Mlieko Alfaré - môžem ochutiť?

lubinka9
21. dec 2010

Syn je alergicky na BKM, ma predpisane mlieko Alfare. Odmieta mi ho vsak pit pre jeho prisernu chut (sama som sa napila a veru do mna by to nikto nedostal 🤐 )
U syna ale nemam inu moznost.. Mate skusenost s dochutenim? Ak ano cim ho dochucujete? Piju ho bezproblemov vase deti?

olifcek
21. dec 2010

my pijeme mm ale pokial si synovi nedavala sladke a slane veci, chut mu nebude vadit. dochutit? neviem, mozno stavou hipp kusok, ci stavou z doma uvarenych jablk?

kaja73
21. dec 2010

Moj pije Neocate,čo je podobne.Najskor som mu tam davala trochu glukozy,ale asi po tyždni som už mohla prestat a maly to pije bez problemov.Normalne mu chuti 😕

dkb
21. dec 2010

dcéra pije Nutrilon allergy care, začala ho piť v desiatich mesiacom a nemala problém, skús vyskúšať aj toto mlieko, mne sa nezdalo až také hrozné, tiež máme alergiu na BKM ☹

perla200
21. dec 2010

tiež si myslím že je lepsí ten nutrilon alergy care - mne aflaré ani do úst nedala fuj inak toj e riadny humus:(((

mimivikinka
16. jan 2012

Ahoj maminy, ja som dochucovala glukopurom ale casom mi ho mala zacala opat odmietat ako ked sme zacinali. Odvtedy sa nam laktozova intolerancia zlepsila a mohli sme prejst na kravske alebo bezne.
Ak by ste tu nahodou niekto mali zaujem o kupu NESTLE ALFARE za nizsiu cenu ako bezne, dajte mi vediet na mimulik@gmail.com. Ostalo nam 12 baleni a su pouzitelne do r. 2013. Vela zdravicka vsetkym 🙂

anjelicek26
16. jan 2012

@lubinka9 - prosim ta preco tvoje takmer 2 rocne dieta - ktore je na mlieko alergicke - musi pit nahradu mlieka? Ved mu to normalnou vyvazenou stravou mozes normalne nahradzat, mlieko v tomto veku uz nie je povinnost. Dochucovat ho nedochucuj - ono je to taky blivajz, ze to podla mna nezachrani nic 😖 Novorodenec, co ine nepozna to mozno vypije, ale nie dieta, co pozna celu skalu chuti...

meg_junova
10. dec 2012

Ja dochucujem steviou 🙂 nebazi sice za nim, ale vypije 😀