Ako oznámiť polovičke neplánované tehotenstvo?

lotalujza
23. jún 2014

Vedeli by ste mi nejako originalne poradit, nech ho nevystre 😀 😀 😀

anuskaaprazko
23. jún 2014

A co ho ma co vystierat? Sexoval? Sexoval... tak s tym musi ratat 😀

sissy27
23. jún 2014

@lotalujza že "zavolaj vašim a povedz im, že budú starými rodičmi" 😀

romana19
23. jún 2014

@lotalujza Mentálne nedozrel do štádia aby pochopil, že po sexe sa to stáva??

😀 😀 😀

luciannka83
23. jún 2014

Keď sexujete bez ochrany, tak by ho neplánované tehotenstvo veľmi prekvapiť nemalo. Iná situácia by bola, že si vysadila tabletky a si mu to nepovedala.

siska53
23. jún 2014

@lotalujza napadli mi take somariny: pozri sa,ake krasne kolajnicky sme si spravili! Odvezu nas do stanice rodicovstvo. 🙂
alebo: ukazat test s ciarkami: a co chvila budeme taketo,len vacsie stopy robit s kocikom do snehu. 🙂

p.s. Ked som tehu s druhym babom oznamila mojmu otcovi ( buducemu 2nasobnemu dedovi),hladal skrytu kameru. Myslel si,ze zartujem.

emma_932
23. jún 2014

@lotalujza daj si vytlacit /alebo nazehlit/ foto z UZV na tricko. potom daj veditet, po kolkych tyzdnoch si to vsimol 😀

senta_sofia
23. jún 2014

sprav si oznamenie ako na promociu a napis tam predpokladany datum porodu, jeho meno a ze mu bude udeleny titul "otec" 😀

evitka83
23. jún 2014

Povodne som si sama predstavovala ako umelecky to oznamim svojmu muzovi, ale vyzvonila som mu to hned do telefonu 🙂 ale svokrovci to dostali ako darcek na vianoce- detske topanocky. Prve, co svokor v nemom uzase povedal bolo " nalej!, to je jedno co, ale nalej" 🙂

25daniela
23. jún 2014

No, ked mate uz 5 deti, to uz si drahy ani nevsimne ze dajake pribudlo...
Ak mate dve alebo jedno a viac ste nechceli, bude to pruser ako mraky a zavisi na drahom, ako nizko ma polozeny prah humoru.... ak nizko, mozes srandovat ako pisali vyzsie...
Ak je to prve, a neviete do coho idete, tak to uvidis hned v prvu a druhu sekundu, co sa ju v hlave toci...
Priprav si mobil a ked ho vystrie, volaj zachranku 😀 😀 😀
@lotalujza

apollo13
23. jún 2014

opatrne odbalit kindervajicko. vybrat hracku, dnu dat foto z UTZ, alebo ten test. cokoladu na kraji nahriat napr teplym nozom spojit a patrne zabalit...

zuska_bluzka
23. jún 2014

@apollo13 to by môj pri odbaľovaní kinderka a zhladnutí papieru v ňom zahlásil: čo za chu.... to tam zase mám 😀

apollo13
23. jún 2014

@zuska_bluzka no sak by na to coskoro prisiel 😀 my sme to tak dali rodicom na oboch stranach na velkonocny pondelok :D

siska53
23. jún 2014

@apollo13 nuz,len teraz je najblizsie sviatok Cyrila a Metoda..jedine,ze by cakali dvojicky. 🙂)

eeffka
23. jún 2014

@lotalujza no nazdar tatko 😀

25daniela
23. jún 2014

Alebo ma napadlo ze nic neozamuj a ked pojdete na vec, tak mu povedz, ze uz nemusi pouzivat ziadnu ochranu 😀 😀 😀

denaha
23. jún 2014

ja som odfotila dva testiky vedla seba a poslala mu to 🙂 a dva preto aby nepovedal,ze jeden to nie je iste 🙂

anatalia77
23. jún 2014

Ja som mu to suchoparne oznamila cez telefon. Bolo to najtrapnejsie ticho,ake som zazila.

lotalujza
autor
23. jún 2014

Dakujem co mali naozajsuper nápady, pobavila som sa 😀

Ostatne typu: mali ste si dávať pozor a pod. som nemala záujem citát, a je to nás problém
Chcela som len originalny nápad na oznam

Ak máte ešte iné sem s nimi 🙂 vdaka

tichanska1
23. jún 2014

Ja som sa to dozvedela ráno, nechala som manželovi tehu test s spolu s malými ponožkami doma na stole a pochopil 🙂

lotalujza
autor
23. jún 2014

No tak urcite to prezije
Aj minule rozpraval o kamosovej dcere pol rocnej, stretol kolegynu s kocom a hned sa vrhol na to male a usmieval sa
A som len tak vypustila, ze ci aj my nechceme dalsie a on sa zasmial a ze ci som sa s konom zrazila 😀 😀 😀
Tak asi ano 😀 😀 😀

vivuska666
23. jún 2014

jeeee fajne inšpirácie ste dali aj mne ak bude nahodou druhy krat v tom. Prvý krát som mu to povedala cez telefon a priam som počula ako sa mu ritka stiahla 🙂

lucika20
23. jún 2014

moj sa to dozvedel po nocnej, ukazala som mu testik s kolajnicami ako svet, o spanku ani chyru ani slychu a poobede mal bowling s kolegami, vela toho neuhral 😀 ale tak mam krasny narodeninovy darcek na ktory som si pockala ešte 8mesiacov 😀

tova
23. jún 2014

moj neveril domacim testom, cakal az to krvny test potvrdi. Ked robili krv zaroven spravili utz a dali mi fotku. Isla som rovno do prace za nim mu ukazat utz. tak bol rad a uz aj poukazoval kolegom ked som odisla , len som mu zabudla povedat ze su to dvojicky (🙂 maly detajl ) tak som mu volala, zase mi neveril, rozmyslal, on si myslel ze 2 obaly su 2 oci a ze tak vyzera 1 dieta na utz 🙂 na 100% uveril ked isiel so mnou na dalsi utz

klincek
24. jún 2014

@lotalujza zlatko, zmesti sa nam do detskej dalsia postel? (alebo do spalne detska postielka..podla toho, ci je to prve alebo akekolvek dalsie) 🙂

lucika20
24. jún 2014

@lotalujza daj potom vediet ako si mu to povedala a ako to zobral 😀

lotalujza
autor
2. júl 2014

no takze uz je to vonku, najprv som zvazovala, ze poslem MMS aj s obrazkom zo sona, ale nakoniec sa to nedalo, dosiel domov a ze co bolo u dr., tak som zamavala s tym obrazkom a on, ze to co je, a ja, ze no co asi?
chvilu kukal, v prvom momente sa potesil, a potom zacal spekulovat ci to zvladneme a bla bla bla, takze to prezil, netrafilo ho a dufam, ze nebude mat este nekale myslienky, lebo na TO moze rovno zabudnut 😉

jarila
22. júl 2014

ja som mojmu manželovi napisala sms že:ahoj ocino.Kedže vobec neodpisoval tak som mu zavolala že prečo nereaguje na sms.A on odpovedal :myslel som že si chcela len pozdravit svojho ocina a pomylila si si čislo 🙂.takže formou sms neodporučam 🙂

martina28p
22. júl 2014

@lotalujza a kolko už máte detí.by ma zaujímalo?

lotalujza
autor
22. júl 2014
martina28p
22. júl 2014

@lotalujza a tretie na ceste? aj my sme tak chceli,ale teraz neviem :( lebo máme problémy,ale keby sa pošťastilo,tak sa nebránim....všetko dobré 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre