Plávanie v Považskej Bystrici

miselin
22. júl 2008

Takže konečne sa dá plávať s bábätkami aj u nás, na tejto adrese je aj prihláška ak by ste mali záujem

zuzka99
22. júl 2008

už sme sa prihlásili 🙂

zuzka99
22. júl 2008

zuzi, ma napadlo, že na tejto stránke je písané, že je to v Trenčíne, tak aby sa mamičky nepomýlili. budú otvárať v PB alebo už je otvorené? ja musim na socialku kvoli rodičovskej dovolenke tak sa tam pojdem pozrieť

miselin
autor
22. júl 2008

Zuzi neviem či nebude teraz plaváreň zatvorená, lebo každé leto býva na celé dva mesiace. Ale ak zavoláš na číslo čo je na tej stránke tak ti o tom všetko povedia.

zuzka99
23. júl 2008

máš pravdu, býva zatvorená, možno ale ked je tak hnusne vonku a nie je kupko otvorené otvoria plaváreň

nikiarudi
8. apr 2010

tak ako je to s tým plávaní v PB pre bábätká??

miselin
autor
8. apr 2010

Niky moc ti asi neporadím, lebo už to plánovali otvoriť pred dvoma rokmi a stále nič, neviem teda či je to teraz otvorené ale asi stále nie 😒 A volala si na plavareň či niečo také budú robiť, lebo záujem by o to bol veľký

kosta123
8. apr 2010

Baby ved zabojujme nejako aby sa tam chodilo 😒

petra5258
8. apr 2010

Len ked nie je nikto, kto by mal zaujem to u nas robit... nepoznate niekoho?

nikiarudi
9. apr 2010

no veru baby, využite všetky možné kontakty a popýtajte sa či to niekto nechce u nás robiť.. naozaj by bol obrovský záujem... 😉

kosta123
9. apr 2010

MC Včielka to nevie nejako vybaviť????

zden2
7. feb 2011

ahoj mamičky... neviete niektorá či sa pláva s detičkami na plavárni v PB??? alebo sa to stále nedá? 😖

kosta123
8. feb 2011

@zden2 - U nás v PB sa to nedá len v Dubnici a v Žiline,škoda.

miruska15
8. feb 2011

ahojte to by bolo super.My sme sa s kamoškou zapisali do Dubnice ale ak by to bolo tu tak nevaham predsa to cestovanie nieje bohvie čo.Ale je to tam pekne tešim sa na to. 🙂

zden2
8. feb 2011

no to je škoda ... lebo ja som síce šofér ale sama si netrúfam chodiť do DCA alebo ZA... no nič tak budem čakať či sa niekto toho v bystrici neujme 😉

nikiarudi
22. feb 2011

@zden2 tak to by sme sa tu načakali, pretože na to treba kopec peňazí, keďže tam treba mať saunu a hlavne špeciálnu vodu pre detičky...