Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

pink_lady
4. máj 2019

@topasitta a uz mas po tej hysteroskopii? 🙂 som teda dost zvedava na to cele aj trochu nervozna z toho.,..tu laparoskopiu v IScare vyzaduju? lebo mne sestricka povedala ze sa mam telefonicky opytat, ze kazde centrum je ine/a nevyjadrili sa teda zretelne (ze ak mi dr umozno nech prinesiem vysledky vysetereni ktore mam). Moj dr sice povedal ze ak chcem mozme laparo urobit, ale druha dr co tu neho pracuje mi povedala ze niekedy je lepsie laparoskopiou do toho nerypat, aby nevznikli dalsie zrasty (ale ona celkovo je proti IVF :-/). tak neviem 😲

topasitta
4. máj 2019

@pink_lady ano mam, to bola rychlovka. Nic odomna nevyzadovali, ja som isla na vysetrenia sama od seba kvoli tomu, ze som sa chcela vyhnut car, ani gyn by ma tam neposlal keby si to nevypytam, gyn ma praveze hned posielal do car, ani folikulometrie som sa u neho nedockala 🙉. Vobec nemusis mat stres, naozaj, su tam vsetci velmi mili.

pink_lady
5. máj 2019

@topasitta dakujem, snad sa este dockame tych revucich vonavych uzlikov 🙂

pink_lady
16. máj 2019

@topasitta tak uz to mam za sebou aj ja, mam z toho dobry pocit, neviem ako sa volal ten lekar /peciatka je Stanislav Tomas- ale na fotke vyzera trosicku inak aj ked v zaklade by crty sedeli, len meno sam i zdalo ze Sukel povedal???alebo som uz oblbnuta z hokeja? :D :D). rozhodne posobil na mna pokojne, vsetko nam dokladne vysvetlil a navrhol riesenia...vzali nam krv, vysledky budu o 2 tyzdne a potom sa dohodneme na termine zaciatku 🙂

topasitta
16. máj 2019

@pink_lady docent Tomáš je to. tak vam drzim palce 🍀

bykaterina
16. máj 2019

@pink_lady docent je taký ako na foto. Nebol to ten Sasa? Z Ukrajiny

nika849
16. máj 2019

@bykaterina ten Ukrajinec je úplne skvelý doktor 😊aspoň ja som s nim spokojná 😊😊😊😊

bykaterina
16. máj 2019

@nika849 áno je veru ja som ho tam zažila na sone ale prvý krát keď mal prvý deň službu a nastúpil. Myslím že tam pasuje k docentovi

nika849
16. máj 2019

@bykaterina ja som na začiatku všetko riešila s pani doktorkou prochazkovou potom s docentom a odkedy tam je tento Ukrajinec tak neviem ci mam len ja na neho také šťastie ale vždy mi všetko už robí len on 😊

bykaterina
16. máj 2019

@nika849 tak to máš šťastie veru na neho. 😊

nika849
16. máj 2019

@bykaterina lebo sona mi robil on konzultácie tiež a teraz aj OPU a aj KET 😊 pri OPU bol s Prochazkovou ale KET už sám 😊

bykaterina
16. máj 2019

@nika849 tu áni nepoznám 😊ja tu gruberovu či ako sa volá som tam zažila

pink_lady
16. máj 2019

@bykaterina
@topasitta
@nika849 baby tak ja neviem ale mal take pekne okale :D a no sem tam tak zatiahol,ze mne to prislo ako madar a muzovi ako ukrajinec. Ak je tiez odbornik tak mi to je vlastne jedno, mala som z neho dobry pocit 🙂 Len teda cudne ze nema svoju peciatku? :o no a potesil ma, ze nevidi dovod preco by to nemohlo vyjst aj pri mojich hodnotach AMH. Pytala som sa ho, ze mna dr. ktora pracuje u mojho dr strasila OHSS a on mi povedal ze to by museli o mne knihu napisat, lebo ze pri mojej diagnoze je minimalne riziko...

nika849
16. máj 2019

@pink_lady to je isto ten Ukrajinec 😁😁 už som pri ňom bola veľa krát ale ani netuším ako sa vola 😊 a mne príde ako dobrý odborník a navyše je veľmi ľudský 😊

bykaterina
16. máj 2019

@pink_lady to bol Saša 😊 ten z Ukrajiny potom a ten z docentom sa teda nepodobá. Jaj no choď do vedľajšieho centra a veru by videl ako sa dá preatimulovat a mať ohss 😂😂

bykaterina
16. máj 2019

@nika849
@pink_lady jaj Baby a pečiatku má jeho Lebo on je garant a pod ním robí, ale má atestaciu z reprodukčnej medicína

pink_lady
16. máj 2019

@bykaterina a priezvisko jeho nevies? Ci Saša? bolo to na S ... no a ved toto ze o OHSS citam vselikde, tak neviem veru...snad sa ohss vyhnem 😲
@nika849 ano fajn ludsky pristup mal...a dllllllho rozpraval, ani rodicovske sme nestihli 😝

bykaterina
16. máj 2019

@pink_lady vyhnes pokiaľ nedajú dávky ako pre koňa. Čo v Iscare nerobia skôr idú ako reprofit na kvalitu ako na kvantitu. Nie meno má Alexander čiže Saša ale veru priezvisko neviem 😊

vladika11
21. jún 2019

Ahojte.. čítam tu diskusiu.. len je dosť toho veľa neviem či ste sa niektorá pýtali na to.. ako brala vaša polovička jeho vyšetrenie - spermiogram.? Vidím že môj manžel je z toho nesvoj...bábätko chceme obaja, len to vyšetrenie je preňho "tabu".. prvá návšteva v ISCARE nás čaká o mesiac..

bykaterina
21. jún 2019

@vladika11 čau úplne v pohode veď mi rozťahujeme nohy na gynde a musíme podstúpiť operácie, narkozu... Skús mi to takto argumentovať

vladika11
21. jún 2019

@bykaterina dobrý nápad.. to ma nenapadlo😆👍

bykaterina
21. jún 2019

@vladika11 no niekedy je dobrá liečba šokom 😂

lucilalu
2. sep 2019

@roni1977 @topasitta dievcata ako vam to dopadlo vsetko?verim ze pozitivne.ja som vlastne tiez bola v Iscare tento rok v marci.neuspesne.chceme ist znova v novembri.najvyssi cas sa objednat.aby sme dlho necakali.sme ako samoplatci tak na poistovnu necakam.dufam sa podari 👍😉

topasitta
2. sep 2019

@lucilalu pisem ip

gracek
11. máj 2020

@terka811 a @pink_lady ahojte. Citam vase prispevky. Tiez mi namerali amh 0,38. Viete mi poradit, pomohli vam v iscare MT? Ma zmysel to tma skusat? Ak ano, u koho ste boli? Dakujem moc za informácie ♥️

pink_lady
11. máj 2020

@gracek my sme isli nakoniec do Brna, ale pokial som zacala s liecbou, otehotnela som. Zial nedopadlo to dobre, tak teraz cakam aby som mohla zacat....V brne som mala lepsi pocit ako v ISCARE

terka811
11. máj 2020

@gracek u mna bezuspesne ale skuste aby ste neskor nelutovali 🙂

gracek
18. máj 2020

@pink_lady to ma mrzi, dufam ale, ze sa zadari ♥️ drzim palce!

terka811
18. máj 2020

@terka811 dakujem, dufam aj ja 🙂

notburga
5. dec 2021

Ahojte, žienky, aké máte aktuálne skúsenosti s Iscare v MT? S manželom zvažujem navštíviť CAR, ale v okolí sa nemáme s kým poradiť, ktoré by bolo najlepšie. Máte dobré skúsenosti? Podarilo sa niekomu u nich nájsť aj príčiny problému?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre