MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

siss_sz
8. jan 2011

@trinitka87 zatial ordinuje v Ut a Stv od 20,00 v GA na 10. psochodi v nemocnici.. planuje otvorit si ambulanciu v Seredi od leta...
mam s nim len tie najlepsie skusenosti, fakt sa stara, zaujima, v mari rodim, tak budem vediet viac - ja som sa k nemu prehjlasila, ked som tam lezala v nemocnici, lebo som musela ostat na rizikovom... ale napriek veku je velky dbornika ked citam a pocuvam od dalsich, tiez same chvaly, aj od sestriciek... je velmi oblubeny, myslim...

sjuzan77
9. jan 2011

@siss_sz, tiez by ma zaujimali nejake informacie o tomto lekarovi, v ostatnych temach ho dost chvalia, ale chcela by som vediet aj nejake praktickejsie veci - napriklad vybavenie ordinacie, ci ma vsetky pristroje a tiez ako je to s platenim. u terajsieho doktora musim platit uz pomaly aj za dychanie jeho vzduchu 🙄

mexx
9. jan 2011

Zatial ho nepoznam ako lekara osobne, len sprostredkovane. Ale tiez som sa nestretla s jedinou staznostou na jeho osobu, ani ako na cloveka ani na odbornika. Vsetci ho zatial velmi chvalia, vraj je sikovny, sympaticky a velmi ludsky. Zatial pracuje v nemocnici v GA, ale na jar alebo najneskor v lete si chce otvorit ambulanciu v Seredi. Mal by ju mat plne vybavenu, vratene 3D/4D ultrazvuku. S platenim zatial netusim. Chystam sa k nemu tiez. 🙂 Zatial mi ho odporucali viacere kamaratky, rodina, jeho pacientky...a nas kamarat, lebo je to jeho brat. 😀 😀 😀

siss_sz
9. jan 2011

ako vravim - zatial je v nemocnici na 10ine, vybavenie ordincie dost stare, ale UZV dobry, kvalitny... ked aj nieco nema, vybavi..napriklad ja som chvela 3D, tak sa popytal a vybavil mi, nie iba povedal "chodte sa spytat tamtoho" alebo ze "ja nemam" a bodka... a pristroje ma podla mna vsetky co treba - sak je v nemocnici😀
neplati sa vobec, iba ked chces vytlacit fotku na UZV okolo 5 eur...
ale ako vravim, pojde niekedy v lete do serede . si otvori ambulanciu a tam sa asi bude platit... neviem.. spytat sa ho mozes, on ti urcite ochotne odpovi aj na toto 🙂

sjuzan77
9. jan 2011

dakujem vam, urcite ho budem kontaktovat. v galante som dost sklamana z lekarov, patrila som lackovicovi, to bol pre mna doktor s velkym D. zial, po jeho smrti ma "zdedil" baran, ten u mna po jednej preventivke ako odbornik hlboko klesol a od havranka sa drzim co najdalej 😠
tak som zvedava, ako to bude u janicka 🙂

mareli
10. jan 2011

je mi luto, ale ja mam s nim dve skusenosti a zial obidve velmi negativne.
1. ked som bola tehotna este s agatkou, tak som v 34.tt prisla na pohotovost do GA s krvacanim. prijal ma on, velmi chladne, hodinu ma nechal sediet na chodbe /s krvacanim/ potom ma konecne vysetril, podotykam velmi "nesetrne", iba ma vyplasil, ze to vyzera na uzv, ze sa mi odlupuje placenta co by znamenalo cisarsky rez. ked konecne prisiel primar, moj porodnik, tak sa len rozcertil, ze co ma mlady plasi s placentou, ze nic take tam nie je a do spravy o vystreni janicek akosi zabudol napisat ci krvacam a kolko tej krvi bolo.
no ale vsetko som to prisudila janickovmu stresu, prave tam rodili mrtve babatko, tak som si povedala, ze to kvoli tomu ma iba tak "odbil.
2.skusenost je teraz z jesene, ked on gynekolog bol na pohotovosti chirurgie, kam sme prisli s nasou 2,5rocnou dcerkou- privrela si prst do auta. na dcerku sa ani nepozrel, hlavu mal stale sklonenu, z 2metrov nemohol jej prst vidiet, iba sucho skonstatoval, ze pokym nepojdeme na RTG ze on nevie nic. a to nam sestricky poradili, nech netrvame na RTG vraj nech sa nato doktor najskor pozrie a zhodnoti ci treba zbytocne ozarovat malu. tak som mu povedala ze sme chceli jeho nazor ci ist na RTG, ze mi RTG neodmietame. ked sme sa z RTG vratili uz na chodbe nas velmi mily sanitar, ktory bol k malej mily hned oboznamil, ze na snimke nie je ziadna zlomenina, ze sa nemame co bat. a ked sme sa konecne dostali k janickovi, ten kukol len na snimek, ze nic teda a sanitar nech malej obviaze prst. a podotykam, ze na malu sa zas ani nepozrel. potom vsetom mu moj manzel povedal, ze je velmi spokojny s personalom ako pomohli malej, ale ze nech sa pan doktor nad sebou zamysli, zaco vlastne svoj diplom dosta, ci nie nato, aby pomahal chorym a ze to, ze sa na 2,5 rocne dieta ano nepodide pozriet nie je v poriadku!!!!
doktorik na to neodpovedal nic, ostal zarazeny 😀 a na chodbe len sestricky skonstatovali, ze nechapu, naco si ti doktori naberaju vikendy a nacasy, ked to potom nezvladaju!

mareli
10. jan 2011

@mexx martina, rodina ti ho odporucila? ja asi nie...to bude nasa teta marika, ta je z neho uplne paf, ze aky perfektny dokino 😉

mexx
10. jan 2011

@mareli Cau kocka, a ozaj to bol Janicek? 😕 Nebol to Jancik? 😕 Lebo v GA nemocnici robi na gynekologii aj nejaky Jancik, casto si ho s Ferom mylia, a ten je dost neprijemny (a podla vsetkeho dost alkoholik). 😅
Ale nehadam sa, moze byt, ze to bol on, len som na neho este nic zle nepocula, a skor by sa mi to hodilo na toho druheho. 😅

mexx
10. jan 2011

@mareli No, napriklad aj Marika. 😅 Ale mam u neho viacere kamosky, a tiez su take nadsene. Ale ako hovorim, nepoznam ho zatial osobne, takze nebudem sa za neho bit, ze je najuzasnejsi. 😅

mareli
10. jan 2011

ale nie, jancik je zastupca primatora, taky starsi, pocula som ze pije. janicek je mlady sympatak, a nasa marika k nemu chodi.

mareli
10. jan 2011

@mexx ale 100ludi 100chuti, ja som bola spokojna u primara a toho tiez niektore nemusia. a normalne chodim ku kralovi sem v seredi a ten je pripad sam o sebe. teraz som nieco tiez zacula o nom, tak som docela "happy" a neviem, ci uz radsej nemam natrvalo prejst k stastnemu.

mexx
10. jan 2011

Veru, ako hovoris, 100 ludi, 100 chuti. 🙂 Niekto moze byt odbornik, ale nie je sympaticky ako clovek, niekto zas naopak. Kazdemu sadne niekto iny. Len toto je taka oblast, v ktorej (aspon pre mna) je dolezite mat doktora aj odbornika aj cloveka. 🙂
No, Kral je veru kapitola sama o sebe, ja som k nemu sice nikdy nechodila, ale pocula som uz dost vela zazitkov od neho, a ten posledny ma teda dobre pobavil. Pokial viem, tak mu teraz strasne vela pacientiek pre to odislo. 😅

mareli
10. jan 2011

@mexx radsej cez IP ostatne...

siss_sz
10. jan 2011

@mexx @mareli ...A Jancik nepije... ved kazdy ma iny styl a on ma taky "brutal lezerny"... to sa o nom iba tu na fore strasne rozprava... a tym sa mu aj skodi... ma svoj styl a zjavne vacsine nevyhovuje...

mareli
11. jan 2011

@siss_sz ja som to necitala tu na fore, mne to povedala manzelova krsna, ktora tam dlhe roky robila na novorodenckom sestricku. vraj mala take obdobie tazke, ked to riesil "po svojom" vies, mozno to uz preslo a on je cisty, ale povezie sa to s nim. v nemocke v GA je to verejne tajomstvo.

siss_sz
11. jan 2011

@mareli hej, ale ja mam tiez znamu sestricku na gynekologickom(9.posch.) a ta mi vravela, ze to VOBEC nie je pravda... a ked som tam lezala ja, tiez sa mi zdalo, lebo on ma taky "styl"... ale nikdy z neho netahalo, ani nic...
tak snad to pominulo...

siss_sz
12. jan 2011

http://www.rtvkrea.sk/video/player/index.php?id...
video s primarom a s MUDr. Janickom...

pipinka82
16. jan 2011

Ahojte kočky ja hladám tiež nového gyndu nakolko som velmi ale velmi nespokojná s terajším DR.H. ☹ a chem prejst k inému no ale netuším ku komu ako čítam každá máte iný názor a skúsenost s Janičkom 😉 takže netuším kam mám íst 🙂 asi si počkám kým otvorí si tú ordináciu v seredi a čo bude mat všetko a za akú cenu 😀 lebo tam kam chodím ja zanechám majland len za objednanie bez k torého sa tam inak ani nedostanem a už nehovorím o vyšetrení 😀 😀 a keby bol ten prístup aspon dobrý nepoviem nič ale vyšetrenie je 5 min. a nedozviem sa nič moc..... 😝 a už o mojom pôrode radšej nič nehovorím!!!!!!

maca_p
16. jan 2011

@pipinka82 ten DR. H. to je ako Havranek? lebo prave od tohoto som ja vo 4 mesiaci teho zdrhla.

pipinka82
16. jan 2011

@maca_p ano on 😀 no mala som aj ja zdrhnút ale pri druhom určite ujdem už sa mu nedám 😅

maca_p
16. jan 2011

@pipinka82 hi, hi, tak to je indi-vindi, niektore jeho pacosky by za neho aj dychali 😀 . mne sa jeho praktiky nepozdavali a tak som s nim sekla a nelutujem! sice teraz dochadzam do TT, ale moj novy gyndak je v pohode a tak aj trocha psychoterapeut. nenormalny kludas.
netreba sa bat zmenit lekara, dokonca sa hovorilo, ze odborneho lekara je mozne menit az po pol roku, ale ja som to stihla do 4 mesiacov. pred tym som chodila do BA, ale po prestahovani som potrebovala nieco blizsie a natrafila som na tohoto havranka. nevadi, je to za mnou.

pipinka82
17. jan 2011

😀 ved to jednej sa to pozdáva druhej nie ved to že 100 ludí 100 chutí 😀 nevadí ved uvidíme zatial to neni súrne ja si počkám na niekoho ešte 😀 😀 zatial si aspon prečítam názor iných a podla toho sa rozhodnem 😀 😎

f_janicek
19. jan 2011

@mareli Dobry den, volam sa Janicek a som spominany doktor, o ktorom ste napisali uvedeny prispevok. Priznam sa, ze ma jeho obsah zarazil, nakolko si na uvedene dva pripady vobec nespominam. Chcem Vas poziadat, aby ste si pred tym, ako niektoreho lekara budete menovat, najskor overili jeho skutocnu totoznost. Nemohli sme sa nikdy stretnut, kedze ja na chirurgickej pohotovosti nesluzim teraz a ani v minulosti. Rad sa s Vami osobne stretnem na 10 poschodi, aby sme si pripadne nejasnosti voci mojej osobe mohli konfrontovat a dat na spravnu mieru.S pozdravom Dr.Janicek

f_janicek
19. jan 2011

Dakujem vsetkym prispievatelkam za spokojnost s mojou pracou. S pozdravom, Dr.Janicek

siss_sz
20. jan 2011

tak takto som si predstavovala vzdy fora!!! pretoze doteraz ten, o kom bola rec nemal sancu, resp. nezasahoval...
@f_janicek Oba palce hore! 😉

mexx
20. jan 2011

Tiez som milo prekvapena, asi prvykrat vidim na Koni doktora, ktory prisiel vyjadrit svoj nazor. 🙂

@f_janicek Vyborne, zavitajte aj castejsie. 😉

katarina_04
20. jan 2011

@siss_sz, @mexx - zdieľam rovnaký názor 😉

mareli
20. jan 2011

je mi to luto, ja som to tiez pochopila, ked som si odsledovala obrazovy material TV KREA, na ktoreho link sem hodila jedna uzivatelka. hned som zbadala, ze vasu tvar nepoznam.
jedina vec ktora ma na tomto zaraza je ta, ze ked sme sa spytali na meno spominaneho doktora na pohotovosti, tak tam nam povedali ze dr.janicek. aj ked evidentne to nie ste vy.

mareli
20. jan 2011

tak ja si teraz sypem popol na hlavu, zbytocne som tu nepravom pisala skutocnosti, ktore sa mi stali s inym doktorom.
ospravedlnujem sa vsetkym za zavadzajuce informacie, aj ked asi najviac sa to muselo dotknut spominaneho pana doktora.

xen21
20. jan 2011

xen21 ahojte,tak my sme uz na svete.Maly sa narodil 3.6. o 16.50. Porod bol ten najkrajsi na svete a mam nan len tie najkrajsie spomienky a to aj vdaka dr.janicekovi...Naozaj to stalo zato a zopakovala by som si to aj milionkrat....
9. jún 2010 o 15:22 • 1 dieťa • Odpovedz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre