Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

certica
7. okt 2007

loren, tak to uz len z prče vyskusam 😀 😉

mory
7. okt 2007

loren moze namiesto mandariniek aj ananas? 😉

elliana
7. okt 2007

iha, to trasenie...ako na to? Si to realne neviem predstavit...a je to potom huste?

loren
autor
7. okt 2007

ja som to tiez vyskusala s prce vcera a ono to ide fakt normalne zavriete hrniec a trasiete hore dole asi 1 min.a je to riadne huste ,neviem ci moze bit ananas?

chrobaak
8. okt 2007

😕 baby, a tie pudingy tam hodite take neuvarene? a nezgrčka sa vam to tam? 😀 😝 🤐

paska
8. okt 2007

no toto je dobré 😀 to vyskušam 😉

mimka
8. okt 2007

ano také neuvarené pudingy, a je to bomba 😵 fakt odporúčam, a dajte tam aj tu vodu z mandariniek, lebo ja som zliala lebo som mala strach že to bude riedke, ale tá vodička tam nenarobí zlo...

je to dobrota nad dobroty...

nevesta
8. okt 2007

Je to mnam ja si to robievam pravidelne, dokonca som mala dnes na ranajky 😵 . Ja davam namiesto korpusu piskoty. A creme Ole sa nezgrci, pokial ho miesas poriadne, trebars aj mixerom, alebo slahacou metlickou, trva to 2 minuty a puding je hotovy a je mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😵

certica
8. okt 2007

pasi, vyskusame na stretku - triast mozu chlapi 😀

paska
8. okt 2007

ok 😉 ale budeme potrebovat 20l hrniec 😀

expertka8
8. okt 2007

...to je v preklade "smotanova" torta???
...a aku texniku "trasenia" mam zvolit???...staci zapojit len ruky...alebo mam s tym skackat cela???...otazocka...kedy sa vam ..najkvalitnejsie trasu ruky???... 😀 ...ak mozem odporucit ja...najvacsi trasuci efekt som zazila ..ked som na 12posxodie trepala v jednej ruke 12kg dieta a v druhej nakupnu tasku z Billy..."Parkinson zaruceny"!!! 😅 😀

nevesta
8. okt 2007

Este jedna alternativa bez slahacky - 1 kyslu smotanu rozmiesat s pol sackom vanilkoveho cukru 🙂

chrobaak
8. okt 2007

a nie je to lepsie zamiesat v mixeri? 😨 a potom tam pridat tie mandarinky? 😅 ja si to nejak stale neviem predstavit 😝 asi by som si to mala prestat predstavovat a radsej to vyskusat 😀

loren
autor
8. okt 2007

nie baby nerobte to inak nemusi sa to podarit ,tak ako som napisala 🙂

chrobaak
15. okt 2007

podarila sa 😀
mo zdrava pochutka to asi nebude, ale zato chutila velmi 😎 😅

jami3
16. okt 2007

babenky, čo je to za puding?hľadala som ho v Tescu a akosi nič, alebo som ho prehliadla? 😵

chrobaak
16. okt 2007

asi si prehliadla, je to taky puding, co sa nevari 🙂

dominica
19. okt 2007

mňam, mňam, práve som to dopapala, ale zdalo sa mi tej masy na ten jeden korpus trošku veľa a dala som na to tú kys. smotanu s vanil. cukrom. SUPER!!! 🙂

martulanr
23. okt 2007

prave som dorobila tortu
ved ten krem zjem a na korpus nič nezostane ale nemala by som byť taka pažrava 😀

certica
23. okt 2007

dokelu, este som sa k tej torte nedopracovala 😀 , ale vikend to isti

martulanr
24. okt 2007

babule tak torta uz padla za obeť cez vikend vyskusam s kyslou 😀

melory
25. okt 2007

baby mate foto torty niektora?

paska
25. okt 2007

tak dneska som ju "upiekla" 😀 mnam a fakt je to torta za 5minut 😀 aôe zjedena 😀

certica
25. okt 2007

paska, si sa ani nepriznala, sak sme na stretku mali...one

certica
25. okt 2007

piect

paska
25. okt 2007

čerti ešte bude 😉 dufam 😅

danona
25. okt 2007

expertka - a do tretej ruky este triast tortu 😀 , my maminy sme neuveritelne sikovne a vynaliezave, zvladneme vsetko.. 😎
aj ja vyskúšam receptík!!dakujem za tip!! 😵

chrobaak
26. okt 2007

baby, ja vam ponukam vybornu alternativu: ten puding ole cokoladovy a do toho zamiesat nie mandarinkovy ale malinovy kompotik 😀 😝 😵 😉

chrobaak
26. okt 2007

to bol napad mojho priatela 😀 by sa so mnou pohadal do krvy, kebyze si prisvojim tuto jeho velkolepu zasluhu 😕 😀

chrobaak
26. okt 2007

do krvi 😔