Výpočty podľa doktora Jonáša

reni1512
18. mar 2012

Ahojte zenusky, mate skusenosti s dr.jonasom? vypocitaval mi plodne dni-dobru zivotnost, mame ju len 4x do roka, ale ide o to, ze sme mali teraz 15teho sa pokusit o babatko a 20uz mam dostat menstruaciu. Uz davno je po ovulke tak ci nemate niektora skusenost s tym, ci je to spravne vyratane a ci sa vam podarilo babatko podla tychto vypoctov..lebo ja uz mam pocit ze kramy su na ceste, takze asi to nevyslo :( dakujem za vsetky rady...dufam ze budu pozitivne!

natalia
19. mar 2012

@reni1512 ahoj.takisto mam doma vypočet od Jonaša išli sme podla rozpisu dva mesiace aj cez vysokoplodne a neotehotnela som..a tiež to mam tak že tie plodne dni su už tesne pred ms.Dako tym vypočtom už neverim a je zbytočne sa riadit podla nich...uživaj si milovanie kedykolvek a možno skor otehotnieš ako podla Jonaša... 😉

aleks_30
19. mar 2012

Ahojte, moja znama nemohla otehotniet asi dva roky, co sa intenzivne pokusali, preto poslala tiez Dr. Jonasovi mejlik s prosbou o radu, a ked ho odoslala, tak sa jej ulavilo, prestala nato myslet a otehotnela 🙂. Aj bez jeho rady. Preto zacinam verit, ze viac pomoze dusevna pohoda, ako nejake vypocty a pokusanie sa o babatko ako keby sme nacasovane mašinky.

reni1512
autor
19. mar 2012

@natalia
@aleks_30
...presne tak dievcata...uz som si to povedala aj ja ze budeme skusat aj tak, lebo mi odpisala aj dnes Jonasova ze aj ked som dostala MS tak ze mozem byt kludne tehotna, je to sice mozne, ale ja tomu neverim a mala som sice vazne zdrav.problemy, ale nebudem cakat od teraz do jula na to kedy otehotniem, aj ked sa trosku obavam, lebo po potrate nedaj boze by som sa zase musela zregenerovat a dalsi zasah do tela, ale mam nariadene rychlo :D tak rychlo :D ..dakujem VAM!

monika_35
4. apr 2012

čaute baby,my ideme podľa výpočtu Dr.Jonáša už 3mes. a nič,akosi nám to nevychádza...už ma to neabví sledovať červené a zelené dni a značiť to...čakala som že to príde rýchlo,od 1/2012 sa tým riadime a nula bodov...skovala som ten výpočet a ideme na to bez Dr.Jonáša...

ktore
30. dec 2014

podla doktora jonasa som mohla uz dvadsat deti....

ewwita
30. dec 2014

Tiez som si dala urobit vypocet,podla neho som mala sancu na tehu len dva x v tom roku. Manzel mi to vyhodil do koša a skusali sme iba tak...ked som otehotnela,spatne som si to ratala na kopii vypoctu,ktory som mala schovany,akurat som sa vystresovala,lebo tam bola slaba zivotnost a pohlavie dievca( o co som michodom vobec neziadala,vediet pohlavie). A mam zdraveho dvojrocneho chlapceka. Co k tomu dodat?

ilie
1. jan 2015

Ako moze nejaky jonas nıekde v kancelarii vedıet,kedy mate ovulacıu,to co je za blbost 😀

lucka1987
1. jan 2015

kocky ale treba rozlisovat.. su " firmy " ktore maju stranky na nete a maju aodkupene pravo robit vypocty jeho metodou a posiellaju ich mailom parom, ktore si to vyziadaju.. a je aj skutocny pan jonas , ktory si vyziada viac nez len vase meno a datum narodenia ale aj podrobnejsie info o vas.... momentalne neviem ktore je ta prava stranka nanho, lebo sa o to nezaujimam, ja len z mojej byvalej praxe, ked sa nam nedarilo otehotniet. po viac ako roku snazenia sa som si objednala tieto vypocty.
po asi 3 neuspesnych mesiacoch som od depresii tie vypocty vyhodila do kosy... v ten mesiac som otehotnela 😀 😀 😀 bola som zvedava, ci predpovedal chlapca alebo dievcatko. ale vypocty boli uz niekde v kosi pred bytovkou, co som nesla riskovat aby ma susedia zbadlai ako sa v nich hrabem 😀 / nejaka kopia ma nenapadla vyziadat si ju mailom vtedy .. / a tak aspon bola zabava 😉

takze ja len tolko, ze nie vsetci su jonasovia, su to len " podnikatelia" ktory pracuju s jeho metodami vypoctov

lussylu
22. jan 2016

ja som isla podla jonasa minuly rok v decembri presne na den presne a pritom som nemala ovulaciu som podla vypoctu zostala tehotna, den som mala 15 decembra a ovulaciu som mala 8 . a pritom som zostala tehotna som normalne nechapala, ale 28 som si robila test s bol krasne silny takze za mna mozem odporucit

sarkasticka
24. jan 2017

Ahojte žienky, nezdá sa Vám, že táto "zázračná metóda", ktorú vymyslel astrológ a psychiater MUDr. Eugen Jonáš je v skutočnosti skrytá forma HYIENIZMU?

http://zena.pravda.sk/rodina/clanok/271850-zufa...

lussylu
25. jan 2017

@sarkasticka a preco hyenizmu? Ak chce niekto chlapca tak cce chlapca ak dievca bude sulozit ked ma mat doevca. Je to kazdeho vec a rozhodnutie. Teraz ma vsetci ukamenujte ale pan boh ako niektore pisu nam tie deti nedava robia si ich rodicia tak preco by si nespravili chlapca ked uz dievca maju a opacne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre