MUDr. Táborský. Chodíte k nemu niekto?

silvia1124
18. okt 2010

Ahojte , je tu niekto od dr.Taborskeho (Podunajske Biskupice)

slavuska30
21. okt 2010

@silvia1124 ahoj, ja som k nemu chodila do poradne, je super..možem len odporučiť

asteri
26. okt 2010

ahoj aj ja k nemu chodim od septembra tohto roku a zatial som velmi spokojna

melkina
29. okt 2010

ahoj , ja k nemu chodim už treti rok a je naozaj super!!! ja ho vrele odporúčam 😉 moja predosla lekarka bola neschopna vyliečiť ma vyše roka, on mi nasadil prve lieky a bolo po probléme. Vždy všetko pekne vysvetlí, čo je dosť dôležite 🙂



tatso
31. aug 2011

Ahojte , viete mi povedat, ci Taborsky je aj porodnik a ak ano, v ktorej nemocnici rodi? My planujeme babätko a kedze si hladam noveho gynekologa, chcela by som uz porodnika

blackswan75
1. sep 2011

@tatso Ahoj Taborsky uz nerodi, co je luto aj mne, kedze planujem tretie dietatko, ale je skvely gynekolog, ja mam vdaka nemu 2 zdrave deticky a to som bola 5 rokov liecena na sterilitu a vdaka nemu a jeho liecbe sa to podarilo, som mu vdacna, je predcizny. a vsetko vysvetli a na kazdu otazku odpovie. urcite ta ale odporuci na dobreho porodnika to povedal aj mne, aj tak musis od 36 TT navstevovat poradnu v nemocnici,

tatso
1. sep 2011

@blackswan75 dakujem za info, tak sa musim rozhodnut, co urobim, ci jeho a porodnika niekeho ineho, byvam v podunajskych bisk.,mam to par minut k nemu, tak uvidim.Este raz dakujem a drzim prsty pri 3 babätku.

tatso
1. sep 2011

@blackswan75 vies, mam 34 a prvorodicka, takze nechcem nejake gynekologa, co by ma hned na zaciatku vystresoval, hladam niekoho normalneho, kto mi vsetko vysvetli a podpori ma.

blackswan75
3. sep 2011

Ahoj, Dr, Taborsky je velmi pokojny a urcite ta stresovat nebude, ked som bola teraz na prehliadku( mala som teliesko a bola som si ho dat vybrat) a povedala som mu ze by som chcela 3 aj ked mam 36 jeho reakcia bola supeeeeer, a na moju otazku na vek povedal, ze je uplne normalne a ze aj prvorodicky ma po 35-ke, takze sa obavat nemusis, musis verit, ze babatko bude v poriadku psychika je polovica uspechu, a ver ze je velmi setrny, ja osobne som sa bala vybratia telieska precitala som si dokonca aj tu na fore ako to strasne boli, a na to som sa ho aj spytala ci ma bude velmi trapit, usmial sa a za par sekund to bolo vonku, nestihla som sa ani bat 🙂))) a ziadne ktrvacanie, len male spinenie asi 1 den, takze som velmi spokojna,,, ale ja ta nechcem do nicoho nutit, kazdemu vyhovuje cosi ine, je to moj gynekolog, mne vyhovuje a len odporucam, je na tebe ako sa rozhodnes, v kazdom pripade Ti prajem vela stastia a nadherny a bezobtiazny piebeh tehotenstva 🙂 😉

tatso
3. sep 2011

@blackswan75 dakujem ti velmi pekne, myslim, ze ho vyskusam, som rada, ze aspon na nejakeho gynekologa v BA je normalny feedback. Aj ja prajem pokojny priebeh pri 3 babätku, drzim prsty 🙂

blackswan75
5. apr 2012

@tatso veru sa zadarilo a uz som v tretom trimestri, som velmi spokojna s poradnou, zakazdym mam sono a dokladne vysetrenie, nemenila by som 😉

tatso
7. apr 2012

@blackswan75 To je super, blahozelam,aj nam sa zadarilo, som v piatom mesiaci, tak sa velmi tesime 🙂

blackswan75
7. apr 2012

@tatso jeeej uzasne a chodis k nemu? gratulujeem veru pockaj ako ti to rychlo ubehne, ani sa nenazdas a uzlicek stastia si ponesies domov a rodit planujes kde? ja Antolsku, Taborsky tam ma spoluziaka a kamarata dr Scholtza tak budem u neho aj rodit, ja som 29tt teda 7 mesiac, 😉

tatso
10. apr 2012

@blackswan75 dakujem, ano, ten cas bezi rychlo, este len som otehotnela, a uz som v 5.mesiaci 🙂 ; k nemu nechodim, dostala som uplne nahodne k gyn.Raslovej,je to tiez blizko bydliska, tak si som povedala, ze to u nej skusim, a ze keby to nevyslo, tak pojdem k nemu, zatial som vsak,spokojna a rodit planujem v Ruzine, ona tam ma na niekoho kontakt a je to relativne blizko.Drzim prsty, aby vsetko dobre dopadlo, my sme prave na dovolenke v Taliansku, takze si este predtym trochu uzivame volno 🙂

viki2912
10. apr 2012

no ja s nim nemam dobre skusenosti.chcela som ist k nemu,chodila som k divekymu,ktory je max.drahy,ale kedze sme sa prestahovali do biskupic,chcela som nieco blizsie a tento odo mna vypytal bez vsetkeho,len za to,ze k nemu prejdem 50 eur...plus chcel aj peniaze za vstupnu prehladku.ako s tym som sa nikdy nikde nestretla.

viki2912
10. apr 2012

aj ja som rodila v Ruzinove.bola som spokojna.zaplat si lekara,aj nadstandart...odporucam 🙂

katarinkakatka1
12. mar 2014

Neviem, odkial si priletela, pretože dnes už nič nie je zadarmo. Ja si myslím,že jednorázový poplatok 50 eur nie je katastrófa. Sú lekári, čo pýtajú 70-100 eur za vyšetrenie. Osobne si myslím, že pán doktor je úžasný, priamy, ústretový, komunikatívny a všetko jasne a zrozumitaľne vysvetlí, čo je u lekára veľkééééé +. Pre pána doktora Táborského som sa rozhodla na základe vrelých odporúčaní zo všetkých strán a musím podotkúť, že všetky sme zdravotníčky. Už po prvej návštve som vedela, že je to maximálne erudovaný pán doktor. Vrelo odporúčam.
P.s. 50 éčok som vživote minula na iné kraviny, toto aspoň stojí za to!!!

katrin35
15. mar 2014

Ja k nemu nechodim velmi dlho, od decembra minuleho roku, tiez na zaklade odporucani a som spokojna... Zatial som u neho neplatila nic (a to k nemi chodim pravidelne kazdy mesiac kvoli tehotenstvu), ani za prestup, bo mi sestricka vysvetlila, ze ked byvam na ulici, ktora pod nich spada, tak to mam zadarmo...

baja28
23. júl 2016

Nejake cerstve skusenosti?

berta1988
31. jan 2017

otras. ziram z tychto prispevkov. momentalne hladam zanho nahradu. povysenecky pristup vnucuje antikoncepciu a hlavne umele oplodnenie. on nic neporadi nepomoze len ta nasmeruje do jedneho konkretneho car a tam sol peniaze. urcite z toho nieco ma. a pohrdavy nervak . nikdy viac

mailla
25. mar 2017

za 10 rokov čo k nemu chodím, nemôžem povedať zlé slovo. Teraz som tehu, odpovie na všetky otázky, ja som spokojná. Má ultrazvuk, aj 3D/4D takže netreba nikam inam chodiť, aj glukózový test budem tam absolvovať, pre mňa výhoda, že môžem všetko absolvovať pri ňom v jednej ambulancii a nie chodiť kade tade po rôznych ambulanciach. Aj sestričku má príjemnú. Ja odporúčam 🙂

sasabasa
12. jún 2017

Ja som k nemu chodila asi 6 rokov - bežne preventivky raz ročne, bezproblémový stav, takze som s ním nič extra nemusela riešiť.
Až keď som otehotnela (2014/2015), tak som precitla do reality. Komunikácia žiadna, na prvom vyšetrení na moju otázku či je všetko v poriadku mi dal odpoved že nemá kryštálovú guľu , na čom sa so sestričkou zabávali , prvý veľký utz mal hotový tak do minuty, s tým že nevidí žalúdočnu bublinu. Keď som sa spýtala čo to znamená, tak mi povedal že možno nič a možno je plod poškodený ( ??? wtf???).... jedine šťastie že som sa hneď objednala k mudr Holanovi - neskutočne skvelý prístup - odporúčam každej !!! Ten mi všetko do podrobna vysvetlil a zistil že mám myom na maternici. Keď som to povedala taborskemu tak mi na to len odpovedal, že taký myom má aj on. (Akože som nevedela že muži majú maternicu 😲 ) :D. Ale konečná pre mna bola keď som tam prišla v 26 tt s dvojdňovými bolesťami a bez poriadneho vyšetrenia mi povedal že to sa mi len maternica rozťahuje že to nič nie je. Myslím že vydržím celkom dosť bolesti ale toto z ďaleka nebolo rozťahovanie maternice. Takze som na druhý deň skončila na pohotovosti s atb a zápalom močových ciest. To bola posledná kvapka a som si povedala že už nikdy viac . Má totálne neprofesionálny prístup. Teraz som 2x tehotná a ani ma len nenapadlo že by som k nemu opäť chodila do poradne.

adkatemp4774
5. máj 2021

Tiez musim pridat negativnu skusenost. Je skupi na slovo, predpisal mi komninovanu HAK bez vysvetlenia akychkolvek rizik a teraz bojujem so zacinajucou rakovinou krcka maternice.

honore
4. jún 2023

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre