Môžem nahradiť Bebu HA1 Nutrilonom?

dada318
23. nov 2014

Mám týždňové bábätko a plne dojčím, ale potrebujem chodiť do školy, čiže budeme ju musieť prikrmovať, aj keď si mlieko odsávam, nestačí to. V prepúšťacej správe od doktora máme odporúčanie, že ak by sme boli nútení dokrmovať, tak odporúča BEBA HA1. Toto som ale prečítala, až keď už som kúpila Nutrillon. Môžem teda dávať maličkej Nutrillon? Alebo mám ísť radšej kúpiť tú BEBU? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

darina1952
24. nov 2014

@dada318 ahoj, je úplne na tebe aký druh UM budeš dieťaťu dávať. Lekárka ti dala len odporúčanie. Každý lekár "propaguje" inú značku mlieka. Pokiaľ nemáš vyslovene pre malú stanovenú diagnózu z alergologickej ambulancie pre možnú alergiu alebo predispozíciu na alergiu, tak jej budeš úplne zbytočne preplácať mliečko HA - to je označenie pre mliečka pre deti s alergiami. Úplne ti bude stačiť kúpiť a dávať jej klasické UM. Môžeš s kľudom Nutrilon, Bebu, Sunar... výber je len na tebe.
Ja som svojim obom deťom dávala Nutrilon a bola som s ním max spokojná 😉

tjaden
24. nov 2014

ahoj presne tak je ne tebe aké mlieko sa rozhodneš dávať, nám odporúčali bebu vraj z nutrilonu zapeká a bolo to presne naopak tak sme z beby prešli na nutrilon a dobre je všetko vpohode

meluzinaaa
24. nov 2014

Ahoj. My sme pouzivali z DM znacku babylove. Zlozenie ma velmi podobne nutrilonu a cenovo je mozno o polovicu lacnejsie. Mam s tymto mliekom iba dobre skusenosti. pa

nenabaja
27. nov 2014

Pokojne jej daj Nutrilon, alebo čo chceš, je to na tebe. Ale keď už raz začneš s jedným, nemala by si bezdôvodne prechádzať na iné, pokiaľ to nebude nutné.

radlinka
27. nov 2014

dada318 ja som volila sama Nutrilon, boli sme max. spokojni 🙂 Moj maly si ho velmi oblubil a vzdy stiahol celu flasku. Ale je to na kazdom dietatku, kazdemu moze nieco ine vyhovovat 🙂 Davali sme aj probiotika 🙂