Ako sa vyrovna s interupciou?

23. aug 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tilly
44
Registrovala sa 16. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 27136 príspevkov, 1 album a 61 inzerátov. Má 40 priateľov. Okres Bratislava.
 @irriss ja tam vidim ten prispevok...
24. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
Registrovala sa 12. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16862 príspevkov. Má 34 priateľov. Taliansko.
 @krasneleto To neni pravda...protoze se pak tito CASEM ztraceni lide ve spolecnosti chovaji k "nam " podle sveho naruseneho svedomi a vetsinou ublizuji..jsou zoufali..protoze se se svymi kroky nedokazi vyrovnat a podrazeji kroky ostatnim emoticon
24. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
Registrovala sa 12. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16862 príspevkov. Má 34 priateľov. Taliansko.
 @tilly emoticon Jestli myslis ten v 11.01..to je 2.pokus emoticon
24. apr 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
 @krasneleto

Sakra, vzdyt mne znas nekolik let uz..vsak vis, ze neplivu emoticon
Ja jen upozornuju na to,ze nektere zdanlive jasne rozhodnuti prehodnotime vekem.. emoticon
24. apr 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krasneleto
5
Registrovala sa 19. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 637 príspevkov. Má 25 priateľov.
 @irriss ale prdko... nebud vztahovacna.. .pisala som to vseobecne ale dalasom tam vas lebo ste posledne reagovali :D
24. apr 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. apr 2013 o 11:20 • awamys
fotoportrét
fotoportrét
tilly
44
Registrovala sa 16. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 27136 príspevkov, 1 album a 61 inzerátov. Má 40 priateľov. Okres Bratislava.
 tiez mam nazor nikdy nehovor nikdy, nevies, kedy sa dostanes do podobnej situacie, nie som za UPT, neviem, ci by som to dokazala, poznam zeny, ktore boli v podobnych situaciach a zvladli to, maju teraz deti, nemaju to lahke, ale zvladaju to...
24. apr 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
 @krasneleto emoticon
Muj postoj ZNAS velmi dobre.. emoticon
Prdka jsi ty.. emoticon emoticon
24. apr 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
 @tilly
Velmi zalezi na Lasce a Nenavisti..co prevlada v dany moment..
ALE pokud strach z budoucnosti=chybne rozhodnuti pro UPT emoticon

p.s. V kazdem pripade, rozhodnuti MUSI prijit z nasi "bolesti, z naseho srdce"..ne z ust nekoho jinehoemoticon)
24. apr 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ginger_fox
10
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 564 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
 @irriss nehnevaj sa, ale podla mna v dany moment rozhodnutia nema prevladat ani laska, ani nenavist, lebo su to prasproste emocie. Prevladnut ma rozum, rozum nad emociami akehokolvek druhu.
24. apr 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verbati
Registrovala sa 24. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 video skopírované od @vikuska2012
http://www.youtube.com/watch?v=iTruZz8StWE
toto chces urobit.......???????????
24. apr 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
 @ginger_fox
URCITE MAS PRAVDU..ALe jako rozumna a zrala zena... emoticon
Nechci zachazet do extremu..ale muj prispevek se vztahoval hlavne emoci..veku "nactiletych ci nevyzralych" a mozneho otehotneni,kterym je puvod - prvni nezrala laska nebo znasilneni.. emoticon

Prave to zamysleni "nad budoucnosti" = Rozum...kdy ne vzdy (ne)vyhrava ten (ne)zdravy pohled - rozum emoticon
24. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
Registrovala sa 18. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2325 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Tomáško5 mesiacov
  • Terezka3 roky
 @ginger_fox - ja len jednu vec, preco by pri rozhodovani o tom, ci niekoho mam nechat zit alebo umriet nemala moje rozhodnutie ovplyvnovat laska? Tym viac, ked ide o vlastne dieta/deti? Ved to je to najdolezitejsie, co mozem tomu druhemu dat. Mam potlacat lasku k dietatu (cloveku), aby som mu dokazala vziat zivot? Prave pri takomto rozhodnuti by mala byt ta laska na prvom mieste... aspon podla mna. Uz tu boli taki, co rozhodovali o zivotoch milionov ludi bez lasky a bez citov, a ako to skoncilo? Je to mozno extremne prirovnanie, ale ked nezacne kazdy sam v sebe, tak do takeho extremu mozme znovu ako spolocnost upadnut.
24. apr 2013 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
142
 @ginger_fox
V urcitem veku si nedokazeme predstavit Zivot BEZ Lasky...nedokazeme opustit Muzskou Lasku a uprednostnit DITE=VECNOU LASKU

CASEM a VEKEM je totiz dost mozne,ze PODEKUJES i TOMU NEJVETSIMU HAJZLOVI za moznost byt matkou

bez muze se da zit...je nekolik alternativ..horsi je, kdyz je muz vsim..a dite ocaskem..bud v kazdodennich myslenkach nebo svedomi..

protoze partneri " v srdci" prichazeji a odchazeji..deti v SRDCI zustavaji emoticon
24. apr 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sashabb
2
Registrovala sa 18. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1467 príspevkov a 31 inzerátov.
 @verbati ako sorry toto už je chore! čítala si dobre? ANO IDE TO UROBIŤ! je to jej rozhodnutie, NIE vaše. NEPÝTA sa či to má urobiť alebo nemá. Pýta sa ako sa s tym vyrovnali tie, ktoré interupciu podstúpili. emoticon
Normálne mám pocit, že ste tu niektoré pribrzdené. emoticon emoticon emoticon

Zaujímavé je, že ako su admini rýchli pri pozastavovaní fotiek a inych blbostí, nechajú bežať diskusie kde bola dávno pradávno žiadosť o jej zamknutie alebo vymazanie. emoticon
@martinjasen
24. apr 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ginger_fox
10
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 564 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
 @irriss v tom mas urcite pravdu, statistiky su vsak take a uz to niekto v tejto teme napisal, ze na UPT chodia v drvivej vacsine zeny, matky po 30ke majuce 2-3 deti. Dvojtvarost tych zien najdes aj tu na fore, kde nejaka zena ziada o radu, ze si nasla milenca a caka dieta a nevie, ci je dieta manzela alebo milenca, tak zeny na MK radia asi toto: Ja som proti UPT, ale Ty chod na UPT a tak zachran manzelstvo. Som si ista, ze polovica tych, ktore tu do @Holly31 bili koli jej rozhodnutiu by jej radilo ist na UPT keby to dieta cakala v manzelstve a mala by milenca a nevedela by koho to dieta je.
Mimochodom, co ja poznam zeny, ktore boli na UPT a neboli to ziadne nastrocne dievciny, boli to zeny majuce uz dieta, prip. zeny po 30ke, ktore toto rozhodnutie urobili pod vplyvom partnera jeho apelovanim na racionalnost rozhodnutia. Tieto to rozhodnutie olutovali.
24. apr 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ginger_fox
10
 @katrinka8 vo svojom racionalnom rozhodnuti by si si mala vediet uvedomit potrebu lasky vo svojom zivote
24. apr 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
Registrovala sa 18. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2325 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Tomáško5 mesiacov
  • Terezka3 roky
 Otazka znela, ako sa vyrovnat s interupciou... No, ale preco sa treba vyrovnavat s rozhodnutim, ktore povazujem za spravne? Ak sa autorka diskusie rozhodla, ze toto je jedine spravne riesenie, tak by mala byt azda o tom vnutorne presvedcena a ked je o tom vnutorne presvedcena, tak sa s nim vyrovnat netreba. Vyrovnat sa s vlastnym rohodnutim musime vtedy, ked ho nepovazujeme za spravne. Ci? Preto si myslim, ze v tomto jej tu nikto nepomoze, bohuzial. Nepozname ju, jej povahu, pocity, rozpolozenie, nevieme, co bude o rok, o dva... nevieme, ako to bude prezivat, to nevie ani ona. Mozno to spracuje hned, mozno sa jej to objavi o par rokov, mozno to nespracuje nikdy. To nevie nikto z nas, bohuzial. Ale kedze tu napisala, mame dojem, ze ju to trapi. Mozno nasla iny pohlad na celu vec a moze svoje rozhodnutie este zmenit. Je to len na nej. Ale podla mna by ziadne rozhodnutia nemal sprevadzat strach. Ked nas ovlada strach, nemame cistu mysel. Strach treba pomenovat, povedat, coho sa bojim a preco. A da sa s tym nieco robit emoticon Vzdy je aj ina moznost.
24. apr 2013 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
  • Tomáško5 mesiacov
  • Terezka3 roky
 @ginger_fox - ano, ale sam zivot, su rozhodnutia emoticon A tie je dobre robit s laskou - nezistnou a nesebaklamnou, alebo ako to pomenovat. A to je, bohuzial, tazke. Prave kvoli tomu strachu.
24. apr 2013 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cecil36
10
Registrovala sa 18. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5543 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Bratislava.
 este furt? neuveritelne emoticon
24. apr 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nalla
2
Registrovala sa 29. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 276 príspevkov.
 @cecil36 emoticon rozhodne...tou charizmou... lebo ja odsudzujem každého a za všetko...ja som ten typ emoticon

vieš ako to skôr vidím ja? obklopujem sa pravdepodobne podobnými ľuďmi ako som ja sama - strážim si svoje súkromie a nerozťahujem po kamarátkach kade tade. ale neočakávam, že ma tu - na tomto fóre - kde ženy prepierajú medzi sebou všetko - niekto pochopí emoticon
24. apr 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1katkas
29
Registrovala sa 22. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1190 príspevkov. Má 39 priateľov. Okres Nové Zámky.
 @nalla ahoj..napisem len tebe k ostatnemu sa nevyjadrim.. pises o sukromi..ani ja nehovorim o svojom sukromi kamaratkam..naco? ked sa sem tam nahnevam na muza tak to mam hned vyklebetit ostatnym? nie.. takze v tomto ta chapememoticon
24. apr 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nalla
2
Registrovala sa 29. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 276 príspevkov.
 @1katkas podľa vzoru tohto fóra, by si to mala minimálne oznámiť tu formou statusu emoticon
24. apr 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrinka8
3
  • Tomáško5 mesiacov
  • Terezka3 roky
 @nalla - tiez si myslim, ze toto je jedna z veci, ktore si vacsina zien nechava sama pre seba. Jedna vec je, ze niekto hovori, ze je to OK, ale jeho skutocne pocity mozu byt uplne ine, taktiez sa moze vedome alebo nevedome tieto negativne pocity snazit potlacat. Z roznych dovodov. Iste, su typy, ktore nemaju problem (jednu taku som videla, ked som po MA lezala v nemocke, ale to nepovazujem ani za zenu, to bolo podla mna nejake monstrum - nechcem to rozoberat, ale keby ste ju poculi prehovorit, tak to by zrejme pokojne nezvladli ani pevnejsie povahy) taketo veci rozoberat. Ale osobne si myslim, ze takato udalost moze zenu poznamenat aj na urovni podvedomia - mozno ani netusi, ze nejaky jej problem - psychicky, vztahovy a pod. suvisi prave s interupciou. Navonok moze vsetko vyzerat OK, ale v skutocnosti to moze byt velky problem.
24. apr 2013 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macamac
60
Registrovala sa 7. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 9205 príspevkov a 179 inzerátov. Má 42 priateľov.
 @verbati áno, toto chce urobiť emoticon

jaj,od začiatku ma pália prsty...nenapíšem...nenapíšem....ale musím emoticon

neporadím zakladateľke, nepotrebuje to, rozhodla ........

len ma dvíha zo stoličky označenie niektorých diskutujúcich za " moralistky"

tak kurňa, čo je slovo morálka už načisto vyradené zo slovníka??? je to niečo hanlivé??? smiešne? trápne? zastaralé???
to akože v tomto chorom svete, totálne chorom, začíname drukovať hrôzam???
nie vražda? nie zabitie? tak potom ako si to zaobalíme, aby sme akože robili správnu vec? likvidácia? lepšie zneje???
rešpektujme sa teda...ak niekto neuznáva termín "zhluk buniek", tak to tak je
video ukazuje 12 týždeň...ja som teda nevidela zhluk buniek...... videla som "likvidáciu" v priamom prenose

som naštvaná....moc....veľmi......zábery na potratené kusy detí mi pripomenuli hrôzu, ktorú som zažila teraz v sobotu v Osvienčime.....veľkú tragédiu ľudstva....namiesto kusov potratených telíčok som videla tisícky kusov topánok....vlasov....hrebeňov......
a paradox - v ten deň mal Hitler narodeniny...akurát teraz v sobotu....nebývam extrémne vyhrotená, ale tá úzkosť, čo som tam prežívala, bola hrozná....

čudovali sme sa-ako je to možné, že jeden "človek", podľa mňa psychický mrzák, dokázal zmanipulovať masy ľudí a robiť toto??

a ako vidím, každá doba má vymývačov mozgov...
áno, niekto nám tu natrepal do tých našich blbých hláv, že máme PRÁVO rozhodovať o živote druhého človeka ( nič nové v dejinách - aj Hitler si to myslel...len neviem, prečo ho teda "nemoralisti" nenávidia- myšlienku mal fajn, nie? a zabíjal CUDZÍCH!!!)
a my tomu radi veríme...akí sme len dôležití....rozhodujeme vraj o "sebe, svojom tele" emoticon
ako krásne to zneje....
ale ja som nevidela na tom videu rozmlátené telo tej ženy....ale nevinného dieťaťa!!!

verme si tomu, zaobaľujme si to ako chceme

ale pravda je len jedna
máme vymyté mozgy...riadne...a inteligentne...legálne....aj zákon je na našej strane...aj mamičky sú na strane matiek....len "likviduj" SVOJU krv.....
nech....extrém...ale teda ako o čo bol Hitler horší??? on bol kus "lepší"...nevraždil svoje deti...pardon...nelikvidoval...

hanbím sa za dejiny.....
hanbím sa za dnešok.....

a ospravedlňujem sa za ostrý príspevok...

som zranená zážitkom brutality Osvienčimu a iných vyhladzovaní ľudstva......
som zranená, že žijem v čase, kedy sa vyhladzujú rodiny s podporou zákona a ľudí okolo....

tragédia neskončila...pokračuje....sofistikovanejšie emoticon
25. apr 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanka.7
109
Registrovala sa 15. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 5183 príspevkov, 1 článok a 11 inzerátov. Má 72 priateľov. Okres Bratislava.
 @ginger_fox laska nie je emocia, zamilovanost je emocia - ale to sem nepatri, len mi to nedalo

K teme - radu pre autorku nemam, pretoze ja by som sa s tym nevedela vyrovnat.
25. apr 2013 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veriiii
7
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 736 príspevkov. Má 9 priateľov. Velka Britania.
 @holly30 a nad adopciu ste nerozmyslali?tak sa skor vyrovnas so svoji svedomim..ked budes vediet, ze deti maju rodinu,ktora ich chcela..viem,ze je tazke byt tehotna s malym dietatom,ale..
25. apr 2013 o 03:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veriiii
7
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 736 príspevkov. Má 9 priateľov. Velka Britania.
 @holly30 a este nieco, ved si na materskej, do prace nemusis,veci na babatka sa daju kupit aj tu na MK lacne, nema vam kto pomoct ani s mlieckami a tak?emoticon
25. apr 2013 o 03:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka_h
4
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 133 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Komárno.
 @holly30 prosiiiim nerob to emoticon slzy sa mi tisnu do oci ked citam ze si ide niekto dobrovolne zabit dieta...nieto este dve! .len to nerob lebo to raz olutujes...vzdy je ina cesta...vzdy!!!prajem vela stastia a spravne rozhodnutie! Dufam ze sa rozhodnes deticky vynosit emoticon
25. apr 2013 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katy31
2
Registrovala sa 3. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 8641 príspevkov a 5 inzerátov. Má 33 priateľov.
 @verbati tak toto ne!!! ukazovať niečo takéto žene, ktorá zvažuje UPT je ako keby si ju tam rovno nakopla ty sama... emoticon
25. apr 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš