Prstíková metóda na otehotnenie. Poznáte ju?

dudulienka
11. okt 2006

Ahojte som tu zase.dufam ze tu tato tema ece nie je tak sa cem spytat ze ci niekto pocul o prstikovej metode.ja som o tom cital minuly tyzden na jednej stranke a baby ktore tam o nej pisali,vraveli ze hned ako to skusili im to vyslo.boli tam take pripady ktore sa snazili rok,aj dva a ked skusili toto tak im to vyslo.mi to skusame tyzden takze uvidime.rada si s niekym poviemienam skusenosti.drzim palceky.

fiona
11. okt 2006

Baby ja vas tak zboznujem vsetky do jednej som velmi rada ze ste tu a pisete vsetky infosky potrebne v tehotenstve ale aj pred.

Baby ale ta palcovacka nema chybu 😀

No vy ste zienky expertky, modrykonik je fakt super som rada ze to tu je 😵

franco25
10. mar 2007

Ahojte holky hoc neni zvykom, ze tu pisu muzi no napisem Vam. Uz nejaky ten cas sme sa ako Vy hovorite snazilkovali o babetko, ked sa nedarilo sli sme za lekarom a na testy, vysledok znel. Manzelka je v poriadku. Manzel, malo funkcnych spermii lekar my dal automaticky adresu na SPLN Kosice, v Kosiciach pan Hredzak dolezity ako ... nam oznamil prirodzenou cestou nebudete mat nikdy dieta!!! No nechali sme to tak, ja som nasiel tieto stranky a zacal som uzivat vitamin E 400, a Selezin ACE + Vasa prstikova metoda 🙂. A dnes sme v piatom tyzdni tehotenstva taky som rad. Preto, nikdy si neberte nadej. Drzim Vam palce dievcata. S pozdravom Franco.

emjee
10. mar 2007

franco, super, ze sa vam podarilo a ze si ako muz sa odvazil nam to sem napisat 🙂 prijemne tehulkovanie tebe aj manzelke 😉

franco25
10. mar 2007

velmi pekne dakujem

libeth
10. mar 2007

franco, gratulujem a prstikovu metodu sme zaradili aj my... 😵 tak hadam nam to vyjde.

ika_ba
10. mar 2007

ahojte
ja som o tejto metode citala na http://www.rodina.cz/clanek3050.htm
mrknite sa na to, linku som davala aj na stranke o umelom oplodneni, este sme neodskusali, ale mozno sa nato dame aj my

pupka74
10. mar 2007

No toto?! Také čosi počujem prvý x. Tak nebudem sa tu ďalej rozpisovať, ideme prstíkovať 😀

franco25
11. mar 2007

este som zabudol, spomenut nam velmi pomohol pan Jasica neviem ci ho niektora poznate, ten clovek sa venuje akupresure je z Dolneho Kubina. Manzelka mala roky migrenu no tu jej chvalabohu odstranil. Ja vo februari som siel s manzelkou k nemu na vysetrenie bolel ma chrbat. Chytil ma za nejaky bod na ruke len som tak vyskocil. 🙂 Doraz my povedal, ze su to semeniky, ked tak prepocitavam dozadu 5 tyzdnov co sme tehotny tak to aj vychadza. Vela znamim uz pomohol.

l7067
11. mar 2007

Ahojte,baby konečne nejaký normálny návod(a hlavne príjemný)ako zostať tehu 😀 Dnes večer to určite vyskúšame...to bude ten môj ale pozerať...
😕

adar
19. mar 2007

Ahojte baby,

o tejto metode počujem prvý krát - ale asi tak nejak sa to podarilo aj milenke Borisa Beckera, keď si tam vraj "implantovala" sama jeho spermie 😀 Ale nejde mi potom do hlavy, načo by príroda obdarila mužov penismi, keby si ženy museli k deťom pomáhať ešte prstíkmi ?! 😉 To už ženy majú byť také emancipované aj v samooplodňovaní? 😀

Držím všetkým palce,aby to pomohlo aspoň psychicky ak už inak nie....

pupka74
19. mar 2007

adar 😀 😀 😀 😀

l7067
19. mar 2007

dobrééééé 😀

dicinka1
21. mar 2007

ajojte.ja som to skusala asi 5 krat a nic.smola.na mna to asi nefunguje...alebo som to robila cez neplodne dni...

bihan
21. mar 2007

Ahojky, my sme toho skúšali viacej naraz (okrem merania teploty kôli ovu) a vykladaniu nôh na manželíka po sexe aj prstíky boli a podarilo sa na prvý šup 😉

dicinka1
21. mar 2007

vazne,ale to ste asi nemali problemy s otehotnenim

kila
21. mar 2007

No my sme to už tiež skúšali, ale zatiaľ sa nám nedarí... my sme mali skôr pocit, že ako manžel vyťahoval prst, tak viac junákov zo mňa išlo von ako normálne... navyše by sa to malo robiť tak, že so spermijkami manžel natiera krčok maternice, ale vtedy je tam vnútri tak vlhko, že človek nevie či natiera spermijky alebo hlien alebo neviem čo... 😅

bihan
21. mar 2007

Neviem posúdiť, pravdepodobne nie 😀 Ale tak isto môžem vyvrátiť mýtus o tom, že pri každodennom milovaní sú spermie menej výkonné (teda ak nemá muž problém!), najnovšie v Izraeli dokázali, že sú práve oveľa pohyblivejšie, keď sú "čerstvé".

kila
21. mar 2007

My to skúšame "len" 2. mesiac. Nám nevyšiel ani sexík každý deň... 😅 Teraz budeme skúšať každý druhý či tretí... 😅

adar
22. mar 2007

Ahojte baby,

nieže by som podceňovala túto metódu. Viem,že keď sa snaží pár o bábätko urobí aj to posledné aby sa k tomu bábätku dopracoval....
Som však toho názoru /je to trošku mystické/, že bábo si samo vyberá čas kedy príde na svet, pokiaľ teda všetko ostatné v našom tele funguje. Ja som neotehotnela počas celého 6 ročného vzťahu /asi to nebol ten pravý/ a teraz /s tým dúfam pravým/ sa nám to podarilo aj napriek mojej blbej diagnoze uterus septus - rozdelená maternica 😅

Niekde som čítala, že žena /teda jej telo/ si dokonca sama vyberá spermiu, ktorá to všetko "spácha" a dokonca aj to či to bude tá s chromozomom X alebo Y.
Takže žienky, šup na kreatívny sexík, tešte sa z neho a potešíte aj svoje polovičky. Možno sa ani nenazdáte a bocian Vám "rozbije" okno na spálni 😀

Držím všetkým palce, nech sa Slovensko rozrastá a nie vymiera!!!

jane1
7. apr 2007

Teda baby, to znie naozaj zaujímavo. Tak dnes na to asi mangela nahovorím 😀
Kila, ahojky, tak sa aj tu stretávame... 😅

dili
15. apr 2007

ahojte babenky... som rada, ze sa nehanbite, a pisete aj take veci... je to dost zaujimave, a hned to ideme s priatelom aj vyskusat... pokusame sa este len prvy mesiac a mam prave plodne dni...tak sa tesim... dufam ze sa nam to podari... drzim vsetkym palceky, aby boli aj iny sikovne...

nikusska11
15. apr 2007

aka to je metoda kto mi napise

dili
15. apr 2007

nikusska11-precitaj si celu tuto temu, nie je dlha... 😅

nikusska11
15. apr 2007

ok

dili
15. apr 2007

zistila si? ja to idem skusit... 😉

thylead
16. apr 2007

Ahojte, na tejto diskusii sa asi nemam velmi co podielat, nam sa to podarilo hned na prvy krat. Jedine na co som sa spolahla, ze v den ovulacie (prip. par hodin pred ovulaciou) sa uvolni hlienova zatka krcku maternice, co znamena zvysene vylucovanie tohto hlienu v podobe (teraz ma ospravedlnte, vezmem to z medicinskeho hladiska) "soploviteho" vytoku. A sup, sex, a po sexe jedine, dosiahnut orgazmus, aby doslo ku stahom maternice. cim sa zacne krcok maternice formovat do tvaru lieviku a potom lahsie nasaje spermie zo spominanej kaluzky. potom uz len dufat, ze spermie sa dostanu rychlo k vajicku. a co sa tyka tych, co to neustale skusaju a neuspesne, vezmite si to takto. nie kazdy zmesiac cyklu sa uvolni zrele vajicko, cize nie vzdy dojde k ovulacii. a okrem toho, vajicko je velmi kratko schopne oplodnenia, v embryologii sa uvadza ze len 12-24 hod. co je srandovne kratka doba. a pre panov, najkvalitnejsie spermie su 2 dni po poslednej ejakulacii. cize mozete to brat aj z tohto pohladu pravidelne obnovovat kvalitu spermii. ale to je uz na dalsiu debatu :D kazdopadne prajem vam, nech rychlo vsetci co sa snazite otehotniet rychlo otehotniete a uzijete si to aspon tak, ako si to uzivam ja v 4. mesiaci 😀 zatial papa

jany.no1
28. jún 2007

Ahoj, začli jsme se snažit teprve tenhle měsíc, takže na prstíkovou metodu zatím nedošlo, milujeme se z radosti a naštěstí mám takového partnera, že orgasmus po každém sexe je samozřejmostí 🙂 Ale chtěla bych se dozvědět co nejvíce metod, před pár lety jsem o mimi přišla...

franco25
28. jún 2007

kocky ja Vas chcem povzbudit, nam sa nedarilo 5 rokov !!! Lekari vylucovali spontanne otehotnenie. Po tejto finte sme boli hned tehotny teraz sme v 6 mesiaci 🙂. Takze skusat, skusat, skusat.. a moc si nebrat k srdcu to co hovoria lekari lebo niekedy sa vsetko moze zmenit.

jany.no1
28. jún 2007

Franco gratuluju 🙂 No ono se taky říká, že když už se smíříš s tím, že mimi nebude a nesoustředíš se na to, zadaří se

ufo
30. jún 2007

franco 25, nemohol by si nám viac napísať o tom pánovi Jasicovi z Kubína alebo dať prípadne kontakt na neho? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre