Narodilo sa vám dieťa pohlavia ako predpovedali na ultrazvuku?

pointka
2. sep 2011

Pytam sa preto, lebo na UTZ bol najprv chlapec, teraz je to dievcatko, ale nie na 100%, tak som zvedava, ci ste cakali napriklad dievcatko ako povedal lekar z UTZ a prekvapko prislo v podobe narodeneho chlapceka 😀

zewa11
2. sep 2011

U mňa to bolo tak ako predpovedali pri prvom a teraz mi zatiaľ vždy povedali to isté 🙂

kepassa
2. sep 2011

ano pri prvej dcerke to bolo tak /teraz uvidime casom/ 2x nezavisle od seba nam povedali dievca 😉

anniera
2. sep 2011

mne dvakrát povedali že to bude chlapec a až do poslednej chvíle som verila že mi po druhom pôrode povedia: "máte krásnu dcérku" ....nestalo sa, zázrak sa nekonal, takže mám dvoch fešákov namiesto vysnívanej princeznej 🙂

evala777
2. sep 2011

mne pri prvej dcére dosť dlho tvrdili, že to bude chlapec 😀 , až tri dni pred pôrodom mi vraveli, že je to dievčatko... 😀, pri druhom chlapcovi sa nemýlili

huxy
2. sep 2011

ja to jednoznacne neviem potvrdit ani vyvratit.mne totiz na UTZ nebolo vidiet pohlavie skoro pri ziadnej navsteve v nemocnici /tam som chodila na sono/.len moj gynekolog mi stale tvrdil,ze to bude chlapcek,teda vraj podla jeho skusenosti.lebo pocuval odozvy srdiecka a hovoril,ze si to tak mysli.no az necely tyzden pred porodom pri poslednej navsteve nemocnice mi spravili UTZ,a konecne bolo nieco vidiet.a doktorka povedala,ze to bude dievcatko.a nakoniec aj bolo 🙂

denisocka
2. sep 2011

ano , 2 x sa tie gulky prehliadnuť nedali ,ale aj tak som bola pripravena na mierny prípadny šok ( ktory sa nekonal )

ale dve kamošky maly mať chlapčeka a narodilo sa dievčatko ,neverila som tým smskám ,čo mi prišli

stanislavao
2. sep 2011

mne povedali pri oboch, ze chlapec a bol to chlapec.

tunylyk
2. sep 2011

tak u nas sa to potvrdilo,starsi hned od zaciatku a mladsi nas trocha natahoval a nechcel sa ukazat 😉 no nakoniec to sedelo a tentokrat uvidime 😀

anett9
2. sep 2011

u nás to bolo jasne vidieť u obidvoch detí a aj to vyšlo 🙂

acikaa
2. sep 2011

ano ani pri jednom sa nemylili 🙂

exupery
2. sep 2011

DR mi jednoznacne uz v 23tyzdni potvrdil dievca-kavove zrnko-povedal,jednoznacna baba,a tak aj bol a tato slzy v ociach,mal svoje vysnivane dievcatko...

aduskatt
2. sep 2011

my sme od 16tt vedeli, ze chlapec, a tak aj bolo

lenka.s
2. sep 2011

ano, pri oboch bol odhad pohlavia spravny 🙂

janka_pn
2. sep 2011

predpoved od zaciatku spravna, nepomylil sa 🙂

littledevil
2. sep 2011

Vzdy predpokladali spravne - chlapci. Aj ked pri najmladsom som v kutiku duse verila, ze to bude dievcatko, ale nevadi - hlavne, ze su zdravucky. 🙂

kamajka
2. sep 2011

no mne sa nepomylili ani pri jednom, co som cakala som aj mala,ziadne prekvapko sa nekonalo 😀

siu3333
2. sep 2011

ahoj,mne sa narodilo tak ako povedali,,prv si nebol isti v tyh zaciatkoch,,ale potom uz ano,,,hlavne nech je zdrave,,,

adelaida33
2. sep 2011

dr. mi v 20tt povedal, že to bude chlapček, a naozaj je 🙂 😉 .

ladytt
2. sep 2011

Splnilo sa, bolo to jasne vidieť. MUDr. si z nás robil srandu , ze tie guľky by si všimla aj babka 😀

traktor
2. sep 2011

ano, pri dievcatach som od zaciatku vedela, ze to budu baby, patko bol tajomstvo cele tehu, na kazdom ultrazvuku bol otoceny tak, ze nikto nevedel ci to bude on alebo ona a matko bol jasny tiez hned, viac a lepsie sa uz ani ukazat nemohol 😉

beruska.zuzanka
2. sep 2011

Jasnéééé, od cca 20tt sme vedeli, že bude kočka a aj je, aj keď s "ďáblem v těle" 😀 😀 😀 😎

ale kamoška očakávala Natalie do poslednej chvíle a na svet vyhupol Sebastian 😀 😅

luciferova
2. sep 2011

Od 12tt chlapec 😉 az doteraz 😀 ja som to citila od zaciatku, ani utz som na o nepotrebovala 😉

zuzana1u
2. sep 2011

aj u mňa bol UTZ v oboch prípadoch pravdivý a narodilo sa mi to čo videli na UTZ... 🙂

tenty
2. sep 2011

ano 🙂

vefi89
2. sep 2011

v 20 tt sa neukázalo, v 30 tt povedali dievčatko, ale ja som tomu neverila, a tri dni pred pôrodom chlapec 😀
a ten to nakoniec aj bol 😵

mamkaivka
2. sep 2011

nie 🙂

adikad
2. sep 2011

Pri prvom ano a teraz od 18tt chlapec, tak uvidime, ale videla som dokaz, tak chlapcek asi aj ostane 😀

ollski
2. sep 2011

ano🙂 ...... pri prvej sa nepomylili, pri druhom, mi povedali ze to bude opat dievcatko, no nebolo to na 100%...potom sa uz skryval potvoriak maly 😀 , trosku to bol pre mna sok, ze namiesto Lucky sa narodil Kubko 😉

barchee
2. sep 2011

áno, už v 16tt na 3/4D ultrazvuvku bolo vidno pipiňďa 😀

svetlankat
2. sep 2011

v 30tt povedali ze to bude dievcatko, skor sa nechcela ukazat, betarka mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre