Nutrilon Ar

clauda2010
17. aug 2012

caute mala ma tichy reflux tak papame nutrilon AR , ale mala je stale hladna, dam jej 120 ml ma 1 mesiac a za pol hodinu si zas pyta a place do dalsieho krmenia, ale ja jej nemozem dat skor ako za 3 hodky lebo by vracala , mam vymenit mlieko? neviem co mam robit, ma niekto taketo skusenosti?

kokorunecka
17. aug 2012

@clauda2010 Ja nemám takúto skúsenosť, ale inú.
Moja tiež vracala pri obyč. UM, tak nám pediater odporučil Nutrilon AR, ale po ňom vracala ešte viac.
Síce ja som do dvoch mesiacov dojčila, ale keď sme nabehli na UM, tak mi papala aj každé dve hodiny po 180ml pokým si zvykla na to, že to nie je potrebné.
Veď skús jej zarobiť viac, možno jej to je málo.. A uvidíš či vygrcá, alebo nie. 🙂
Moja malá si potom upravila režim jedla na UM po svojom. Začala pýtať jesť neskôr a neskôr a neskôr. 🙂

clauda2010
autor
17. aug 2012

@kokorunecka diky za odpoved, ked dam viac tak grcka, ona by spapala aj pol hodku po krmeni dalsich 120 ml

ematko29
17. aug 2012

no moja druhá dcerka tiež papala nutrilon atiež mi vrackala z neho ,sestrička mi poradila aby som dávala menšie množstvá a častejsie lebo si žaludok musí na mliečko zviknúť.sús to tak aked si navykne tak budeš dávať viac mliečka apredlžovať intervaly

kokorunecka
17. aug 2012

@clauda2010 Tak treba dávať ako píše aj @ematko29 ... Vždy, keď si pýta, ide tam o ten zvyk, ako som aj písala, že než si zvykla, tak papala veľmi často a veľa.
Určite ju nenechaj "trpieť" až pokým neodbijú 3 hodiny....

clauda2010
autor
18. aug 2012

@ematko29 davala by som jej tak ako pises , ale jej nestaci male mnozstvo , ona by plakala po chvilke , lebo by sa jej malilo , som to skusala a jedla ako diva a potom vracala

ematko29
18. aug 2012

@clauda2010 a dnes je to ake stym papaním?myslim ,že sa budeš musieť poradiť s lekarkou

gabina01
10. mar 2013

@clauda2010 akojte,mi mame tiez ten isty problem mali nam len grcka a grcka ☹ ,doteraz sme papali hami od vcera nutrilon ar uz negrcka ale je nespokojny,ak mate skusenosti poradte mi dakujem za kazdu odpoved

clauda2010
autor
11. mar 2013

pri nutrilone mi mala stale plakala , potom som presla na bebu ar , ha a je spokojne babätko, vobec neplace, nezistili jej reflux , ale aj tak mi az do 4 mesiaca davala von mliecko , bolo to tazke ,ale zvladli sme to , odkedy davame prikrmy tak raz za cas da trosku von , ale to uz je normalne, tak drzim päste a moja rada je , aby ste presli na bebu

clauda2010
autor
11. mar 2013

@gabina01 pri nutrilone mi mala stale plakala , potom som presla na bebu ar , ha a je spokojne babätko, vobec neplace, nezistili jej reflux , ale aj tak mi az do 4 mesiaca davala von mliecko , bolo to tazke ,ale zvladli sme to , odkedy davame prikrmy tak raz za cas da trosku von , ale to uz je normalne, tak drzim päste a moja rada je , aby ste presli na bebu
@gabina01

clauda2010
autor
11. mar 2013

@gabina01 malu doteraz krmim kazde dve hodinky a ma uz 8 mesiacov , ona si urcuje kedy chce jest a nie stanovene kazde 3 hodky ,

gabina01
11. mar 2013

dakujem za info a mali mi aj z beby robi to iste zajtra ideme na sono na reflux tak som zvedava co mu povedia,uvidime a dakujeme 🙂

gabina01
11. mar 2013

@clauda2010 dakujem za info a mali mi aj z beby robi to iste zajtra ideme na sono na reflux tak som zvedava co mu povedia,uvidime a dakujeme 🙂

gabina01
12. mar 2013

@clauda2010 ahojte,takze boli sme dnes na sono a zistili nam reflux tak sa ideme trapit.chcem sa babenky spitat ci nemate niektora zaujem o mliecko nutrilon1 proti grckaniu,urobili sme z neho 5 davok na 90 vody,otvarala som ho v nedlu,ak ano napiste dohodneme sa na cene,ahojte a podobnym pripadom vela stastia. 🙂

clauda2010
autor
13. mar 2013

a co ti odporucili ? ake mlieko?
@gabina01 a co ti odporucili ? ake mlieko?

gabina01
13. mar 2013

@clauda2010 povedali ze mam davat bebu1 ar kedze predtym sme papali bebu normalnu a nutrilon mu nerobi dobre zapekaho pravdepodobne,uvidime,ale bola som nahnevana lebo doktorke som o grckani vravela 3 tyzdne a vzdy mi tvrdila to je normalne az pokim som si nevydupala sono a ukazalo se ze ona nie je normalna ked naha babo takto sa trapit. ☹

clauda2010
autor
15. mar 2013

aj mi mame bebu ar aj ha to je vsetko v jednom a je spokojne babo, este ti bude plakat mozno den dva a potom to bude ok, musis sa zmierit s refluxom a ist dalej , ked bude mat maly prikrmy tak sa to upravi , uvidis 🙂)), ja somtiez chodila za lekarkou mesiac kym ma dakde poslala, ,ale ja som to riesila tak , ze som isla na pohotovost na kramare a tam ma hned poslali na sono, tak drzime palceky

mikusko1511
25. dec 2019

@clauda2010 ja tiež dawam Nutrilon malý nespokojný stále plače a stále hladný vypije 120 a po hodine zasa hladný