Aké vyšetrenia pomôžu k úspešnému IVF, KET?

walle
29. nov 2009

Moje milé snažilky. otváram túto tému, aby sme sa poradili, aby sme si pomohli...aké potrebné vyšetrenia by sme mali absolvovať, aby už ďalšie IVF alebo KET bolo úspešné.Čo piť, aké vitamíny braťpred IVF, KET, ako žiť...aby sme to úspešne dotiahli do konca.

prosím pridajte sa všetky budúce maminky, ktoré zažili neúspešné IVF, KET,alebo ktoré idete prvý krát na IVF.

....no predtým chcete byť poriadne pripravené a vylúčiť maximum príčin prečo by to nevyšlo... 😔 😔 😔 .....

vítam aj tehulky alebo maminky...ktoré vedia dať dobrú radu...

"raz nám to všetkým vyjde..." 🙂

lucifuk7
29. nov 2009

paci sa mi Tvoja tema, je pre man velmi aktualna. Momentalne cakam na druhy test po IVF - moje prve. prvy bohuzial bol negativny, dostala som aj ja par rad od kamosky a snazila som sa ich dodrzat. Pocula si aj o aplikacii kajenskeho korenia?

walle
autor
29. nov 2009

dúfam, že nás tu bude veľa a nájdeme tu rady ako na to...

awe
29. nov 2009

ahojte kocky 😉
kajenske korenie (chilli v kapsulach) je vraj dobre na posilnenie a prekrvenie maternice pred ET....
taktiez kyslelina listova, vela bielkovin a vraj vselia kasicka...

lenkacar
29. nov 2009

čus walle já zkoušela i chilli 😀 😀 😀 a jedinej výsledek ,že mě pálil zadek jako bejk 😀 😀 😀 😀 ,to je tak pro odlehčení atmosféry 😉

walle
autor
29. nov 2009

lucifučík -vitaj, neboj...roztočíme to tu a nájdeme odpoveď a už nám to vyjde 🙂

o kajenskom korení som počula...o čilli papričkách z lekárne, vraj v tabletkách...niekomu to vraj pomohlo..dúfam, že sa aj prihlásia babenky, ktoré to brali a povedia nám niečo o tom...

walle
autor
29. nov 2009

leni!!!!!!!!!! 😀 😀 😉 ale tak to stálo za to!!!
awe -vitam ťa... 🙂

lenkacar
29. nov 2009

walle a to zase jo ..bylo to prima 😝 😝 😝 ,narostla mi ten měsíc príma cysta 😝

lucifuk7
29. nov 2009

ano aj ja si aplikujem kajenske korenia a kyselinu listovu....Kajenske sa vraj ma pred IVF brat aspon 1 tabletka,tyzden pred pridat davku ak znasate 2 tabletky denne a brat az po potvrdenie, potom pomaly vysadit. mozem dat aj adresu ak niekomu sa zide........http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html.......
s postovnym to vyjde okolo 20 EUR - 100 tabliet

awe
29. nov 2009

na to chilli si musi telo zvyknut - niekoho moze palit zaha...ale ked si telo zvykne, je to potom pohoda. Vzdy to treba dobre zajest a hlavne poriadne zapit 😉

walle -dakujem 🙂

walle
autor
29. nov 2009

awe -brala si to? máš skúsenosti?

mňa by zaujímali aj vyšetrenia - počula som o Prahe -Ústav pre starostlivosť o matku a dieťa, Praha-Podolí - je tam reprodukčná imunológia - zistia reakcie proti zona pellucida, proti trofoblastu, rpoti endometrii a tak. vyzerá to nádejne...a vraj až 58% neplodných párov, ktoré ich navštívili...u nich zistili príčinu 🙂

awe
29. nov 2009

walee - a tie chilli tabletky z lekarne, nevies, ci je to nieco ine alebo je to tiez to kajenske korenie? 😕

lucifuk7
29. nov 2009

Najlepsie je to medzi jedlom a ja som s tym a ani momentalne nemam problem....

lenkacar
29. nov 2009

já zkoušela kde co . půl roku kontryhel,chilli,acidifolan ,což je směs listovka ,Béčko ,železo ..a neraději vzpomínám na chilli v květníku 😀 😀 😀

lucifuk7
29. nov 2009

kontryhel je na co?

awe
29. nov 2009

ja som brala to kajenske korenie, ale az po prvom neuspesnom ivf, ked sme sa pokusali o mimi prirodzene....potom som prestala, nepomohlo 😒 a teraz asi zacnem znovu, ked to vsetci chvalia 😀 sak ja vyskusam hocico, len nech to pomoze...
a v tej Prahe to imuno kolko stoji? treba doporucenie od lekara?

walle
autor
29. nov 2009

ja sa určite objednám do tej Prahy 😔 ...už zajtra...

no to chilli...leni a brala si to v tabletkách a mala si také problémy?
lucifučík má skúsenosti...hm...vidím, že každá iné...ale tu nájdeme taký stred a urobíme si úsudok...

awe
29. nov 2009

ozaj - a este je dobre pit cajik z alchemylky - na posilnenie maternice, od zaciatku MS do ovulky.

lucifuk7
29. nov 2009

bojujeme so vsetkym cim sa da a skusame co sa da....

walle
autor
29. nov 2009

vraj netreba a stojí to 6 000 Kč - vraj. spomínali to dievčatá niekde na fore...

myslím, že kajenské a chilli v lekárni -to berú ako to isté...nie??? 😅

awe
29. nov 2009

walle- hodila by si sem link na tu Prahu? ja to neviem najst 😕

lucifuk7
29. nov 2009

kamoska brala aj chilliomacku 22-24 %, strasne to vraj palilo a bola stale hladna, ale uspech bol, druhy krat je tehu po IVF, jednu krasnu dceru ma a teraz je okolo 8. tyzdna....

walle
autor
29. nov 2009

áno -alchemilka -no vraj iba do transferu, potom už nie...hoci v tehotenskom čaji existuje 😖

a čo je ten kontryhel?

bambuľky -prosím, zmeňte si alebo doplňte si aktuálne info o sebe čím ste prešli ...v nastaveniach...pomáha to, klikneme si na vašu fotečku a sme v obraze 😉 😉 ďakujem

insolka
29. nov 2009

Ahoj walle dobra téma je super že sa nevzdávaš !Možno aj ja tu niečo chytím čo by mi pomohlo byť tentkrát tehu 😉

walle
autor
29. nov 2009

http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

awe - toto je link na ten Ústav 🙂

insolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vitaj...samoška, že tu niečo chytíš!!!!!všetky tu chytíme tehulko vírusiky v takejto forme! 😉

lucifuk7
29. nov 2009

spolu to lepsie zvladneme.. 😉

awe
29. nov 2009

valle dakujem 😉

walle
autor
29. nov 2009

mibík - ty si nakoniec úspešná tehulka...mohla by si prísť poradiť!!!kde si??? 🙂

a čo je ten kontryhel????????????????????????????????????????????????????

awe
29. nov 2009

konryhel=alechmilka 🙂

rebeka33
29. nov 2009

Ak som dobre pochopila tak si walle chcela aj vyšetrenia. Mňa vyšetrovali roky, kým niekto zistil ,že mužík má 2 spermie čo plávu naopak 😀 . Ale z toho všetkého doporučujem imunológiu. Robí ju Praha a Košice, ale ak tvoje telo odmieta jeho antigén(povrchovú značku), následne odmietne spermie aj plod. Takže ak sa snažíte dlho určite to skúste. Berie sa krv. A celkom užitočná je aj hematológia.
čo sa čajov týka ja pijem ženský čaj od welnes tea je v ňom aj alchimika ale aj rebríček, lubovník a celkom sa dá piť.
Tie čo nestimulujú majú ho aj s aloe vera na jemné prehaňanie a chudnutie. Ja som pribrala po každom ivf a ket aspoň 3-5kg a potom to zhadzuje a potom zasa priberiem. 😀 😀 😀

walle
autor
29. nov 2009

lucifučík - ozaj verím, že si pomôžeme... 😉 a ty čo máš za sebou??? aj awe? 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre