Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
27. apr 2010

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

natalie_tmk
27. apr 2010

Len skoda, ze sa neviem rozhodnut medzi menami 😀

tara39
27. apr 2010

ahoj norikk, ano mam, mamina chcela Terezku ale ja nie tak vcera prisla ze uz ma mena 🙂 natalie ani ja som sa nevedela rozhodnut...ale rozmyslala som aj nad Miskom a Lenkou a este ked mamina s tym prisla tak bolo rozhodnute 😵 priatel? ten zaraba na vybavicku, som zvedava kolko zarobi lebo ked som to tak zbezne pocitala treba nam 1000Euro...keby som aspon nieco na oblecenie mala ale ja mam akurat tak cumlik a hrkalku od brata...

natalie_tmk
27. apr 2010

tara - a nejake stare oblecenie po tebe alebo bratovi? A postielka napr.? Este vzdy mozete kupit vela veci z bazaru, cez inzeraty aj tu cez konik by sa nieco dalo 😉
Mne inak vela veci dala Kattka po svojej malej, tak ak budem mat dievcatko, ma saty na 2 roky vyriesene 😀

norikk
27. apr 2010

baby a ako vyriesite tehu oblecenie?? sak to je strasne drahe....ja uz mam dve pekne tricka zo sekacu...ale s nohavicami je to taszie ☹ ...a mna uz isto tlacia vsetky...

natalie_tmk
27. apr 2010

norikk tak mne je vsetko oblecenie spred tehu dobre 😒

zuzanockamt
27. apr 2010

baby, ja som si napr. tehu gate kupila v normalnom cinskom obchode a stali ma 12 €, su to velmi pekne rifle ... a cena je fakt super a tricka s kratkym rukavom som si tiez tak kupila ... kazde stalo cca 5 € ... co sa tiez da ... a s dlhym rukavom som si objednala z netu

natalie_tmk
27. apr 2010

V obycajnych obchodoch este najdes skor take oblecenie ako v specializovanych 😉 A urcite ovela lacnejsie.
Mam aj obtiahnutejsie tricka aj volnejsie vo svojom satniku 😀 Ale neviem, takym tempom mi toho vela nebude treba 😀

norikk
27. apr 2010

zuzanocka fakt? este som nevidela tehu rifle v cinaku...a po 5 eur tricka,tak to dobre, juj si musela mat stastie 😀

kattka08
27. apr 2010

Cauteee 🤐

Natalie super, ze uz si doma, taka som happy za teba 😀 Fotrovcov nekomentujem 🙄
Inak nevies, co je s maruskou? Nepisala ti uz potom? 😒

zuzanockamt
27. apr 2010

no treba si obehnut obchody a najdes 🙂
a na nete som nasla tricka po 12€ ... klasicke tehu ... a vcera som objednala tehotenske pasy - 2 ks

kattka08
27. apr 2010

zuzi a na co je vlastne ten tehu pas? 😀

zuzanockamt
27. apr 2010

katka ... aby som mohla nosit aj svoje bezne tricka spred tehu, ktore mi budu potom kratke a ten prechod sa zakryje tehu pasom ... je to podla mna dobra vec a nasla som supravu 2 ks za velmi dobru cenu

lenrie
27. apr 2010

ahojte,prepacte,ze sa vam sem vtieram ale zaujala ma vasa tema a normalne som sa do nej zacitala,aj ked vsetko sa precitat neda 😀 je tu toho vela popisaneho 😝 ja uz sice nie som nastrocna a deticky ma vacsie ale prveho drobca som mala v dvadsiatke a aj teraz vyzeram na 18,kedze mam len nejakych 46kg 😀 😀 😀 😀 😀 baby,velmi vas obdivujem a drzim palceky,nech mate krasne a zdravucke babatka,je to ten najkrajsi dar,ja strasne rada spominam na tehu obdobie a este si ho cchem raz zopakovat 😵 😵 😵 😵 😵
a natalie,tvoj pribeh ma chytil za srdiecko,mas to strasne tazke ale tvoje babo ti to vynahradi a netrap sa,ze nepriberas,ja som pri malom pribrala ani nie 6kg a z porodnice som sla chudsia ako pred tehu,skratkla geny 😝 😝 dokonca ked som kojila mala som nejakych 42kg ☹ ☹ ☹ a ani velkostou bruska sa netrap,ak je malicke ok,ja som nemala velke brusko,kedze mam maternicu postavenu vzadu....natalie odkial si??a kde budes rodit?ja som kosicnaka a rodila som v saci obe deticky ,momentalne sice byvam v Sabinove,kedze tu ma manzel robotu...tak dufam,ze sa mozem pridat aspon si s vami spomeniem na pekne chvilky 😵 😵 😵 😵

natalie_tmk
27. apr 2010

lenrie - ahoooj 😵 Tak dufam, ze aj ja som v pohode vzhladom na tu vahu. Teraz mam necelych 50kil 😖 A ty si aka vysoka?
Ja som z Kosic tiez, ale studujem v Bratislave. Neviem kde budem rodit, ale dufam, ze uz vo Francuzsku 😒

mon777
27. apr 2010

Prečo chceš vlastne do Francúzska??

lenrie
27. apr 2010

natalie,no tak ja mam 166cm,a myslim,ze v pohode,mna tiez lekar stale strasil ,ze som malo pribrala ale v saci bol lekar spokojny,kedze babo bolo v poriadku a maly ked sa narodil mal 3150g,takze urcite nebol podvyziveny,tak sa naozaj netrap,ak je malicke v poriadku 😉 😉 😉
natalie,necitala som uplne zaciatok ale ak nie som drza,ako sa stavia k tomu otec babatka?a etse nevis,ci bude chlapcek alebo dievcatko?mam tu nejkae vecicky,by som ti mohla poslat,len mi to tu zavadzia ale vacsinou su dievcenske

natalie_tmk
27. apr 2010

mon - lebo mi tam byva babka, tak pojdem k nej 😉

lenrie - no ja mam cez 170cm. Tiez sa inak o mna lekar boji kvoli tej vahe. Ale babo videl vzdy zdrave, tak to jedine ma upokojuje 😒 Otec baba odisiel, nechce o mne ani o nom nic pocut.
Zatial neviem pohlavie, bola som dnes na utz, ale bolo zle otocene 😖 Potom o dva tyzden idem zas, tak dufam, ze uz bude nieco vidno 😵
S tymi vecickami neviem ako, minule mi doniesla Kattka plne vrece oblecenia po dcerke aj po malom bratovi. Tak nateraz som zachranena 😀 A ozvali sa mi aj dve uzivatelky (ktore nechceli byt menovane) s tym, ze asi prispeju kocikom, vanickou, hrackami a mozno aj oblecenim. Nateraz ta nechcem okradat 😀 ale keby som v buducnosti nieco fakt potrebovala a neboli by na to peniazky..............

Aj ked, poviem vam, je to fakt blby pocit, byt takto odkazana na ostatnych (v podstate cudzich ludi) a zobrat 😢 😢 😢

mon777
27. apr 2010

Ona býva tam?? Jááááj...tak úž chápem 😀

lenrie
27. apr 2010

natalie,preoha,ved tym s anetrap,mne to tu len zavadzia a skoda toho,zas by som to odvliekla na chatu a tam by to len mole zrali a tretie sice planiujem ale az tak o 5 rockov,tak ak doktor uvidi babu,poslem ti to,nie je toho az talk moc lebo vela veci som dala kamoske ale su to strasne zlatucke vecicky a urcite sa ti zidu,pri malom je to tak,stale treba prezliekat 😉 😉 tak naozja sa tym netrap,ja ti velmi velmi rada pomozem,takze ziadne okradanie,ak bude dievcatko,ti to anozaj poslem,budme rada ak to psravii radost 😵 😵 😵 😵 tak to mas trasne natralie,aj rodicia aj otec dietata ☹ mas moj velky obdiv,ja by som bez muza a rodicov bola stratena ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
27. apr 2010

Supeeer 😀 😀

natalie_tmk
27. apr 2010

lenrie vdaka ☹ Ak by som fakt este nieco potrebovala, tak dam vediet. Zatial si neviem predstavit, ze budem potrebovat viac 😀 Mam toho asi 6x viac ako vsetky moje saty dokopy 😀

lia23
27. apr 2010

ahojte kocky..pisalal som ejdnemu gynekologovi na online poradni.....a pisalal som mu ze uzivam duphawston a tak..a ze namm ovulaciu ekd osm si merala...a on mi nato odpsal..ze BT sa zvysuje progesteronom..a ze to je uplna hlupost ze nama ovulaciu alebo ze ze duphaston nejako ju blokval..kedze aj duphaston je progesteron..cize ovulaicu by som mala mat... ak nahodou aj nemam..tak to len z toho dovodu ze si ju emriam zle...lenze ja u potom enivem ako si ju mam meriat..meriaim ...teda merala..kazde rnao..v tu istu hodinu.t.ym istmy teplomerom...hned po prebudeni... 😉 😉 😉

zuzanockamt
27. apr 2010

lia ... a znacila si si tu Bt do nejakeho grafu? ... ja som si to znacila na nete a zvycajne mi to pekne vyznacilo ovu ... hoci potom som uz aj sama vedela podla BT, kedy je ovu

lenrie
27. apr 2010

no natalie ja som mala toho starsne vela tiez a veru sa najma v prvych mesiacoch zislo,takze naozja ak bude dievcatko,myslim na teba,ved dve tasky navyse este zvladnes 😀 😀 😀 a nie su to ziadne stare veci,kludne aj do poradne 😉 ako sa inac citis,uz ti je lepsie?a preco si vlastne bolav nemocke?

zde_nka
27. apr 2010

Ahojte mamičky a budúce mamičky, mám 17 rokov a čakám dieťatko. Polovica rodiny ma intenzívne presviedčala,aby som malé dala preč, ale nedala som sa. Nedokázala by som to. Život si dokážem zariadiť aj s bábetkom, nehorázne sa teším aj ja aj priateľ. Zarába peniažky a nie je dôvod sa niečoho báť. Uvedomujem si , že sa to nemuselo stať a že to bude neľahká cesta, no to neznamená že nebude krásna. Všetkým nám prajem aby sme mali hlavne pevné nervy, preto že konvenčná, malomestská spoločnosť sa nás za každú cenu bude snažiť zhodiť a spraviť nám to čo najťažšie, no my správne ženy🙂 to musíme zvládnuť.

Prajem pekný večer. 🙂 😉

lia23
27. apr 2010

zuzka..ano ja som si to znacila na FF...nechapem kde by som sa mohla pomylit...ve dsom setko dodrziavalaa...alebo je mozne ze by som mala aj s duphastonom taku malu hodnotu ktora nestaci na ovulku???

zdenka..vitam ta tu...a v ktorom si tt? 🙂 🙂

zuzanockamt
27. apr 2010

lia ... a nikdy ti ovu nevyznacil?

lia23
27. apr 2010

zuzka...nie nikdy my nevyznacil..mozno aj preto ze ja som to nikd...alebo malokedy dotiahla do konca..zunovalo sa mi to merat...ked som videla a mala pocit ze to nema vyznam...

lenrie
27. apr 2010

a mimochodom ja som duphaston brala na upravu cyklu kedze raz mi kramy nie a nie skoncoit to som laatusim 18rokov ale ked som sa rozhodle pre babo,tak somprestala brat antikoncepciu a otehotnela prakticky hned aaj ori malej to bolo tak,nikdy som si nemerala bazalnu a ani nesledovala iovu a dokonca som ala stastie,pretoze vtedy som sa s musom,teda vtedy este spriatelom videla iba cez vikendy aj to nie kazdy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre