Aké umelé mlieko papáte?

l3nka
6. mar 2009

aké um papáte a ako ste s ním spokojné? Máte skúsenosti s Hami 1? Kde je na Hami 1 najlepšia cena?

amatula
6. mar 2009

ahoj.tak nam najviac chutí Hami.aj ked mladsi nedopije tak ponom dopije ten starsí 😀 ze je velmi dobré.
mam odskusanu..bebu,nutrilon,sunar,france lait....ale Hami sa mi zdá naj.... 🙂
a najlepsia cena u nas je asi v DM-ke 😉

dadulka19
6. mar 2009

my pijeme Bio Little Bee z Kauflandu 😉 ...chutí a cena je veľmi fajn 🙂

l3nka
autor
6. mar 2009

doteraz nám Hami robilo dobre, ale teraz začalo zapekať neviem prečo, nemôže to byť zmenou vody?

e.vacka
6. mar 2009

my papame Nutrilon comfort, je na lekarsky predpis. Je super. Nemame problem s hnackou ani so zapchou...Odporucam....

krasulka
6. mar 2009

Ahojte, ja dokrmujem Humanou

kvetina05
6. mar 2009

Ahojte, my papáme Nutrilon HA 1, na lekársky predpis, náš tatino je alergik. a cenovo nie je najlacnejší...

renuskacool
6. mar 2009

Mi papáme takmer od narodenia France Lait a som spokojná!!!!Neni problem ani s priberaním-skôr s nadmerným.. a ani so stolicou.Syn papal Nutrilon pred 9 rokmi a tam bol problem so stolicou i s refluxom.Ale akonáhle sme prešli na France Lait-pohodička....Môžem len odporučit!

nikka_
6. mar 2009

Ahojte my sme vyskúšali cez Nutrilon, Sunar, Hami až po Bebu, a tá robí malému najlepšie. Chutí mu, so stolicou nemáme problém.

gabuliik
6. mar 2009

My papáme tiež Bebu. Som spokojná. Papala ju aj dcéra a teraz ju dávam aj malému.

hankky
7. mar 2009

Ahoj, my sme presli bebou, nutrilonom a teraz papame humanu HA 😉

bianca
7. mar 2009

My papame Bebu 1HA ale skusali sme aj Hami 1HA a Nutrilon alergy care.Po skusaniach sme sa vratili ke Bebe

elenita
7. mar 2009

Dcerku kojim, syncek papa Nutrilon 2. Najprv sme papali Nutrilon comfort, potom cca od 6 mesiacov sme presli na Nutrilon HA a teraz nam dr. povedali, ze uz mozeme normalny nutrilon. So vsetkymi som bola velmi spokojna 😉
Travenie super, ziadne koliky, priberanie riadne....

ivana82
7. mar 2009

My papame Bebu HA 1 a postupne prechadzame n a Bebu HA2. Je na predpis, pretoze maly ma nabeh na alergiu, ale som spokojna, vobec ho nezapeka v pohode...

chymenitta33
7. mar 2009

Ahojte davidko papal od malinka Nutrilon HA a teraz Nutrilon 3 a sme spokojní🙂Nikdy nič.

meggietn
7. mar 2009

ahojte ja prikrmujem Nutrilonom 1 pre dlhšie zasýtenie a je v pohode.malinká s tým problém nemá.

zuza.m
7. mar 2009

nas nutrilon velmi naduval a tak sme prešli na sunar a po plynoch ani stopa.iba že nam zistili alergiu na BKM a tak mame špecialne nutriln alergi digestive care.je na predpis chuti otrasne ale nenaduva.ak by maly nemal alergiu tak som určite spokojna so sunarom.

cat
7. mar 2009

Bebu,lebo Nutrilon robil dcerke zle, bolelo ju brucho.

paola.o1
8. mar 2009

ahoj, tak my sme mali milupu, aptamil , sunar a skoncili sme u hipp. milupa prestala chutit, lebo mali novu recepturu, z aptamilu mal hnacky a zo sunaru ho zase zapekalo. hipp je super.

retusa
8. mar 2009

ahoj, my papame Bebu 1 HA, sme spokojní

melory
8. mar 2009

nutrilon

ingra73
8. mar 2009

nutrilon HA bol otrasný, papkáme Nutrilon, starší syn bol donedávna na Sunare 😉

bzuco
9. mar 2009

my sme na sunare a spokojnosť 😉

lante
9. mar 2009

Aj náš Vili je na Sunare a som spokojná aj ja aj on. Skúšala som Nutrilon.....ten ho zapekal a Hami mlieko odmietal, vôbec ho nechcel. Ešte v pohode vypil Hipp mlieko ale mne sa Sunar na mlieko najviac podobal, tak sme skúsili ten a ostali sme pri ňom.

saska.t
9. mar 2009

my tiez papame hipp a max. spokojnost 😀

bihan
9. mar 2009

My síce UM nepijeme 😀 ale Sáre najviac vyhovujú Nestlé výrobky, takže predtým Bebu, teraz pokračovacie mlieko.

finanzata
9. jún 2009

ahojte baby. mam dm kupony do konca juna na bebu 86.90 Sj a na hami 40,- Sk. ak mate zaujem, piste do IP. skoda, aby prepadli.

terina25
9. jún 2009

my sme papali nutrilon extra,ten začal malú zapekať,tak sme prešli na maďarský.po čase z neho začala grcať,tak sme skúsili bebu.dali sme jej dvakrát a nikdy viac...teraz sme začali dávať nutrilon ha a otras.hrozná chuť.ja som ho chutnala a veru nečudujem sa,že malej od neho bolí bruško.tak sme sa teraz vrátili naspäť k maďarskému,ale asi zase zmením,lebo zase grcká...

zukab
10. jún 2009

terina25, ten nutrilon HA ma taku horku chut schvalne. a nie je pre dospelych, aby im chutil 😀

alicenka
10. jún 2009

My od zaciatku France Lait a som uplne spokojna, mala krasne prospieva a cenovo sa mi vidi tiez v pohode.

evea80
10. jún 2009

my sme zacali Bebou alprem pre nedonosencov, potom sme presli na Bebu HA1 ale malu z nej bolelo brusko a zapekala ju, tak sme presli na Nutrilon HA1 no a ten nam zas prestal chutit, tak teraz sme na Humane HA2 a zatial v pohode