Ak s ním nebudem spávať častejšie, tak ma podvedie

sheepik
26. jún 2011

napadlo ma, ze sa vas zeny opytam co si myslite...resp.co by ste si mysleli o buducom otcovi vasho dietata, ktory vam s vaznou tvarou povie, ze ak s nim nebudete spat castejsie, tak vas podvedie...mam to vraj brat tak, ze je ku mne uprimny...
on nedokaze pochopit, ze som tehotna asi...a mam to ovela tazsie jak on

koniarova
26. jún 2011

Prepáč, ale je to debil. A to som nemyslela ako urážku, ale ako stupeň jeho inteligencie.

sheepik
autor
26. jún 2011

@koniarova ...ach, ved nic ine mi ani nevychadza, ked sa na tym zamyslim ☹

elise
27. jún 2011

@sheepik dať mu ultimátum od teba ak sa o teba nebude dostatočne starať a prejavovať dostatočnú lásku k tebe a k bábenku zbalíš sa a odýdš od neho🙂

sheepik
autor
27. jún 2011

@elise Inak je to celkom normalny chlap, ktory sa o mna stara a viem, ze bude uzasny otec, len zrejme s nejakou poruchou v mozgu........v podstate uz viem,ze som nahraditelna,ked prestanem roztahovat nohy.

bodka13
27. jún 2011

@sheepik ...nemám slov k tvojmu priateľovi/manželovi ...čo znamená "častejšie" ?

sheepik
autor
27. jún 2011

@bodka13 tak to by som aj ja rada vedela. Ja neviem jak to maju ostatne, lebo mmntalne ani nemam kamosku, ktora je tehotna a s tymi co decka maju sa moc nestykam... no uz dobry mesiac spim tak tri, styri hodiny, co sa stale budim a potom neviem spat, som uplne bez energie, plus chodim do roboty a on ma na starosti akurat to, aby sa zobudil a do piatej sedel za pocitacom v tej svojej.

mbrazd
27. jún 2011

no to musí byť veľká láska

bodka13
27. jún 2011

@sheepik ...on nechodí do práce?
...a každá tehotná alebo tá čo má už detičky má iné potreby ...poznám kočky,ktoré nemali sex počas celého tehotenstva či už pretože nemala naň chuť alebo kvôli zdravotným problémom ,ale aj také ktoré ho mali veľmi často...musíte sa o tom porozprávať 😉
@elise bojím sa,že tým ultimátom mu uľahčí odchod ...podľa mňa treba komunikovať,vzťah nie je o ultimátach 😉 (či ako sa to skloňuje 😕 😀 )

lucinocka
27. jún 2011

hm , ked citam take prispevky, som rada ze som si nasla muza akeho mam.. Ten sa ma pyta, ci mozeme, ci ma nieco neboli, ci neublizime drobcovi..a nikdy by nas nepodviedol, lebo viem, ze sme prenho zaciatok i koniec sveta...
Skoda, ze nie vsetky zeny maju take stastie ...

nikoleta2210
27. jún 2011

ak by mi nieco take povedal ten moj, leti kade lahsie, zbalim mu kufre (alebo sebe) a uz ho nikdy viac nechcem vidiet... 😠 toto ma byt z jeho strany laska ? ja som sa s mojim nemilovala uz skoro dva mesiace, a to nato nemam ani nejak vazny dovod, len som nejak stratila chut a mam aj troska strach, kedze predtym som stale mala nejake vytoky a podobne,a moj snubebec to berie uplne, uplne v pohode, mam pocit, ze ma miluje kazdym dnom viac a viac ! a kolko krat bolo aj tak, ze milovat som sa chcela ja a on bol ten, ktory povedal, milacik, ja sa bojim, radsej nie, neublizime babatku ???,, prepac, ze to poviem tak narovinu, ale radsej budem slobodnou matkou ako s nejakym sebcom ! 🤐
@sheepik

karap
27. jún 2011

ani ja teraz nemam chut na sex.Pri 2 malich detoch a tehotenstve je to hadam normalne.Aj moj muz sa stazuje,ze on je zdravy chlap a potrebuje to,no podviest ma?Nemal by zaludok na to.Ja sa snazim mu vyhoviet tak cca 2x do tyzdna a musi mu stacit.
Ten Tvoj je fakt nejaky divny.A preco hned podviest?Nech si to spravi sam 😉

sheepik
autor
27. jún 2011

@bodka13 chodi do prace, len som to asi trosku hlupo napisala. A nie, nebudem mu davat ultimata. Vcera mi dokonca prislubil, ze ked ma podvedie, tak mi to povie. Cas sa pripravit.

linddi
27. jún 2011

Ty kokso, tak tomu sa hovorí "úprimnosť" 😕 . Ja si to neviem predstaviť, tak on ťa nabúcha, a teraz ti v takomto stave dokáže povedať, že ak sa mu nepodvolíš, tak ťa podvedie??????

mabumi
27. jún 2011

@sheepik vy sa rozprvate o tom, ze KED ta podvedie? to znamena, ze akoby sa s tebou uz dohodol, ze to urobi 😕 . co si mu na to povedala ty?
naozaj si neviem predstavit, ze mm by nieco take povedal. a uz vôbec nie urobil. my strasne tuzime po babatku. a uz pri prvom podozreni, ze by sa to snad mohlo podarit, spolu nemame sex. ani by som ho nedonutila keby to aj bolo mozne (u nas by to bolo od zaciatku zakazane)
drzim ti palce, nech si stastna ty a tvoje babo. o nom tieto reci veru nic dobre nehovoria. porozpravaj sa s nim o tom, ale z tvojej strany 😉 , nie zo strany jeho "potrieb"

sheepik
autor
27. jún 2011

@nikoleta2210 ... veru budte radi, ze mate doma normalnych chlapov......este do vcera som bola v tom, ze aj ja mam stastie,ale nie.....
@karap ....dakujem za nazory, ste zlate......
vlastne ani neviem preco som to sem napisala, vsetky si myslime to iste.

zuzikkaa
27. jún 2011

@sheepik odpadnem,,to nema ani trosku pochopenia pre teba??? ved teraz je v tebe plno hormonov a vsetko vnimas inac ako pred tym...on je fakt hlupak!!! bez urazky,,ale takto sa nesprava normalny chlap ktory sa stane otcom...ja som nemala chut na sex cele tehotenstvo a prezili sme to,,je to od neho velmi sebecke takto ta trapit a nutit do niecoh na co nemas chut ani naladu... 😒 😒 😒
to ti fakt v tvojom stave pomoze ked sa ti prizna ze ta podviedol...este z tych nervov ublizis babetku!!!posli ho do...

nice202
27. jún 2011

trapne, ale tak povedal ti co si mysli. chlapi potrebuju sex od prirody. tak su naprogramovaní....tak s nim maj sex castejsie. niekedy sa musis prisposobit. vsak to je normalne, ze ked s nim nebudes chciet sexovat ty, najde si na TO inu. to je jeho potreba. s laskou to nema nic...

zuzkalenka
27. jún 2011

@sheepik No to je riadna šupa. Chlapi (samozrejme nie všetci) si to veľmi ľahko predstavujú. Veď žena keď je tehotná tak jej hormóny sa bláznia a niekedy sa stane že sex je to posledné na čo myslí. A muž "normálny muž by to mal pochopiť.
Ja som počas tehotenstva mala problémy a tak sex musel ísť bokom a môj manželík si musel 4 mesiace na to počkať a prežil to.
nechcem ti neako ublížiť ale nikoleta to napísala správne že radšej sama ako s takým chlapom ☹

mabumi
27. jún 2011

@nice202 to myslis vazne? chlapi sice potrebuju sex, rovnako ako zeny neznosti. ale su to ludia, maju svoju zodpovednost a svoj usudok. a teda aj ked TO potrebuju, vedia si zhodnotit, ci im za to stoji prist o rodinu alebo nie. aj ja zboznujem napr. melon a neviem bez neho v lete zit ani jeden den. ale hold, ked v zime proste nerastie, tak musim pockat do leta 😉

zuzkat1
27. jún 2011

@sheepik to myslel vazne?? alebo akoze haha? lebo my sa dotahujeme s muzom zo srandy o comkolvek aj o tomto🙂 ale len tak sa na tom potom obaja zasmejeme ze aki sme vtipni...ak to myslel vazne tak ja neviem ci by som riesila to aky raz bude otec... ked chce podviest nech podvadza a dovidenia.. nech si ide...

nikoleta2210
27. jún 2011

@nice202 nehnevaj sa za moj nazor, ale ze aj @sheepik sa ma prisposobit ??? preboha, ved je tehotna a ak sa dvaja ludia miluju, vedia vydrzat aj bez sexu bez ohladu nato, ktory z partnerov ho odmieta ! o tom je vztah ,,, o tolerancii, respekte a laske ! jedine co beriem je to, ze by ju podviedol iba v pripade, zeby nebola tehotna a odmietala by sex,,, ale takto ? v jej situacii ? takto sa len prejavil jeho charakter .... bez urazky, ja by som nikdy takeho chlapa nechcela a dakujem Bohu za toho mojho,,,

lucy56
27. jún 2011

zvlastny chlap, to akoze on ocakava ze bude otcom tvojho dietata a ked ty nebudes mat chut na sex ani po tehu,lebo babo da zabrat,to bude mat paralelne niekoho len na sex?tak to by som asi tazko odtolerovala, ja som vzdy bola aktivna v sexe a teraz ako som tehu na rizikovom mam zakazane, aj sa bojim,lebo mi hrozi predcasny porod,ale mm to chape ,jasne ze si zafrfle sem tam,ale dieta chcel aj on a musi vydrzat,a okrem ineho daju sa pouzit aj ine metody ako priamy styk,alebo nech si posluzi sam

zuzkat1
27. jún 2011

@nice202 ?? to myslis vazne toto? ja si myslim ze ak je tehotna tak ma v prvom rade mysliet na seba a svoje dieta ... ak nema chut tak preco by mala len tak lezat ako poleno a nechat nech si s nou robi co chce?? sex vo vztahu ma vela spolocneho s laskou... sex ako jednorazovka s laskou spolocne nic nema, ale vo vztahu ide predsa o viac, najma ak cakaju spolu dieta... ja som napr. aj mala chut na sex, ale nemohla som, lebo som trochu krvacala a nechcela som ohrozit dieta... a to bolo nejak od septembra a mala sa narodila v januari a nemal sex s inou... prezil to uplne v pohode... jemu bolo tiez prvorade jeho dieta a ked pre chlapa @sheepik je prvorady sex, tak si nemyslim ze raz bude dobry otec - pardon ale to je moj nazor...

sheepik
autor
27. jún 2011

@mabumi Nie, nebavime sa o tom, ked ma podvedie. Ja viem, ze uz proste stratil trpezlivost a to vsetko....
vcera doslo k takej situacii, ze naliehal, povedala som mu nieco ako nechaj ma, tak sa urazil a toto mi vyfrsol
..tak som mu povedala, ze je to od neho pekne...a ze dakujem za info
odvtedy sa nebavime, resp. ja sa nebavim s nim..... ja mam tiez svoju hrdost, ale ani byt slobodnou mamou nie je ziadna vyhra, hlavne vtedy, ak mate nulovu podporu svojej rodiny a vlastne od nikoho.

nice202
27. jún 2011

@mabumi vies, ano myslim to vazne. ja mam chlapa normalneho a nikdy by mi take nepovedal, pretoze mame kvalitny sexualny zivot. ja mam sex rada a ak by mi nahodou nieco take povedal, asi by som hladala chybu aj u seba. prehodnotila by som to cele a nepisala intimne problemy na forum. povedal jej o co mu ide? ano. tak co sa tu riesi. nechapem. to, ze je tehotna neznamena, ze je chora.... ma ruky a usta, ked uz ide o to...vsak snad vie, co plati na jej muza

wera.g
27. jún 2011

@sheepik super, milé od neho, že ti dá vedieť, že sa stalo, keď sa stane... Chlap čo svoju ženu miluje a teší sa s ňou na rodinku by ani nemal pomyslieť na to, že ju bude podvádzať, ak mu nedá vtedy kedy on chce.. A nech mi tu nikto nehovorí o pude, potrebe.. Nie sme zvieratá.. koľko žien nemôže počas celého tehotenstva zo zdravotných dôvodov a ich muži to vydržia... prepáč, ale takto sa dokáže zachovať len úplný sebec.. veľmi ma mrzí, že musíš riešiť takéto veci v období, keď by ti naopak mal byť chlap najväčšou oporou, mal by ťa rozmaznávať a chápať, že jednoducho nie vždy sa dá.. ☹ Ako sa ja poznám, tak by u mňa takýto vzťah skončil, veď o čom to už bude - nedáš mu vtedy keď si zmyslí a hneď pôjde za inou? To mal začať svoj vzťah k umelej aničke, ktorá je stále rozkročená a pripravená.. 😠

zuzikkaa
27. jún 2011

@sheepik je to kreten,,teda!!! nespominala si ci ste dieta planovali,,ale skor by som povedala ze sa to proste stalo,,hm??? lebo z toho co o nom pises,nevyzera zeby bol nejak rad a ze sa tesi na babo...nemas sice podporu od rodiny,,ale od neho uz vobec nie...aj tak sa o to male budes starat SAMA,,on ti MOZNO financne prispeje 😖 😖 😖

nice202
27. jún 2011

ja neviem o co vam ide, som vyjadrila slobodne nazor k problemu. nechcem tu diskutovat....ja nemam s muzom problem 😀 /zatial/ a neriesim taketo veci... vsak jej len povedal, ze chce castejsie. ma ruky, aj usta a co? ja nazor nezmenim. on sa vyjadril jasne....uz je len na nej, co s tym urobi

nikoleta2210
27. jún 2011

@nice202 mas vazne zvlastne nazory... pisem este raz... ak by sa to tykalo beznej situacie v zivote, mas mozno z casti pravdu... ale ak si si nevsimla, niekto tu caka dieta .... a ci uz odmieta sex zo zdravotnych alebo z osobnych dovodov, je to celkom normalne 😠 NORMALNY NIE JE PRISTUP JEJ PARTNERA A MYSLIM SI, ZE OKREM TEBA TU S TYM SUHLASI KAZDY.... to je moj nazor , pekny den 🙄

kajkape
27. jún 2011

@sheepik fuuu. Uprimnost sa sice ceni ale tehotnej zene by sa taketo veci nemali hovorit. Je to najzranitelnejsie a najcitlivejsie obdobie, hormony funguju jedna radost a robia si nielen s telom ale aj dusou, co len chcu. Treba sa porozpravat, v klude. Je sice fajn, ze ti povedal, ze ta podvedie, ak.... ty sa ho na oplatku skus opytat na jeho reakciu, co urobi, ak ho nahodou aj s bruskom kvoli tomu opustis....... dieta si predsa nepocala "z ducha svateho". Pri prvom tehu bol problemovy len moj prvy trimester, potom sa mi chut vratila a este tyzden pred terminom sme nemali zabrany.... Teraz pri druhom je to tazsie, ale nezabudam na neho ani teraz...su predsa rozne formy stimulacie (chlapi to maju lahsie).... Navrhujem ale rozhovory, rozhovory a rozhovory... od nevery je len kusok k tomu, aby sa nahodou nezalubil do svojho bokovkoveho objektu a potom to budes mat ovela tazsie. A pridavam sa k vseobecnemu nazoru, ktory tu panuje, mas chlapa sebca a ignoranta :(. Drzim ti palce, aby si to zvladla co najlepsie a s prehladom. Ja by som v tomto pripade rozmyslala rovno nad rozchodom, nakolko nemas nikde zaruku, ze sa to nebude opakovat aj v buducnosti.... Nepojdes s nim na povel do postele a on ti hned povie, ze si najde inu.... Takto sa "problemy" neriesia :(.

koniarova
27. jún 2011

@sheepik Aj tak mám z teba pocit, že to zvládneš aj bez neho. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre