Poradíte dobrý vysávač?

marika258
16. júl 2012

Ahojte maminky, náš staručký vysávač nám vypovedal službu 🙂 a kedže teraz je na trhu veľa značiek a typov chcem vás poprosiť o váš osvedčený tip na dobrý vysávač. Nehľadám robotický, ale klasický na bežné vysávanie kobercov a plávajúcej podlahy.

keiko33
16. júl 2012

Nasi aj svagrina maju tento http://vysavace.heureka.sk/eta-0466-onyx/ akonahle sa mi pokazi ten nas, tiez sa nanho chystam. A to svagrina vysava skoro kazdy den a ma ho uz 3 roky.

lucka1987
16. júl 2012

neporadim ti presne znacku, ale urcite si kup uz bezsackovy, s hepafiltrom, v lepsom pripade s vodnym filtrom, ktory nevyry v takej miere prach..nekupujes sacky a tak.. .. ja mam napr vysavac s vodnym filtrom s vykonom 1000w co nie je vobec vela.. ale vysava lepsie ako moj predosly s vykonom 2000w. ide konkretne o ritello . hodne zalezi aj na nadstavcoch ...

zuj
16. júl 2012

My sme velmi spokojni s Electrolux Ultrasilencer, sice trochu drahsi, ale je extra tichy, mame ho uz 3 roky, zatial sluzi...nam sa bezvreckovy vysavac neosvedcil, nemal sice vodny filter, ale to cistenie hepafiltra bolo dost neprakticke, navyse aj tento filter nie je najlacnejsi...

laryska
17. júl 2012

ahoj ja som vždy mala vysavače len od ety a som s nim velmi spokojna, a sačky nemusím menit ani kupovať lebo som k nemu mala látkové vrecko ktoré sem tam očistím a vyperiem a nemenila by som značku

danu
17. júl 2012

@marika258 pozri do tem, na ktore ti dala linky katren

l_m180
24. júl 2012

Ja mám Rowenta Silence - a je naozaj tichý, a povysáva aj kúty... a saje veeeľmi dobre, prvýkrát som mala pocit, že vysaje aj podlahu 😀 Nemenila by som ho...

terezka1947
21. júl 2013

baby,obnovujem temu 😉 .....potrebovala by som kupit novy vysavac...nie roboticky...klasicky,ale sikovny a hlavne aby nieco vydrza....ale mam hranicu 😀 .....130-150eur...dakujem za vase tipy

aimable
21. júl 2013

ahoj, ja som tiez riesila pred cca 4 rokmi novy vysavac a rozhodla som sa po precitani mnozstva tem a hodnoteni a testov spotrebicov, pre znacku Miele a kupili sme vysavac Miele S6 Ecoline (cca 220 eur), alebo asi jeho predchodcu, ale vyzera uplne rovnako. Nie je to sice v cene do 130-150, ale myslim ze vysavac sa pouziva (aspon u nas doma - dve decka a dva psy) denne, alebo aspon dost casto na to, aby sme na nom setrili. Pouzivame ho skutocne takmer kazdy den a kedze vysavam zvacsa ja, nebudem na sebe predsa setrit 😉 Stale ide perfektne, je tichy, lahky, s jednoduchou manipulaciou, proste super. Ma regulovane satie, myslim ze 6-7 rychlosti, uplne na pevne podlahy staci vysavat pri dvojke, takze ziadne besne hucanie bez tahu. Zvacsa si raz rocne kupim balenie sackov Miele (4-5ks cca 10-13 eur), niekedy vydrzia aj viac ako rok. A to som nevysavala maly bytik, to by vydrzali este dlhsie.... Neprasi sa z neho, sacky su tak vrstvene, ze vsetka spina a prach ostava vo vnutri a pri vymene je sacok z vonka uplne cistucky. Ani pri vysavani necitit ziadne pachy, ktore by sli z vysavaca. Tolko moje skusenosti, ja jednoznacne odporucam trochu priplatit, ved vam bude sluzit peknych par rokov ...

mirka099
21. júl 2013

Ahoj ja mam super tip a ked prelustrujes Heureku este aj budes pod finančnou hranicou. Odporúčam Philips Performer 9170. Nájdi si ho v najnakupe alebo iných strankach kde si môžeš čítať recenzie užívateľov. Je super, tichucky, vysavam aj ked deti spia... Ide lahucko, a ťahá perfektne. Na maxime máš problém odlepit od podlahy ci koberca. Sacky má veľké vydržia v pohode tri mesiace a to pri deťoch vysavame denne. A ťa triple hubica je prosto paradicka a vysavanie si zamilujes 🙂

nathalie111
19. aug 2013

aj ja by som chcela poradiť...potrebujem vysavac hlavne na koberce,aby mal dobry tah,lebo z nasho stareho ma uz coskoro asi porazi... 😀 to je viac posilnovanie ako vysavanie.... 😅

petribela
19. aug 2013

ja by som ti poradila vyhodiť koberec a máš po probléme,samozrejme žartujem,ja mám electrolux ergospace a som spokojná,,ja mám zase koberec s dlhými vlasmi tekže raz za čas musím vyprášiť nakoľko tam nemáš šancu nájsť omrvinku:o...neviem či som pomohla

rudolfinahatalova
22. dec 2015

Pozri sa sem www.pro-aqua.sk . Vysávač nie sú topánky na jednu sezónu, ale niečo, čo má slúžiť celej rodine. Aj investícia do vysávača by sa mala oplatiť z hľadiska toho, čo rodine ponúka. Treba si ujasniť, či chceš byť závislá na dodávke drahých filtrov, ktoré sú po čase bohatým zdrojom alergénov a karcinogénov pre všetkých členov rodiny a či chceš mať čisto naozaj alebo len pre dobrý pocit z vykonanej práce, často dosť zbytočnej. Alebo si tvoja rodina zaslúži niečo viac. Ak túžiš po naozaj zdravom a čistom prostredí pre svoje deti, separátorový vodný vysávač je to najlepšie riešenie 🙂.
Ak si z Bratislavy, príď 12. alebo 13. februára 2016 do Incheby na výstavu Rodina a dieťa.

rudolfinahatalova
17. okt 2017

Až 85 % spotrebiteľov má problém a vôbec netuší, na čo sa treba zamerať pri výbere vysávača. Čo môže byť dôležité pri výbere pre vás si pozrite na tomto odkaze:

http://rudolfinahatalova.sk/co-este-potrebujete...

anetkaklus
23. apr 2019
Používateľ anetkaklus je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkaklus.

@marika258 Ahoj asi to už nie je aktuálne ale prispejem svojou troškou, veď možno pomôžem niekomu ďalšiemu, kto tiež hľadá nový vysávač. Tak vysávačov máme doma hneď niekoľko no najlepšie skusenosti mám s týmto Rowenta RO 6477,https://vysavace.heureka.sk/rowenta-ro-6477-ea/ stojí síce poriadny balík ale zase je to kvalita na dlhé roky, má malú spotrebu, dobrý výkon a skrátka spraví všetko čo po ňom chceš. Ja som ho našla na webe - https://www.testado.sk/najlepsie-vysavace/ kde bol označený za najlepšiu voľbu. No a môžem povedať že som naozaj spokojná.

rudolfinahatalova
24. apr 2019

Anetkaklus, poznáš aj separátorový vodný vysávač PRO-AQUA? Odporúčam porovnať jeho efekt.