ambulancii so znizenou imunitou a drobec prave dobera 3.mesiac dva druhy liekov (zaciatkom dec. ho caka pretestovanie, co bude potom netusim..) a oni skoncili s uplnyn zlyhanim imunitneho systemu.
Obidve sme mali dovtedy zdrave deti, takmer bez choroby, bez ATB, po ockovani sa tu s chorobami spusitlo, my sme mali 3 mesiace vkuse kasel a nevedeli dr. zistit z coho, vsetky vysledky mal dobre, aj rtg, vsetko a hrozny kasel a sama choroba... ani ja a ani ona (ako spominala) uz nedava viac ockovat.

sorciera24
23. nov 2011

ano, a je to velmi pravdepodobne...naburana imunita ockvoanim 😒

anicka1981
23. nov 2011

urcite ano, zial niaky lekar ti to nepotvrdi, lebo jasne, ze ockovanie sa trobi preto, aby bolo dieta zdrave,,,,a nie opacne, a cokolvek co sa po ockovani stane nesuvisi s ockovanim,,,,, neviem v akom stave je tvoja mala, ale skus neaky detox, ale porad sa prv s niekym kompetentnym,, chlorea, ze je dobra, zvavi organizmus tazkych kovov, ktore dostala do svojho telicka vo vakcine,,,

http://www.chlorella.sk/chlorella.php?co_je_chl... , su aj lacnejsie, na inych strankach,,, ale tu mas o nej pekne rozpisane,,

maximma
23. nov 2011

ano, ockovanie uplne nabura imunitny system. Je mi to luto. Suhlasim s anicka1981, skuste detox. Homeopatika, vela vitaminov, cerstvy vzduch... Drzim palce.

usiko
25. nov 2011

ano, ockovanie naburava imunitny system...a to ste dobre obisli, lebo mojej spoluziackina dcerka po tomto ockovani zacala byt takto chora, malatna, vyrazky mala a skoncila v skoro 8 rokoch s diabetom 1. typu /inzulinovy/ a celiakiou...si neviete predstavit tu ranu pre rodinu, ked zdrave dietko takto skonci.....nastastie to mala berie hrdninsky, snad najhrdinskejsie z celej rodiny.......takze ano, je to najpravdepodobnejsie z toho....

dreamer4
25. nov 2011

aj moja dcerka po druom (troj mesacnom) ockovani dostala take prechladenie silne (teploty, sople a kasel......a zrazu z dna na den to preslo...... aj ja to pripisujem ockovaniu....Na nete som citala, ze niektore deticky zareagovali aj zapalom pluc....ale ziadny lekar to neprizna!!!

ajca123
25. nov 2011

Moze ale aj nemusi 🙂 aj moj kamarat co ma syna bol ako dieta zdravy a cim bol starsi tim zacal byt chorlavejsi...
A napr. ja ked som bola mala bola som taka chorlava a aj asi vsetky choroby mam za sebou :( aj osypky a pod... Bolo jedno ci bolo leto nebo zima,ja som bola stale chora.. A ked som vyrastla tak si ani nepametam kedy som mala chripku nebo ine choroby 🙂
Aj moj prvy syn od malicka je chorlos :( a od minuleho roku bolo super ziadne lieky a teraz vrrrrrr je zasa chory :( a druhy syn ma 21mesiacov a az teraz je tak vazne chory a znasa to tazko :(

jankabodka
19. apr 2012

Ahoj! Tvoja otazka je uz davnejsie napisana, ale aj tak by ma zaujimalo, ako to s chorobami u vas vyzera teraz po niekolkych mesiacoch? Ja mam skusenost, ze po prvych 2 ockovaniach (Prevenar a Hexa) zacal nas syncek byt chory kazdy mesiac. Na alergologii mu z krvi nezistili nic, takze vraj sa mu imunita buduje - preto je taky chory. Ako ste na tom?

prevenar
9. sep 2012

moze byt chorlave, moze dostat presne tu chorobu z vakciny , na kt. bolo zaockovane , lahko moze schytat ine ochorenie, ako autizmus, cukrovka, atopicky ekzem , alebo hoci co co moze vypuknut po poskodeni imunity vakcinou ..a moze aj zomriet na nasledky ockovania, rozhodne by to nebolo prvy krat.

osobne by som si pre istotu nastudoval aj nieco ine ako reklamny letacik, ci vypocul si doktorku = zivy reklamny letacik.

mrkni si tento vyborny slovensky dokument.

https://vimeo.com/40119480

popripade si mozes precitat par sto poslednych stran z tejto diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/ najdes tam informacie, rozne nazory aj linky na dalsie vyborne stranky, ktore nie su platene multimiliardovymi firmami.

svetlusska
14. mar 2013

ahoj viem ze tato otazka je uz stara ale zaujima ma ako ste na tom teraz.ja mam podozrenie ze nasmu malemu prave povinne ockovanie naburalo iminitu...do prveho ockovania to bolo zdrave dieta a potom par tyzdnov po ockovani odrazu bum je chory..a takto sa to s nami vlecie pol roka, chvilu je zdravy a potm zas chory a tak dokola ved sme uz vybrali asi 4 antibiotika...prejdu 2-3 tyzdne a zas :(