Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

orchis
12. nov 2011

@monika2712 ja som pre istotu napisala 20 lebo uz sa tu itim byt divna ked poviem, ze mem rada tych 22 a vyssie. vacsina ludi co poznam tak sa na mna pozeraju ako na sibnutu, ze prehanam 😕 vratane priatela, tomu vyhovuje medzi 16 a 18 stupnov.

orchis
12. nov 2011

@monika2712 zaujimave 😕 mozno nejaky problem s krvnym obehom? 😕

monika2712
12. nov 2011

@orchis no hej su ludia co maju radi chladnicky.. aj moj sef napr.. ale ja som tiez taka zmrzlina a mam rada doma teplo, minuly rok ked sme este nemali dobre nastavene kurenie doma, tak nam vsetci vraveli ze mame prekureny dom, ze strasny hic, tak teraz sa snazim setrit a menej kurit, lebo sak aj ten plyn vela stoji, ale zas ked tu je kosa, tak si zapnem elektricku deku tak aj tak minam elektriku zas.. no co uz.. a mas rada zimu ako rocne obdobie?? lebo mne sa vsetci cuduju, ze sak zimne znamenie ako kozoroh ze by som mala mat rada zimu a ja ju z duse nenavidim. 😀

monika2712
12. nov 2011

@orchis asi ano.. uz neviem kde, ale raz som si vytlacila taky skvely horoskop, podla datumu narodenia, aj casu a miesta, taky fakt detailny a sedil mi jak rit na serbel ten popis a tusim tam to bolo aj tak ze vseobecne aky maju kozorozci problemy a bolo tam aj toto ..

asemilka
12. nov 2011

@linuska1 truuuuuuuba... to sa ako mohla na toto urazit? 😒

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 ja som ryba... to asi preto mozem aj chladnejsie 🙂

monika2712
12. nov 2011

@asemilka no ja som asi mala byt ryba lebo ja zas milujem vodu..

orchis
12. nov 2011

@asemilka no my musime volit kompromis, ak by som to dala na 24 tak sa mi priatel doma roztopi 😀 co je prenho horuco to je pre mne tak akurat 😅 tak to drzime na tych 21 a zatial to zvladam 😉

linuska1
12. nov 2011

@asemilka

ta tak.. ona chcela vidiet malu a ja som jej to odoprela...🙂) tak muz jej chodil potom s pierkom okolo zadku..🙂 aby sa nehnevala.. keby bolo na mne ete teraz sa fuci doma na gauci..🙂)

orchis
12. nov 2011

@monika2712 neznasam zimu, aj preto sme sa stahovali na juh francuzska 😀 mi uplne staci ten cas co stravim na sk pocas zimy 🙂

monika2712
12. nov 2011

@orchis no tak to sme na tom rovnako.. ako napr toto som nasla a sedi to na mna velmi:
Najcitlivejšie časti tela: Kolená, celá kostra a kosti, kĺby, pokožka, uši, sluch nechty vápenatenie kostí, artérioskleróza,choroby z prechladnutia, reuma, dna, pokožka a kožné choroby.
Nehrozia vám nečakané, ale pomaly vznikajúce a dlhodobé choroby, napríklad reuma. Máte citlivý sluch, hlavne vo vyššom veku môžete i ohluchnúť. Kosti sa vám deformujú, či lámu pomerne ľahko a kolená sú citlivé. Pracovať však nikdy neprestávate, ani do vysokého veku. Niekedy sa príliš pozorujete až vás okolie môže považovať za hypochondrov. Zbavujte sa napätia a úzkosti a pominú vaše žalúdočné ťažkosti. Čaká vás dlhý život.

asemilka
12. nov 2011

mnaaaaaaaaam... som si povedala, ze na vecer uz nic nejem... a tlacim zemle do hlavy 😀 som dnes piekla 🙂

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
@asemilka
@orchis

ja som zase horkokrvna.. este aj v zime musim mat niekedy v noci pootvorene okno..🙂) muz si uz zvykol. inak by som ani nezaspala.🙂)a radiator som v spalni nemala este nikdy zapnuty...🙂)

orchis
12. nov 2011

@linuska1 ty to tak pekne popisujes, ze "chodit s pierkom okolo zadku" 😀 och tie svokry! este ze ta moja byva tak daleko 😅

asemilka
12. nov 2011

@linuska1 ja ano... len aby som zistila, ci nie je zavzdusneny... ale hrial, tak som ho vypla a odvtedy je vypnuty 😀 a vetrame tiez.... len teraz uz manzel frfle... tak je okno otvorene cely den a pred spanim ho zavrieme... a nadranom ho na tajnasa zase otvaram 😀

orchis
12. nov 2011

@linuska1 ja som na intraku byvala s babou ktora ma prinutila mat okno otvorene neustale aj keby neviem ako mrzlo, no bolo to utrpenie 😠 ja spim pri otvorenom okne, to mam rada lebo som pekne chranena paplonom 😅 ale cez den neznasam behat po byte naobliekana ako medved, ja si zakurim a pobehujem aj v zime len v tricku 😉

orchis
12. nov 2011

@monika2712 no mam problemy s kolenami, nemozem napr vela behavat, mala som velmi ale velmi zle akne, ked som v strese tak moj zaludok na to hned reaguje a to roznymi sposobmi a ano, pracovat mienim do smrti lebo necinnost ma uz aj teraz zabija 😅 takze asi nieco na tom bude 😉

orchis
12. nov 2011

@asemilka moja mamina je rybka, mila a nekonfliktna 🙂 ale tak ja nechcem generalizovat, ale je to zaujimave sledovat ci niektore veci sedia na znamenia alebo nie 😉

monika2712
12. nov 2011

@orchis no presne.. ja mam problem so vsetkymi klbmi. ako mala som si dvakrat zlomila lave zapestie, na prave som na strednej chytila zapal kosti dodnes ho citim.. potom som si vytkla obidva clenky a obidva mam zle zahojene, neviem spat kvoli tomu na bruchu s vystretymi chodidlami, musim si podkladat vankus pod clenky aj na masazi ked som, koleno zatial mi odislo len prave dva krat som si natrhla slachu na nom, zaciatkom tohto roka som si presilila lave rameno tazkym nakupom, chodila som mesiace na rehabku, dodnes ma boli, pohyblivost uz je horsia.. drzanie tela a chrbtica. hruza!! uz radsej ani nepokracujem! 😀 co sa klbov tyka.. koza.. rokmi sa zhorsuje, vyhadzuju sa mi vyrazky na ramene.. lavom, vraj to suvisi so vztahmi s rodicmi.. co sedi taktiez... zaludok? vsetky problemy mi idu cez zaludok a zlcnik.. s vahou mam posledne roky tiez problemy, velke kolisania.. no mam to vesele 😀 keby sa dalo, tak si dam vymenit vsetky klby lebo sa citim jak invalid niekedy.

linuska1
12. nov 2011

@orchis
vsak ti aj zavidim.. 600 km... achjaj.. 😀 take krasne cislo.. 😀 aj ja len v tricku.. len pri navsteve som ochotna si nieco na seba hodit. 😀

@asemilka ja chodim spat posledna... tak si otvaram.🙂)

no dnes ovulka a moj mm uz natiahnuty a odfukuje.. tak nebudem tehotna ani v roku 2023.. ☹

asemilka
12. nov 2011

@orchis vies co. podla mna vela zalezi, ako clovek vyrastal... ale tie znamenia sedia minimalne z casti na kazdeho

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 zobudit zobudit!! manzela myslim! 😀 😀

monika2712
12. nov 2011

@orchis a ano, tiez som workoholic ! 😉

asemilka
12. nov 2011

@linuska1 treba ho ist zobudit a znasilnit... alebo rovno to druhe 😉 😀

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
@asemilka

to bude zase frflania. 😀 dam mu este nejaku polhodinku... si pripadam ako v tom filme nevera po slovensky. 😀 😀

orchis
12. nov 2011

@monika2712 fuuuu, tak tych problemov mas resp si mala teda dost 😕 to ja som este zaciatocnik oproti tebe 😉 ale neboj, dozeniem ta 😀 no co som nespomenula, je moj chrbat, s tym mam neustale problemy, ale zatial pravidelne cvicenie pomaha 😉 to mas take krehke kosti? nejako si sa velmi casto dolamala, nie? 😕 alebo si neustale nieco vyvadzala? 😀 😉

monika2712
12. nov 2011

@orchis nooo nemyslim ze mam krehky kosti.. zapastie-jedno pad z bicykla, druhy pad pri tancovani, zapal kosti - preniesol sa mi z nejakeho ineho zapalu v tele neliecenom na to zapestie.. clenky- cista nesikovnost, ktoru mam inak dodnes, koleno -slacha, prvykrat pri plavani, druhy pri nadmernej zatezi pri cviceni, ale suvisi to s tym clenkom.. ono totiz ako sa mi ten clenok zle zahojil, prenasam nejak zle vahu a zatazujem viac to koleno ci tak dako mi to vysvetlila lekarka, proste cele zleeeee.. rameno, no to bolo asi o tom, ze som prestala cvicit minuly rok, ochablo mi chrbtove a brusne svalstvo, a jednostranna zataz je vzdy problem.. stacilo vlacit 10 kilovy kosik s nakupom v lavej ruke pol hodinu a uraz je na svete..a to sa mi pritom este aj zapalil nerv v tom ramene a skrizili prve dve rebra.. 😀 no ja som proste sikula 😀

orchis
12. nov 2011

@asemilka aj ja si myslim, ze co sa nasich povah tyka tak to dedime skor od rodicov, teda predpoklady su dane genmi a potom sa to pretvara alebo dotvara vychovou, prostredim. ale ktovie, mozno niektore fyzicke predispozicie by mozno mohli byt ovplyvnene aj tym,ze v ktorom rocnom obdobi sa vyvijame v maminom lone, teda tie ktore organy 😕 to ma len teraz tak napadlo, chvilu som sa nad tym zamyslela 😅

orchis
12. nov 2011

@monika2712 no veru si sikulka 😉 😀 asi si maximalistka bez ohaldu na to ci to zvladas alebo nie, vsak? 😉

monika2712
12. nov 2011

@orchis no nejak ma to vsetko doviedlo k tomu ze uz necvicim.. lebo vsetky moje sportove pokusy viedli casom k urazu.. a ked nahodou zase skoncim na rehabke, tak mi len povedia, ze som strateny pripad a musela by som chodit na cvicenia, rehabky do konca zivota alebo cvicit kazdy den doma.. co sa mi samozrejme nechce.. a su veci ktore uz nezmenim, ako ten zly clenok, s tym sa uz neda nic, je to zle zrastene, takze ta prava noha je odpisana, lavy mam tiez zly.. mozno kvoli tym clenkom mam zle drzanie tela.. problemy aj s krcnou chrbticou, mala by som chodit aj na masaze aspon raz do tyzdna..lenze ja idem raz za pol roka a potom ma maserka za tu hodinu nema sancu ani rozmasirovat taka som stuhnuta..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre