Detské topánky Adidas PrimaLoft

tanika5
22. jan 2012

prosím, nemáte niekto skúsenosť s detskými topánkami Adidas PrimaLoft? 14.11.2011 sme ich Dobcovi kúpili, nosí ich asi mesiac aj to nastriedačku s druhými. Posledné dva dni mu úplne premokajú, nebeha ani po vode, čo sme prešli k našim,asi pol hodinka a to sa este pol cesty viezol na boboch. Samozrejme sme ich kupovali s tým, že nám zdôrazňovali, že sú nepremokavé, no aby mal po chvílke nožičku úplne mokru??? dala som ich do pucu, zajtra ich pôjdem reklamovať, máte nieto podobnú skusenosť, či uznajú reklamáciu? predsa len 40 eur si myslím, že už by to malo niečo vydržať

stardust
22. jan 2012

@tanika5 idealistka...ze v dnesnej dobe by to malo cosi vydrzat. Kedze sa kazi skoro vsetko bez ohladu na cenu, rozhodujucim kriteriom pri vybere produktu je u mna reklamovatelnost...

sympa1
22. jan 2012

@tanika5 jasne urcite vam uznaju reklamaciu. aspon by mali. my chodime straaasne casto reklamovat detske topanky..a to kupujeme bud u baťu ,deichmane alebo v klasickej obuve v meste...no bohuzial casto sa topanky aj rozlepuju aj praskaju...a ked mas narok na vratenie penazi treba vyuzit

macamac
22. jan 2012

@tanika5 no práve sa chystám zajtra reklamovať Protetiky topánky. zimné. kúpila som synovi, vždy kupujem kvalitu 😅 kožené,tiež 40eur. kúpené v novembri. a úplne sa mu odtrhol pásik, čo sa prelepuje suchý zips. a to nosil tiež na striedačku.lenže-nedali mi bloček,len paragón,takže neviem,ako pochodím. ale určite sa nedám odbiť. 10 rokov tam nakupujem-tak snáď budem pre nich už stála zákazníčka 😝

tanika5
autor
22. jan 2012

http://www.solidosport.cz/zbozi-2900-ADIDAS-HOL... toto sú oni, maximálna hrejivosť a nožičky uplne ľadovééé 😠

@stardust zle som sa vyjadrila, viem, že aj drahá vec môže stáť za velký prd, ale pokial raz uvádzam, že je tovar z takého a takého materiálu, nepremokavý a maximálna hrejivosť tak to potom aj očakávam 😉

stardust
22. jan 2012

@tanika5 ocakavania sa nie vzdy zhoduju s realitou 😉 Zial... Nas maly nosi cizmy J. Wolfskin a s tymi zatial nemame ziadne problemy (klop klop, klop ).

martina2001
22. jan 2012

@tanika5 mne to vyreklamovali, som si kúpila čižmy na zimu od nich a tiež som mala ten problém, čo sme kúpili synovi tie sú v poho, len my už máme iné veľkosti a nie presne tento model. my sme kupovali v intersporte

l.s
22. jan 2012

@macamac ja som mala 2 topanocky protetika a oboje som reklamovala pre odlepenu podrazku takze uz tuto znacku nekupujem 😉

janica81
22. jan 2012

my mame len Adidas a ani raz sa mi nestalo,že by nieco s nimi bolo...ale jasne stale sa....my sme zimne pred pouzivanim nastretiekali este sprejom, naimpregnovali, a behame po mlakach krizom a v poho...

macamac
22. jan 2012

@l.s 😕 no pekne. ja roky mám dobrú skúsenosť-ale teraz-no. uvidím,ako dopadnem 😝

tanika5
autor
23. jan 2012

@janica81 my tiež striekame vždy , no žiaľ nepomohlo ☹ idem ich práve vzreklamovať tak som yvedavá ako pochodím 😒

nikuska20
30. nov 2013

ženy som taka nasrata tiež som ich kupila ja sprosta tapa a tiež premokaju a ma v nich nohy ladove :( kamoska mi robi v intersporte kde som ich kupila a povedala že mi ch nezreklamuju že tie topanky treba impregrovat ci ako sa to hovori ide ma roztrhnut :(

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mellani28
16. feb 2014

@tanika5 dovry vecer,narazila som na vasu recenziu viem ze je to starsieho dara,ale momentalne mame ten isty problem,tak chcem vediet ci vam ich zreklamovali?Vopred dakujem za odpoved

tanika5
autor
16. feb 2014

@mellani28 ano,vratili nam peniazky 🙂

mellani28
16. feb 2014

@tanika5 Dakujem za rychlu odpoved 🙂,uz som nasla aj blocik,tak hned zajtra pojdem reklamovat

mellani28
27. mar 2014

@tanika5 takze nam reklamaciu zamietly.

jkirnerova
20. okt 2014

My sme minulu zimu kupili adidas holtana snow a bola som s nimi max.spokojna. Uz ich mam kupene aj na tuto zimu. A teraz sme kupili aj tenisky s primaloft 😉 takze ja na ne nedam dopustit 😉