Aké máte skúsenosti s mliekom Hami?

nika2281
26. nov 2012

je nutrilon lepsi???

meggieerika
26. nov 2012

ahoj, moj maly vyrastol na Nutrilon AR...... po roku sme presli na bezny Nutrilon, kedze tan antirefluxny sa predpisuje len do 1 roku....... noooo ten bezny Nutrilon mi maly sice vypil, ale pil malo, akoby mu nechutil...... 😒 tak som presla na Hami..... je sladsi, chutovo lepsi, vonia lepsie, o polovicu lacnejsi....... maly mi ho pije dokonca 3x denne a vypije mi tolko co by mi z nutrilonu nikdy nevypil...........

mummy01
26. nov 2012

Raz som si dala tu namahu a porovnavala zlozenie oboch mliek a vysledok? Takmer identicke zlozenie....takze nutrilon lepsi nieje a je pravda ze hami je chutovo lepsie.Moja dcerka ho pila do 3rokov.Syn nemohol pit ani jedno z tychto mliek...mal z nich krce.

kikatko
26. nov 2012

ja som ho používala od narodenia a malá ho pije doteraz-má 3,5 roku. najprv sme skusili všetky možné aj nemožné mlieka ale jedine toto jej chutilo. cena je tiež dobrá, kvalita tiež- nikdy sa mi mlieko nezrazilo či prášok nepokazil. ja som s ním moc spokojná- krabica u nás padne ani nie za týždeň- už kupujem aj tie ich ochutené( sem tam aj ocino si urobí ked je bananové)

nelciatko
26. nov 2012

mne hami pili vsetky tri deticky..do 2 rokov...a ma skoro na chlp rovnake zlozenie ako nutrilon...odporucam, ja mlieko nepijem, ale mm ho par krat ochutnal...a chutilo mu, co nutrilon mu smrdel

simca06022011
26. nov 2012

no my sme mali do cca 8mesaica (do pol roka HA), potom som ho prestriedala za HIPP, lebo chut sa nedala porovnat.. ale mala mi to mlieko pije iba rano, takze neriesim 🙂 vecer ma hami kasu, alebo hipp kasu na dobru noc. A sme spokojny.. teraz som presla na ochutene Nutrilony, lebo mala mi zacala byt chora castejsie.. myslela som ze mozno zmena mlieka a pod pomoze, ale asi nie 🙂)))

1234lubka
26. nov 2012

mi sme pili babylove az ked ho dlhsie nemali kupila som hami a je lepsie v tom ze sa hned rozpusti...a ma nasladlu chut

sampo
26. nov 2012

Hami je celkom dobre, moja ho este stale pije... len sa mi zda, ze v zlozeni je cukor 😅

zymga
26. nov 2012

super mliecko maly mi s neho krasne priberal a papal ho az do roka 🙂

lucinta21
29. nov 2012

sampo, v zlozeni hami je laktoza co je mliecny cukor, sacharoza alebo takzvany umely cukor v nom nie je minimalne v HAMI1 ani nemoze byt podla legislativy 🙂

zlostitko
29. nov 2012

Ahojte dievcata, my pijeme Babylove, ale vzhladom na vypadok uvazujem o Hami. Moze sa malemu aj v 15 mesiacoch stat, ze ho bude z noveho mlieka boliet brusko?

zivika
29. nov 2012

my mame tiez hami uz skoro rok a malemu stale chuti...vyskusali sme aj bebu, nutrilon, nutradefense a sunar a podla mna je nutrilon jednoznacne chutovo najhorsi (strasne umelo chuti)...

julka1979
30. nov 2012

My sme do roka pili sunar teraz pijeme Hami a malemu chuti davam mu na striedacku obycajne hami,alebo bananove a chutia mu oboje ma pomali 16mesiacov a budem mu davat pokial mu bude chutit

zuzuliennka1
20. mar 2021

ja som teraz kupila Hami, doteraz syn pil France Lait, ma 3r, ale Hami sa mi zda redsie a chutovo menej vyrazne, ako France Lait.
Rozmyslam este nad Sunarom