Archív: Jún 2011 - Mesiac so Samsung - Nová Samsung súťaž - Môj fototýždeň (s deťmi).

samsung_tomas
21. jún 2011

Nafotťe svoj týžden s vašimi ratolesťami.
V našej súťaži budete fotografovať- dokumentovať obsah vášho dňa s vaším dieťatkom.
Základným stavebným kameňom celej súťaže je časový úsek jedného týždňa v živote jedinca, žijúceho kdekoľvek na našej planéte. Týždeň, ktorý počíta sedem dní, z ktorých každý má pre nás iný význam, iný farebný nádych, inú vôňu, iný zmysel a inú intenzitu energie.
Viac vo fotobologu samsung_tomáš na https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_toma...

luy
30. jún 2011

ten fotoblog trebalo dať aj tu? 😠

danitko
30. jún 2011

Milé mamičky a oteckovia, počas jedného týždňa ste sa mohli zapojiť do súťaže - "Nafotťe svoj týžden s vašimi ratolesťami". Mali ste dokumentovať obsah vášho dňa s vaším dieťatkom.
Porota z Modrého koníka to nemala vôbec ľahké pri výbere 3 najlepších a najkreatívnejších albumov.

Ako najzaúmavejšie fotodenníčky sme vybrali:

1. miesto - mamička @boise, ktorá získava fotoaparát Samsung EC-PL120
2. miesto - mamička @arki996, ktorá získava mobil Samsung 1018i
3. miesto - mamička @motylikova, ktorá získava mobil Samsung 1018i

Grand prix cenu - mamička @bihan, ktorá získava fotoaparát Samsung EC-PL 120 a termohrnček Samsung

Gratulujeme naším fotografkám - reportérkam 🙂

Danitko & porota Modrykonik.sk

martinjasen
30. jún 2011

@luy Tvoj album bol tiez medzi sutaznymi. 🙂

sjuzocka
30. jún 2011

Blahozelam vyhercom, fotky mate naozaj krasne a kvalitne, az ma napada, ci vobec ten novy fotak potrebujete :P to ja s mojim starym fotakom by som take nespravila ani keby som ho tyzden na nohach prosila :P dokonca pred touto sutazou mi demonstrativne vypovedal sluzbu, potvorak. Snad niekedy nabuduce. Este raz gratulujem vyhercom 😵