Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adka_praha
28. apr 2010

ahojte... 🙂
kde je misss??? 😕
diamond blahozelame aj my... 🙂
olifcek to co bolo za doktora? 😖 inak malinka je kraasna... 😀

olifcek
28. apr 2010

diamond gratulujeeem

adka samotny pan primar na porodnici, grrr....dakujem 🙂

adka_praha
28. apr 2010

olif no na mna bol tiez primar taky "vtipny"...asi si myslia, ze su vseznali... 😝

misss
28. apr 2010

Ahojte babulky..som tu len na skok..ani nevladzem citkat, co ste tu popisali..dneska mi je straasne zle..nestiham behat na zachod..ale uz mi je trosicku lepsie..
Hned ako budem OK, tak si budeme pisat slohy.. 😀 😝
Diamond, gratulujem k syncekovi... 😀

adka_praha
28. apr 2010

misss tak skore uzdravenie prajeme... 😉

natalie_tmk
28. apr 2010

Dobre ranko 😀

diamond gratulujeeeem 😵 😵 A chcem(e) nejake podrobnosti 😀

kattka08
28. apr 2010

Natalie ranko? 😕 To teraz sa vstava?! 😠 😀

Ja som uz tolko veci stihla, ze mam pocit, akoby presiel tyzden 😀 Kedy nas skocis pozriet? Melka sa uz na teba vypytovala 🙂

michaa
28. apr 2010

Ahojte, tolko ste toho popisali 🙂 ani nestiham citat. mala som priserne vela ucenia. nastastie nam buduci tyzden konci semester, krasna predstava.
natalie, male furt lenive? ja tiez stale nic necitim.
neviete, ci mi doktor urobi foto zo sona?

natalie_tmk
28. apr 2010

Katka tak snad na konci tyzdna? 😉 A co mam robit, ked mi nakazali len lezat? Tak aspon spim do obeda 😀

michaa - ano, lenive, zatial som nic necitila 😒 Uz teraz sa ma lekar pytal, kedy som citila prve pohyby a som mu hovorila, ze stale nic ☹ Ked k nemu pojdem o dva tyzdne, dufam, ze sa uz budem moct pochvalit aj ja 😢

natalie_tmk
28. apr 2010

michaa ak mu pojde vytlacit, tak by ti mal 😉 Ale pre istotu si vezmi aj ty fotak, alebo aspon mobil 🙂

michaa
28. apr 2010

skusim sa ho opytat, ci mi ju vytlaci, nech mam malu zvecnenu 🙂 a das si zistit aj pohlavie ak bude dobre otocene? ja som nemala nervy cakat tak dlho, som neskutocne zvedava a uz v 10tt som si bola dat robit krvne testy 😎

nechystate sa niekto cez vikend na inchebu? je detska vystava. neviem, co od toho ocakavat, ale pojdem pozriet.

natalie_tmk
28. apr 2010

Ja chcem vediet pohlavie tiez 😀 Tiez sa neviem dockat, o dva tyzdne idem znova na utz, tak dufam, zew uz bude vidno 😒 😵

natalie_tmk
28. apr 2010

Inak baby, idem vam napisat o nejakych ludoch z tohto fora:
Chcem sa PODAKOVAT hlavne dvom nemenovanym zenam. Jedna z nich mi darovala takmer novy kocik pre babo - bielo modry, takze sa hodi chlapcekovi aj dievcatku. A druha mi poskytla postielku (jej prevoz ku mne sa momentalne riesi). Dalej tym, ktore mi doniesli/ poslali asi 3 vrecia plne hraciek a oblecenia vsetkych velkosti (od narodenia az po 4rocne deti) - medzi nimi je aj KATTKA 😵 A dalsim uzasnym zenam, ktore mi ponukli pomoc a oporu prostrednictvom konika.

VSETKYM VAM DAKUJEM!!!

michaa
28. apr 2010

dobri ludia existuju, treba si ich vazit 😎
utekam do skoly, papa

olifcek
28. apr 2010

natalie, ze wow...tak to gratulujem, ze si na tak dobre duse narazila x;o)

olifcek
28. apr 2010

adka veru, vsemozni su...ale somari...

mam4
28. apr 2010

ahojte ?? nikto tu nie je ked ja som tu 😠 😉
dnes mal krpec ockovanie, tak cakam ci budu teploty, zatial je ok, vraj ani velmi neplakal, bol s nim tatik tak bol statocny 🙂
ja som bola prezmenu na kontrole u krcnej a mandle pojdu von !! takze babo musime odlozit kym mi ich "nevytiahnu" :(

mam4
28. apr 2010

natalie-co sa skryvas za tym fotakom 😀

mon777
28. apr 2010

Zuzanočka...ja viem, že je to normálne, ale v mojom úbohom živote je TOTO prvýkrát, tak sa tomu čudujem, že predtým nebol 😀

natalie_tmk
28. apr 2010

baby mne je tak zle, jak mi doteraz este nikdy nebolo 😖 😖 😢

adka_praha
28. apr 2010

nati zle? ako od zaludka? ci ako? 😕

natalie_tmk
28. apr 2010

Hej ale teraz sa uz k tomu pridruzilo vsetko mozne aj nemozne 😖

adka_praha
28. apr 2010

a to je co? to mozne aj nemozne? 😖

natalie_tmk
28. apr 2010

Hlava, brucho 😒 Neskutocne mi je zle, zaludok sa mi v kuse obracia, napina ma ☹

adka_praha
28. apr 2010

a kolko vody si dnes vypila, resp. co si dnes pila?

natalie_tmk
28. apr 2010

Cely den mi bolo dobre, len pred hodinou mi prislo priserne zle 😖 Pila som normalne, dostatocne. Mineralku a vecer pomarancovy dzus (ale nebolo mi z neho zle). Okrem toho dnes nic.

corinne_99
28. apr 2010

natalie to co sa s tebou robi??? 😒 😢

womenne
28. apr 2010

natali si ešte v nemocke?mala by si tam ist znova aspon na pozorovanie si zoslabnuta a vynervovana.Ja viem že je to zla predstava ale vydržiš to...nezostavaj doma ak ti je velmi zle.

sonazitnanova
28. apr 2010

Ahojte aj ked ja nie som nast-rocna 🙂 ale citam vas niekao ma to zaujalo a natalie-ja ked som cakala mojho syna ktory ma uz teraz 3 roky tak od 2mesiaca az do 5teho som stale vracala a viac som bola v nemocnici ako doma na infuziach tak mi bolo stale zle moj zaludok neudrzal ani vodu ,no bolo to hrozne ale potom to nieako ustupilo a bolo dobre 😒 ...neviem ci to je aj tvoj pripad ale urcite by som to povedala najblizsie gynekologovi svojmu aj ked mozno ti na to nic neda ☹

natalie_tmk
28. apr 2010

Cori ja neviem 😢
womenne - nie, od pondelka som uz doma 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre