Poznáte mlieko Humana?

ktore
4. jan 2013

prosim vas ake je mliecko humana?ja ho vobec nepoznam.mate ho niektora?ako sa znasa?

zuzi79
4. jan 2013

ja ho poznám. Moja malá ho používala od narodenia, pretože ostatné zle znášala. Toto nám odporučila pediatrička. Objednávali sme si ho v lekárni, jej veľmi pomohlo. Je tuším z Nemecka. 🙂

bubble777
4. jan 2013

Je to mliečko od Nemcov. Nám ho predpísali na gastre - antikolikové, ale malej vôbec nepomohlo ☹ Nehovoriac o tom, že sa dosť ťažko zháňalo... 😒

katren
4. jan 2013

my sme ho mali, dobre znasane, ale dostupnost horsia, nam ho objednavali v lekarni .....ale videla som ho v DM-ke 😉

luci137
17. jan 2013

my sme nan prešli z Nutrilonu - ten velmi zle znášal..je super ale je pravda že je skoro všade na objednávku, chcela by som na večer dávať aj kaše Humana ale tie už vobec nie su k dostaniu...

slnecnica175
31. mar 2014

aj ja mam s humanou len tie najlepsie skusenosti,. vyskusali sme aj ine, ale ta farba a chut...no nic moc a malej bolo vzdy zle. kupujem ju v lekarni, tam ju vzdy dostat a ozaj mozem len odporucit 🙂

tamburetka
15. apr 2014

my sme na Humane vpodstate od narodenia, je to originál nemecká výroba a má výborné zloženie. teraz sme už na 2ke, skušali sme aj iné pomedzi to ale vždy sme sa vrátili k Humane. akurát súhlasím s príspevkami vyššie, že je tažko dostupné, bežne ho nedostat, jedine na objednávku v lekárni, aj to nie všade. my objednávame cez český e-shop,kde vychádza ovela lacnejšie než na SK. čo ma ale naozaj štve je, že k ostatným produktom ako sú kaše, príkrmy a pod. sa nedá dostat, takisto jedine objednávat cez čechov, čo niekedy vychádza pomerne draho...ale v každom prípade mlieko odporúčam!!!

drrrrr
21. apr 2014

ja som ho nasiel tuto ak by niekto zhanal, s dorucenim sme spokojni a vyzera ze je dobre: http://www.pilulka.sk/hledat?q=humana

barbie330
23. apr 2014

nie podla mňa sú naj z môjho prsu lebo nemajú toľko žyvýn!! prsia sú naj a nie umelé mlieko...,ale niekedy je lepšie aj Human lebo ked moje melé cuckalo z prsku tak sa spustila zakisanka(acidofilné mlieko) neviem prečo poradte! pls!

lejlla
23. apr 2014

ja som tiez za...kupujem aj vodu dojcensku od nich

amelya
29. sep 2014

som rada, ze nas "Humana fanusikov" je viac 🙂 fakt mam len tie najlepsie odporucania, smelo do toho, je to nemecka kvalita, prirodzena vona a malym uplne sadlo, ziadne problemy s naduvanim alebo grckanim...

zuzlo
16. jún 2015

my pijeme mlieko nutrilon atikolikove ale doktorka nam zmenila na humanu antikolikovu lebo nutrilon mi malu upchal nemoze sa mi vykakat sama tak som zvedava ako jej sadne mliecko humana co citam ste z nim spokojny tak dufam ze jej pomoze a ze jej aj bude chutit 🙂

simona30
24. aug 2015

Mamicky, humana mlieko je na e- shope drmax lekaren, osobny odber neplatite a tiez vam mliecko objednaju v kazdej lekarni drmax a na druhy den si prenho idete 😄

moniqueee11
7. dec 2017

Ahojte maminky, prosim Vas, mate skusenosti s humanou AR proti grckaniu?? ...ako ste ju zarabali...? Dodrziavali ste postup na krabici - zohriat na 70 st., pridat mliecko, trepat par sek.a 5-7 min.nechat odstat, kym mlieko zhustne, vychladit na 37 st.a podavat? Rozmyslam ako to idem robievat, aby mi babo zatial neplakalo o zivot, ked sa zobudi po lepsom dlhsom spanku 😉 Doteraz sme pouzivali tu obyc.humanu a bola dobra, akurat ze malemu diagnostikovali reflux, preto zmena... Mame aj tu ohrievacku flias... aj davkovac som dostala na ulahcenie - hlavne na noc... Vopred dakujem za rady 🙂