Montessori - výmena

sykorka27
26. mar 2013

Ahojte, organizujem prvú výmenu - spracovanie iba na PC. Témy sa zozbierajú a prepošlú naspäť. Jedná sa hlavne o spracovanie tém z kozmickej výchove / rastliny, živočíchy, človek, ZEM, kontinenty, počasie, moria, pevnina, dinosaury, vesmír,..../. Doba spracovania 2 mesiace od uzavretia prihlasovania.

nelinka79
2. apr 2013

@sykorka27 ahoj ak som to dobre pochopila je to pre starsie deti ? a ako si myslela spracovanie na PC ?

sykorka27
autor
2. apr 2013

@nelinka79 je to pre deti 3 a vysie. Zalezi, co dieta prave zaujima. Aktivity sa spravia iba v pc a potom sa preposlu. Tlacit si to budes doma sama tu temu ktora vas doma prave zaujima.

nelinka79
3. apr 2013

@sykorka27 a uz sa niekto nahlasil ? aby som vedela ake temy ostali

sykorka27
autor
4. apr 2013

ahoj je nas 22. už to chcem uzavrieť, tak posledná šanca 🙂 témi su viac menej rozobrate, ale určite sa niečo nájde.
napíš mi tvoj email a pošlem ti info.

sesilia
4. apr 2013

aj ja by som sa este pridala,ak sa da.

nelinka79
5. apr 2013

@sykorka27 tak skoda haadam na buduce ... 😢

sykorka27
autor
5. apr 2013

@nelinka79
@sesilia
prihlasiť sa dá, len si treba vybrať tému čo nespracúvavajú ostatné. Pošlite mi do IP Váš email a dohodneme sa keĎ máte záujem.

paralenik
9. apr 2013

este sa da nahlasit je nejaka volna???

sykorka27
autor
9. apr 2013

@paralenik áno dá sa prihlásiť. stačí len prísť s témou čo ešte nie je zadaná. napíš mi do IP tvoj email a pošlem info.

ywett
22. jún 2013

Ahojte maminy, pri dalsej vymene sa rada zapojim, dakujem

sueh
10. sep 2013

Ahojte mamicky, ideme v nasom MC zakladat Montesorri kutik a velmi ma zaujima ci sa chysta nejaka vymena v blizkej buducnosti. Vdaka
Ako to dopadlo naposledy?

autosedacky_net
2. apr 2014

niečo nové v tejto téme? neorganizujete nejakú ďalšiu výmenu- rada sa zapojím 🙂

evikukeba
24. feb 2016

nejaké nové výmeny mala by som záujem pripájam sa do výmen v čechách ale tak lepšie by mi bolo na SR dakujem

leontynka97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajka18
6. máj 2016

@evikukeba
@autosedacky_net
@sueh
@sykorka27
@paralenik
@sesilia
@nelinka79

Dievcata, pozyvam vas do vrecuskovej vymeny 🙂 ak by ste mali zaujem, info poskytnem v sprave 🙂

evikukeba
6. máj 2016

@kajka18
rada sa pridam 🙂 len na modrom koniku som nova tak neviem v akej sprave ale rada by som sa pridala do vymeny

kajka18
6. máj 2016

@evikukeba oznacim ta vo fore 🙂 budes mat v upozorneniach...