Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

activia
31. jan 2012

@p247 poriadne kolajnice 🙂 gratulum 😉 .....kolky DC si? a aky dlhy cyklus mavas?

ktore
31. jan 2012

@p247 no krasa.urcite ti bude nieco vidno pozri moj album aj som bola na utv asi 5 plus 4

hanka286
1. feb 2012

ahojte..chcela by som sa opýtať..nepotrebujete niektorá momentálne injekcie GONAL?..ostali mi neotvorené a su do apríla..je mi ich luto ak by mali prepadnuť.

linibini
21. mar 2012

ahojte Babulky.) Strašne dlho som tu nebola a predstavte si //🙂) Zatiaľ veľmi čerstvé, chystám sa k dokimu asi koncom budúce týždňa. Myslíte, že ma nechá doma, keď som 6 mes. po cisárskom...??

asemilka
21. mar 2012

@linibini ahoj 🙂 gratulujeme 🙂 co sa tyka dokiho... to ti velmi neporadim.. ale ked tam pojdes, opytas sa a uvidis 🙂

aduska_ba
27. máj 2012

@katie1 ako pozeram ty planujes ist rodin na kramare 🙂...mozno sa tm stretneme 🙂

lulina81
16. júl 2012

ahojte babenky,len teraz som sa prihlasila,segra mi odporucila modreho konika.
my sa snazime o babo uz 3 roky,stale nic,pred mesiacom som bola na laparoskopii na prefuknutie vajecnikov,toz dufam ze to pomoze.ma niekto tiez take problemy ako ja????

monika2712
16. júl 2012

@lulina81 ahoj, do tejto temy uz nikto nechodi, sme v sukromke, skus si najst nejaku aktualnejsiu z roku 2012.
Urcite su tu temy aj o laparke a ako dalej atd, pouzi vyhladavac.

lulina81
16. júl 2012

@monika2712 dakujem

dorkadvaja
21. sep 2012

@orchis
Ahoj, dlho som tu nebola, nebo vôľa, absolvovali sme dve inseminácie a nič. Bola som z toho mimo. Teraz sme už v IVF programe, budúci týždeň začínam s proverou, následne decapeptyl.... Ak Boh dá, tak koncom októbra ideme na odber... 🙂

romanka923
3. jan 2013

ahojte. mám na vás otázku, už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

mihrimach
10. feb 2013

@lulina81 ahoj aj ja mam tieto problemy už 4rok jedno sa nam podarilo po 7rokoch a druhe zas nic poradte mi.

nena13
25. máj 2013

@mihrimach Skús si dať skontrolovať krv- veľakrát spôsobuje problémy s otehotnením hustá krv, alebo ešte či máš v poriadku štítnu žľazu...

vlocka007
6. máj 2018

@monika2712 ahoj tak môže byť že z tejto acidum folicum 10mg sa priberá aj mne ju predpísala 2×1 ale skoro rok som ju tak brala a jem z nej ovela viac a pribrala 5kg teraz si davam 1vecer nie kazdy keď zabudnem teda mozem ju vysadit a s touto acidoflan si ako spokojná? Už nechcem priberať už si to aj okolie všimlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre