Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

stanka810
5. jún 2012

@azzura ty si trnavcanka? vydata?

majka355
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gelinka75
5. jún 2012

@zvolsiinylogin cauko, zatial fajn, dnes som pichla tretiu injekciu, teraz mam dostat kramy zajtra, ale ja myslim, ze dojdu aj pozajtra, uz viem, kedy pride po antike, aj ked dr. tvrdila, ze mam dostat na treti den, pricom mne chodi az na piaty den od vysadenia 😀 no uvidime..zatial fajn, ta vcerajsia stipala ako fras, dnes to bolo v pohode..mam nejake jazvy na bruchu mozno je to aj tym, ze som pichla na citlive miesto

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@majka355 a kolko stoja?

zvolsiinylogin
6. jún 2012

cauko, tak ja dnes http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
uz sa mi paci ten moj grafik..asi aj ovulka bude! juchaa!!

azzura
6. jún 2012

@zvolsiinylogin cau, to je fajn že sa ti paci graf.....🙂. Ja este nemeriam.

azzura
6. jún 2012

@stanka810 ja som vydata do Dolnych Lovčic, mm pracuje v TT a ja v GA, lebo odtial pochadzam

mates777
6. jún 2012

Ahojte babulky, tak ako????? co mate nove?
@gelinka75 ako zvladas injekcie???
@azzura ty si ako na tom??? uz si dopapala clostil???
@zvolsiinylogin tak ktora to tento mesiac rozbehne???

azzura
6. jún 2012

@mates777 ahoj mojka, ja som teraz 5DC a som bez liekov, buduci tyzden vo stvrtok idem na foliky. a ty ako? nsazilkujete prirodzene?

mates777
6. jún 2012

@azzura no dufam, ze narastu nejake pekneeee aspon 2 kusy..
ja som akurat po mrche takze sa pokusime len tak light 🙂 ako cely zivot....volali mi z CAR ze ziadost este neodisla, ze chcu este stary spermiogram aby som poslala....som nahnevana normalne lebo ten sa niekde stratil u mojho gynekologa...
u mna nic nemoze prebehnut hladko... 😎

azzura
6. jún 2012

@mates777 ja si robim zo vsetkeho kopie 😀 😀 vidno ze som uradnicka 😀 😀 . Nemas ho v karte???? 😠 Ty si o 1-2 dni predo mnou. Ja už nejak neriesim nic, lebo by ma svihlo, tak sa necham bud pozitivne alebo negativne prekvapit.

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 cauko, zatial dobre, uz sa na mne zacinaju prejavovat nejake zvlastne vedlajsie ucinky, vcera som bola od obeda taka ospala, ze som skoro zaspala postojacky, citim taku vnutornu nervozitu stale, a dnes rano kukam do zrkadla a ako mam licne kosti tak som doslova napuchla, pomaly vyzeram ako mimozemstan, brusko ma zacina pobolievat, cakam mrchu dnes zajtra, pichanie je ok, zvladam to v pohode

stanka810
6. jún 2012

@azzura ahoj aha, takze si z galanty🙂 pocuj a teda ty beries clostil, robili vam dva tie spermiogramy a raz to IUI? ty mas aj PCO diagnostikovane ci nie, lebo ja mam PCO uz 4 roky

azzura
6. jún 2012

@stanka810 ja už tento cyklus neberiem clostil, lebo minuly som bola prestimulovana a mala som 32mm folik a z neho sa vraj urobila cysta a tak mi zrusili 2.IUI, takže som bola len na jednom IUI.
Elias nam robil základny smg a potom nas poslal asi k urologovi, neviem meno a ten robil rozsireny. Ja nemam PCO, ja som v podstate ok, resp. obaja sme...iba mi obcas nerastu foliky do dostatocnej velkosti a zatial sa nam nepodarilo byt tehu. U mna laparka vysla uzasne, som mala malinke zrasty ale tie nebranili otehotneniu, som ich mala asi z myoma,ten mi odstranovali v 30ke.

azzura
6. jún 2012

@stanka810 som z GA ale nie som madarka, ako si to TT myslia, som slovenka ako repa 😀 😀 😀 😀

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 ahooj, musis to zvladnut, si silna zena.....ved si slubila na konci mesiaca // 😉 😉 😉 😉

gelinka75
6. jún 2012

@azzura noo, citim sa zvlastne, muz je prec na sluzobke tak som mu volala, ze nech povie v praci, ze mesiac nech ho nikam neposielaju, zatial to zvladam, ale co bude ked zacnem pichat este aj stimulacne lieky tak to uz neviem 😀 som v praci, prinajhorsom si vezmem bud dovo, alebo pn

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 fuha, to som netusila že je to taky zaberak 😖 . Ozaj, mojho mm som tiež naifikovala tymi vasimi tehlami....v TT so bude robit nove namestie a tak sa tam bol ako projektant kuknut a zbadal tam tehly s nejakym napisom, ale boli hodne pobite, inac by ich dovliekol domov 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@azzura zas to neni az take hrozne, na kazdeho to vplyva inak, mne byvalo aj z antiky zle tak toto je este nic oproti tomu 😝 super, nech mysli aj na nas a vezme o jednu tehlu viac keby nejake este nasiel 😀

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 ale tie tehly by boli len vase, nam su nanic 😀 😀 neboj, budem ti zbierat a potom dojdem kuknut babo a donesiem darcek tehly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No ked ja raz skoncim nahodou na umelom, tak si to možem rovno hodit, yrcite budem umierat, na mna maju akekolvek lieky zle ucinky 😖 😖 ja to musim dat IUIckom

stanka810
6. jún 2012

@azzura aha, takze ja som este prestimolovana nebola nikdy🙂 a laparku mne nerobili tiez nikdy, ja som taky novacik, len si uzivam clostil a cakam co bude🙂 a tu injekciu pregnyl ti uz daval, mne ju raz pichol, ale nula bodov

azzura
6. jún 2012

@stanka810 ja som pregnyl dostavala po kazdej stimulke alebo ked videl že folik je zrely, ale u mna ovu nastava do 12 hod od pichnutia a ked som isla na IUI tak som ju mala do 1 hodky od pichnutia, takže IUI bolo na druhy den a to bolo neskoro 😒
No prestimulovana a to na 2 davku 😠 moje telo si robi co chce

gelinka75
6. jún 2012

@azzura dobre dohodnute, dojdete s vleckou tehal a kuknete babo, dovtedy snad uz budeme aj v novom dome 😀 😀 😀 no ved to, ladujem do seba aj vodu, dnu ide, ale von sa cudujem, ze nechodim casto 😠

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 tvoje telo sa nalieva z tej hnusoby chemie co do seba ladujes, dufam ze to bude za to stat. priprav sa na to, že priberes a pokial lieky nevysadis tak nezhodis. Tak strasne ti drzim palce. Takže teraz dorazi mrcha a stale pokracujes v pichani? dokedy?

gelinka75
6. jún 2012

@azzura dakujem moja 🙂 na pribratie som prichystana, to ma teraz trapi najmenej, dnes nedosla, tak snad dnes vecer alebo zajtra, potom mam ist na 2-4DC na kontrolu a od 4DC mam pichat dalsie 2 lieky, ak dojde mrcha zajtra tak od nedele picham tie nove 2, ak mi nepovedia na kotrole inak, to bude trvat tak cca 12 dni, potom bude pregnyl a odber, teraz mi tak rychlo idu dni, ked to chcem spomalit, kazde rano si vravim, uz musim zas pichat ach jaj 😀 😀

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 no, to by bola sranda kebyže nedojde, aj to sa može stat. Uz som zvedava aku budes mat urodu vajok 🙂 ......to je dobre ze to tak leti.....aspon nemas cas rozmyslat 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@azzura musi dojst 😠 nemam z coho byt tehotna, iba ak mi toto co teraz davam posunulo cyklus, to sa stava, teraz to tu mali 2 baby, jedna az o tyzden neskor dostala

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 dojdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

mates777
6. jún 2012

@gelinka75 mojko neboj ty to zvladnes v pohode...strasne silno drzim vsetky prstyyyyyyyyyy
si aj na PN alebo si v praci...

stanka810
6. jún 2012

@azzura a to ako dlho sa caka na to IUI? to som bola v tom gynfive?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre