Ako je to s vašim oteckom a prebaľovaním?

michaela_bupi
30. okt 2014

Podelím sa s vami o jednu úžasnú príhodu. Bola som s kamarátkou na nákupoch s drobcami. Samozrejme, že bolo nutné drobcov prebaliť. Našťastie v nákupnom centre máme príjemnú miestnosť s prebaľovacím pultom, tak sme do nej vhupli. Na moje prekvapenie sme tam stretli jedného otecka, ktorý prebaľoval svoju – asi pol ročnú dcérku. Zostali sme s otvorenými ústami pozerať na to profesionálne prebaľovanie, ktoré otecko predvádzal... náš otecko to nikdy ani neskúsil. Ako ten vaš?

michaela_bupi
autor
30. okt 2014

Maminky, dakujem za vsetky vase uzasne prispevky k tejto teme 🙂

septembrovci
30. okt 2014

Moj manzel prebaluje skor vynimocne 😀 nechava to na mna

trinity888
31. okt 2014

No moj chlap prebaľuje i kúpe oboch synov ( a to kazdy vecer!). Ked nevie co s malým a ten sa dokáže od lopatiek az po kolena pokakat, postaví ho do vane, vyzlecie ho tam a vysprchuje 🙂. No ale špinavé pradlo mi nechá v umývadle 🙂

bubloska135
31. okt 2014

Ten moj prebali, poutiera, da novu plienocku a aj na nocnicek ho da. Aj ked sa vykaka na nocnik tak to vsetko poprace ale ako nahle sa dokaka do plienky tak moj chlap krici ze hnedy kod a musim sa postarat o maleho ja🙂

ivanka.7
31. okt 2014

Vedel prebalovat, aj to urobil, ked bolo treba, ale kedze som mala Elianku na latkovych plienkach, rada som si to urobila komplet sama 🙂 ale zase obetavo vesal vyprate plienky 😉

nostek13
1. nov 2014

U nás väčšinou prebalujem ja, ale zas sa nemôžem sťažovať, lebo viem, že keď musím niečo vybaviť, dá sa na muža spolahnúť, že prebalí aj on. Nemusím sa strachovať, že nechá nášho drobca "vtom", a to mi úplne stačí 🙂

andreasiskova3
1. nov 2014

Moj tiež bez problémov prebalí, nakrmi, postara sa. Nikdy s tym nemal problém, ako sa deti narodili a bolo treba niečo z toho bez reči urobil ako aj ja. Som šťastná že ho mám 🙂

viera77
1. nov 2014

nas tato keby mohol kojit, tak este aj nakoji 😀 na neho doslova plati "chlap do koca aj do voza" a to sa tyka vsetkeho, radost mat takeho cloveka pri sebe 🙂

michaela_bupi
autor
1. nov 2014

Mile mamicky, dakujem za vsetky vase uprimne aj usmevne odpovede. Tesi ma, ze vasi tatinkovia dokazu vas - mamicky zastupit aj v takych menej prijemnych aktivitach ako je prebalenie pokakanej plienky 🙂. Mozete byt na nich hrde!

lulu2014
1. nov 2014

Aj my máme šikovného tatinka...prebalí, navarí, oblečie...nemá problém aj keď som ja tento rok skončila dvakrát v nemocnici vzorne sa postaral o obe deti ale hlavne v tom čase našu 9 mesačnú Peťku. Za to mu naozaj ďakujem a teším sa že je taký. 🙂 ľúbime ho všetky tri.

fleskoval
1. nov 2014

nas tatik tiez prebaluje od zaciatku este aj v porodnici prebaloval 🙂 je schopny ma uplne zastupit este aj ked som kojila tak ked som sa fakt potrebovala vyspat nechala som mu mlieko odsate a postaral sa vecer 🙂 som hrda ze je taky aky je 🙂

pragmaticka
1. nov 2014

moj ocinko moju malu este nikdy neprebaloval..ani nato nema az tak vela prilezitosti, sak mala vidi deda max. raz do mesacia.. ak mas ale na mysli mojho muza, tak ten prebaluje malu jedna radost....cez weekendy skoro iba on, cez tyzden vecer dava do postielky on, tym padom aj prebaluje..obcas aj rano ked ide neskor do prace...

lenka_21
1. nov 2014

@michaela_bupi u nas tiez uplna klasika...fungujeme ako plnohodnotny rodicia...manzel zvlada vsetko, okrem toho spominaneho kojenia. Teraz idem zurovat a on sa bude starat 😀 😀 😀
PS. Posli fotku toho muza z centra, mozno to bol ten moj 😝 😝 😉

dejna20
1. nov 2014

@michaela_bupi "nas otecko to este nikdy neskusil" 😀 zvlastna formulacia, som myslela, ze pises o svojom otcovi, ze ta neprebsloval 😀
Ale teda zrejme pises o muzovi, tak u nas mm prebaluje bezne maleho.

katia7
1. nov 2014

nas prebaluje bezne a ked je doma hovienka su jeho zasadne 😀

lenka_21
1. nov 2014

@michaela_bupi este som chcela doplnit, ze vzdy prislo normalne, aby sa chlap dokazal o seba postarat - navarit, vyprat, vyzehlit, upratat, nakupit a pod... Takze ked prisli deti pokracovali sme v normalnom rezime 😀

@viera77 to mi pripomenulo toho mojho, na zaciatku ked bol este problem s kojenim a mliecko pil cez cievku, tak ja som vecer odsala, lahla do inej izby a muzicek v noci cievkoval 😀 😉

nanca5
1. nov 2014

Muž prebalí keď mu poviem, sám od seba ani nie. Keď som bola v pôrodnici tak musel staršiu, tú malinkú sa ešte bojí a nemá problém ani s hovienkami 😀

stanislavao
1. nov 2014

"Vasim oteckom"? moj otecko je dedko mojich deti a ten ich neprebaloval. moj manzel = otec mojich deti ich prebaloval bezne.

miahavash
1. nov 2014

no otecko doslova grcá keď sa maly pokaka 😀

radlinka
1. nov 2014

U nas nebolo treba motivaciu, zostal s tyzdnovym malym doma sam a pokial som vsetko vybavila vratane papierov, dokladov, lekarov tak sa musel postarat na patricnej urovni. Odpozeral to vsetko odomna ked sme mali v nemocnici svoju izbu cely tyzden, tak sa rychlo priucil.. 😉 . Nevidim na tom nic cudne prebalovat pampersku...dve lepky a JE TO 🙂 to by som rada videla fajnovych tatinkov z pred 30 rokov, ked sa pouzivali ortopedicke nohavicky a bavlnena plienka. Vtedy tusim neriesili taketo problemy lol lol 😀 Osobne poznam ludi, ktorym sa vsetko protivi 😀

andreasiskova3
1. nov 2014

@fleskoval my sme tak tiež fungovali ale len cez vikend, nakoľko sa potreboval vyspať do práce, ale teraz si jednu dvojičku vezme aj cez týždeň na noc k sebe a druhú mám ja. Tak vstávam len k jednej , hneď sa viac vyspim.