Mlieko Aptamil. Používate ho niekto? Nekúpite?

besova
9. jún 2008

Ahojte, kupila som mlieko aptamil, pouzivate ho niektorá, kedze malemu nechuti, mam dve krabice 800g a ak mi ich nezoberu nazad,zajtra chceme ist do rakuska mam aj blok,tak ak mi nevrátia korunky, ci by ho niekto nekupil, no najlepsie s BA, kedze postovne by vyslo asi draho.. som s toho zufala, pretoze zbytočne vyhodených 1000sk..No skusit som to skusila snád sa ozve nejaka dobrá duša čo mi pomoze.. ☹

mirasierra
9. jún 2008

ahoj, aj ja mam doma aptamil, 4 krabice a malej nechutia. ☹

wienika
9. jún 2008

baby, aptamil je nutrilon, len sa to inac vola.....takze, vsetky ktore pouzivaju nutrilon by ho mohli od teba kupit...... 🙂

tilly
10. jún 2008

prečo si za to dala 1000? veď v bipe stojí jedno balenie 10.99 😲

besova
autor
10. jún 2008

v bipe?? ved tam som ho kupila 15.99eur.. kydy si tam bola naposledy????no ked je babydeis tak 20% dole
A preto som ho kupila lebo my sme papkali nutrilon ha, ale tento aptamil, ma uplne inu chut, je taky aj vodovejsi.. Ale nastastie som uspela a vrátili mi korunky.. 🙂

katavinka
19. mar 2009

My sme boli teraz v Bipe a stojí 10,99€, no nevedela som, či to je to isté čo Nutrilon u nás.

zuzana581
19. mar 2009

Aptamil a Nutrilon je to isté, len to má všade iný názov. Aj v maďarskú sa volá inak, ale teraz si nespomeniem na ten názov. Takže nechápem ako mohol mať inú chuť.