Nutrilon kaša. Čo robiť, aby nezmliekovatela?

hori
3. dec 2010

Robievam malej Nutrilon ryzovu kasu - volakedy sa mi podari pekna husta nadychana a taka aj zostane, volakedy je na zaciatku husta a ako chladne, tak sa "roztapa" az je z nej nakoniec takmer mlieko. Kde robim chybu? Postup pritom dodrziavam kazdy den rovnaky, dokonca vazim presne na gramy a meriam mililitre. Teplota vody je zhruba rovnaka. Krabicami to tiez nie je - z jednej sa mi podari urobit aj taku, aj taku. Kto ma s tymto skusenosti?

maryanna
3. dec 2010

mne sa robí to isté...síce som ju robila len raz ale to isté sa stalo, tak som naliala do fľaše a teo to vypil🙂

jojina11
5. dec 2010

to asi robia všetky kaše, čo narobíš, keď ti to vypije z fľaše tak si tá šťastná, moja z fľaše vôbec nechce 🙂

meggieerika
16. dec 2011

mne to robi tiez............ takze kym je to huste kasovite, mi to maly papa ako kasu a ked to tak zredne ako pises to prelejem do flase a maly mi to vypije............ a sme napapany

monigue333
4. mar 2012

ahojte, no náhodou som natrafila na túto tému a mali sme presne ten istý problém, ale len pri Nutrilon kaši, najprv som si myslela, že som to zle namiešala, ale keď sa to stalo niekoľkokrát, presvedčila som sa, že je to problém tejto kaše ako takej, lebo pri nijakej inej značke sa mi to nestalo - sunar, nestlé, hami, hipp... Možno bude problém v tom, že je veľmi jemná, lebo inak neviem...

ikke
6. mar 2012

stava sa to napriklad ak dieta "pomaha" s krmenim a to tak, ze popri jedeni kasu miesa - vtedy casto zredne...